Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 או קיה ריו החדשה?

avigra
שימו לב! השרשור הזה בן 4392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יתרונות הסיטרואן - מנוע חזק יחסית ונמרץ, אבזור מצוין, נוחות ובידוד רעשים מעולה (לפי מה ששמעתי).

יתרונות הקיה - דגם חדש עם עיצוב חיצוני מאוד עכשווי ויפה (לדעתי), רכב שסביר להניח שיהיה לו הרבה שוק, עלות אחזקה, צריכת דלק טובה יותר מהסיטרואן.

לסיטרואן יש גם בעיה עם המקומות במושב האחורי, די צפוף שם..אם זה פחות חשוב לך, כנ"ל לגבי צריכה הדלק וחשובה לך יותר האיכות והזריזות (לא שאני טוען שהקיה לא איכותית אבל היא חדשה, ימים יגידו), לך על הסיטרואן. אם יותר חשוב לך פרקטיות - הקיה.

בכל מקרה מומלץ לעשות נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש הסיטרואן פשוט מהממת !!! , (ולא לא בגלל שיש לי סיטרואן הנה הC4 החדשה לפי דעתי לא משהו )

ראיתי את הDS3 בשכונה שלי , והיא פשוט מרהיבה אני מת על האוטו הזה , והדגם ספורט שלו 1600 טורבו , 156 כוח סוס ? :shock:

עם צ'יפ קטן ואנחנו על הגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש הסיטרואן פשוט מהממת !!! , (ולא לא בגלל שיש לי סיטרואן הנה הC4 החדשה לפי דעתי לא משהו )

ראיתי את הDS3 בשכונה שלי , והיא פשוט מרהיבה אני מת על האוטו הזה , והדגם ספורט שלו 1600 טורבו , 156 כוח סוס ? :shock:

עם צ'יפ קטן ואנחנו על הגל

תודה, ברור שאתה פריק סיטרואן וזה בסדר השאלה אם אתה מכיר את הקיה ריו החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות של סיטרואן פשוט מחורבן, לצערי הרב.

היבואן בסדר ומוכן ללכת לקראתך, המוסכים, לפחות באזור חיפה - מוכוונים לליסינג ומעוניינים בעיקר לטפל בברלינגו של הוט ולא בסיטרואן שלך.

כשמדובר בתיקון פשוט זה בסדר, ברגע שצריך איזה אבחון של קצת מעבר, או חשיבה - הרכב שלך עובר להיות אחרון בתור ואף אחד לא שם עליך יותר.

סה"כ רכבים נחמדים אבל לא הייתי רוכש שוב פיג'ו\סיטרואן עד שלא יהיו מוכוונים לשירות איכותי.

הנה, תקרא כתבה עדכנית מלפני 3 ימים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4207065,00.html

ואלה תקלות ברכב עבודה שנועד לחיים קשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...