Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכיפת מהירות סלקטיבית של משטרה

BURZUM
שימו לב! השרשור הזה בן 4391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיים אין לי הסבר מדוע, אך הנה העובדות:

בכביש 6 בקטע בו נתפס נהג הפורשה ב-205 קמ''ש היום נסעתי במהירות חוקית, כאשר אני יודע היכן בדרך כלל ממוקמת ניידת עם ממל''ז. עוקפת אותי Audi Q5 במהירות גבוהה ממהירות החוקית ודוהרת קדימה אל עבר הממל''ז. לאחר מספר שניות דוהרת מאחוריה Toyota Camry עם פנסי ערפל דלוקים (מראה "קרבי") במהירות גבוהה בהרבה ממהירות החוקית. לאחר כמה שניות שניהם עוברים מול ניידת סמוייה (קיה פורטה שחורה) שעומדת בצד הדרך עם שוטר שיושב עם דלת נהג פתוחה ומודד מהירות עם מכשיר. הוא אשכרה מודד אותי נוסע בטנדר מסכן במהירות חוקית ומתעלם לחלוטין משני הרכבים הנוצצים והיקרים משהו שעוברים לידו במהירות גבוהה בהרבה ממני (שבולמים קצת וכמובן הרבה מאוחר מדי כאשר רואים אותו מודד). הוא לא ראה קנס ממני ולא עוצר גם אותם. אז איפה העקיפה??????

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אז איפה האכיפה" אתה מתכוון,

זה כנראה שוטר שהחליט לעשות שביתה איטלקית, הוא כנראה תדלק בבוקר את האוטו של אשתו, וראה מה מחיר הדלק,

ואמר לעצמו כ**-***ק, אני מפרנס אותם בדלק, למה גם לתת להם פרנסה בדוחו"ת

ועכשיו ברצינות,

אולי הוא מדד גם אותם ולא שמת לב כ"כ לנעשה, אבל

כבעל רכב מסחרי ישן, תמיד שוטרים אוהבים לנסות לחפש עלי ריג'קטים,

במקרה שלך הוא אפילו לא טרח לעצור אותם, ראית איזה שרב היה היום?

למה לו לצאת ממצב ישיבה למצב עמידה? אני מתערב איתך שהוא היה גם

עם מנוע דולק למען המיזוג אוויר, - אני בקושי עבדתי היום מהשרב,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרבה מעל מהירות חוקית" זה מה שאתה הרגשת, אבל אין לך מספרים מדוייקים.

יש לי נחוש - השוטר מדד את כולם, אבל לא עצר את אלה שאי אפשר לתת להם פסילה או לפחות קנס 750 ש"ח+נקודות.

כי גם אלה שנסעו 135-139 קמ"ש, לאחר ההפחתה של 5 קמ"ש הנדרשת , לא עברו את 25 קמ"ש מעל המותר, ולכן הדבר היחיד שאפשר לתת להם, זה קנס 250 ש"ח ללא נקודות.

השוטר רצה להביא דוחות "איכותיים", וכן לא עצר אותם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ששוטר יושב עם דלת חצי פתוחה ומכישר ביד לא אומר שהוא אכן מודד כל רכב ורכב .

כל מכישר וולנטיין מזהה זאת מרחוק ומתריע,כפי הנראה זה מה שהיה באיי 5 (כי פראייר מי שלא קונה כזה).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל לי ה WAZE מתריע על שוטרים באזור :S

אסור להסתמך רק עליו אבל זה לפחות חינמי לפעם ב3 חודש שאני יוצא מהעיר..

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרבה מעל מהירות חוקית" זה מה שאתה הרגשת, אבל אין לך מספרים מדוייקים.

יש לי נחוש - השוטר מדד את כולם, אבל לא עצר את אלה שאי אפשר לתת להם פסילה או לפחות קנס 750 ש"ח+נקודות.

כי גם אלה שנסעו 135-139 קמ"ש, לאחר ההפחתה של 5 קמ"ש הנדרשת , לא עברו את 25 קמ"ש מעל המותר, ולכן הדבר היחיד שאפשר לתת להם, זה קנס 250 ש"ח ללא נקודות.

השוטר רצה להביא דוחות "איכותיים", וכן לא עצר אותם.

תלוי בהסתכלות אני מניח. אם ללכת לפי רצון האוצר, דווקא הדו"חות של 250 ש"ח ללא ניקוד ייחשבו לטובים, מהסיבה הפשוטה שנהג ללא רישיון לא משלם מס על דלק וגם לא מקבל דו"חות תנועה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...