Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לפני רכישת 107\107 FACELIFT\C1

entrecote
שימו לב! השרשור הזה בן 4391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

107 ישנה עולה כמו C1 חדשה.

107 FACELIFT זה 2K יותר

1. אם אתם מכירים, באיזה חברות ניתן להשכיר ידנית?

2. מה יש בFACELIFT חוץ מפגוש, פנסי ערפל, אורות יום, חלונות מושחרים אחוריים, שיפור שקרכלשהו לצריכת דלק?

הUSB\BT למערכת זה תוספת בתשלום אאל"ט? והשינוי לסטיק גיר ולהגה זה רק ברובוטי אאל"ט?

3. הFACELIFT לפג'ו ולסיטרואן זהה?

4. סחירות - ממש לא מתכנן למכור בשנים הקרובות, אבל סטיגמות שוק ישראלי ומחירון שכבר מתחיל מנחיתות וגם מחירון המשומשות שכבר יש הבדל, על הסיטרואן אני אפסיד יותר מאשר על 107 FACELIFT בטווח הארוך אפילו שהוא זול ב2K?

5. בכוונה לא התייחסתי ל107 ישנה, אם כבר קונים אוטו חדש אז לפחות שאני אוהב את הצבע ואת האוטו. והצבע שאני אוהב זה כחול.

בניגוד לצבע של הגרוטאה הנוכחית. אני ממש בספק שיש 107 כחולות ישנות. וגם לפי ישראל ישראלי, אני מניח שיהיה הבדל בביקוש אפילו שהמחירון כרגע זהה לישן ולFACELIFT

6. מתחבר ל-5, איפה מוצאים מידע על C1 בכלל? כרגע מהלא רב שאני מכיר, אני פחות אוהב את העיצוב FACELIFT שלה (יותר נשי), באתר של סיטרואן היא לא מופיעה, אין תמונות ופירוט צבעים בשום מקום....

7. יש אבזור כלשהו שבאמת שווה לקחת מהיבואן?

8. ענייני מיזוג. מתחבר גם ל5 (ול-1)

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד השרשורים פה הציעו לו מאחת הסוכנויות את ה-107 לפני מתיחת פנים ב-62,000.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...