Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב על המעבר החדש :)

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאחל מזל טוב על השינוי המרענן , למרות שאהבתי יותר את המראה של הקודם (משום מה פחות מציק בעניים.. כנראה הצבע או משהו).

בהצלחה עם המראה החדש והשידרוג :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - אבל יש להם עוד הרבה מודים להתקין עד שהכל ילך כמו שצריך :)

אבל יש להם פה ויש להם שם. מאיפה אתה יודע מה יש לנו?

יש לנו אנשים שבשבילם לסדר את הפורום הזה זה משחק ילדים (בהתחשב בזה שהוא עלה אתמול אפשר להגיד שהדברים מתקדמים בקצב מהיר) והרבה מאוד אנשים עובדים עליו. מהר מאוד הפורום ירוץ חלק, אז אתה יכול להסיר דאגה מליבך :splat:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מזל טוב ..:mm_yeah:

האמת שאחרי כל כך הרבה זמן בשימוש בצורה הישנה של הפורום ואחרי השינוי הזה לקח לי שעה עד שהצליחתי לראות איך לצאת מתוך ת'רד מסויים בפורום ( לא ראיתי את ה"שירשור של הפורום" מלמעלה :lol: )

אני מצאתי כמה דברים חסרים אבל אני לא מתלונן או מעיר על כך כי זה ברור שיקח קצת זמן לסדר את הכל ...

הבעיה שאני צריך להתחיל להתרגל לפורום החדש כי בישן אפילו לא הסתכלתי על המסך הכל כבר היה חרוט אצלי בראש ..עכשיו צריכים להתרגל מחדש :)

יאללה בהצלחה ...

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינוי מרענן, אכן.

נכון, קשה בהתחלה להתרגל והפורום הישן נראה פתאום כל כך אהוב, אך אני בטוח שנתרגל גם לזה !

ישנן הרבה תוספות נחמדות שלא בטוח שעוזרות, אך תורמות במידה !

שאלה מהמנהלים: בשביל שידעו לאיזה פורום נכנסים (רק לצד האסטתי של הפורום), האם ישנו בעתיד את הלוגו ה"רייק" "vBulletin" ל-"CarsForum" ? זה בהחלט יוסיף המון !

ואם אפשר, גם את שם הפורום "קארז-פורום", לשנותו חזרה ל-"CarsForum" (בסרגל שם האתר למעלה) הרגיל/לאחר מתיחת פנים (CF)...

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חידוש באמת..רק הצבעים נורא מדכאים מזה הסגול האפל הזה? וחוץ מזה שזה לא נוח כל כך שצריך ללחוץ על כפתור כדי להפעיל את התגובה המהירה..וגם אין אייקונים... :[

DrIvE AnD LeT DrIvE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון מזל טוב !!!!

רק יש כמה בעיות:

אני לא יודע איך אני מגיע למסך של "הודעות שנענו"

וגם למה ירדו פתאום לכל החברים פה הכמות הודעות שנשלחו ?

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חידוש באמת..רק הצבעים נורא מדכאים מזה הסגול האפל הזה? וחוץ מזה שזה לא נוח כל כך שצריך ללחוץ על כפתור כדי להפעיל את התגובה המהירה..וגם אין אייקונים... :[
אייקונים, הכוונה סמיילים? אם כן, הנה תמונה שאומרת לך בדיוק היכן למצוא את הסמיילים.

בניגוד לשיטה הקודמת, כאן הסמיילים מתקבלים כתמונות שניתנות להזזה.

:twisted: חולה~הגה :twisted:

סמיילים בהודעות.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

עם תוספת המנהלים המבורכת

והקפדה על הרמה הגבוהה, הגיע גם שינוי וויזואלי מבורך

אפשר להגיד שהשתדרגנו :mm_yeah:

רק שאלה אחת,

היכן יש כאן את האפשרות של: צפה בהודעתיך?

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

עם תוספת המנהלים המבורכת

והקפדה על הרמה הגבוהה, הגיע גם שינוי וויזואלי מבורך

אפשר להגיד שהשתדרגנו :mm_yeah:

רק שאלה אחת,

היכן יש כאן את האפשרות של: צפה בהודעתיך?

הרמן.

כנס לפרופיל שלך, ולמטה תמצא את הכפתור, מצא את כל ההודעות של XXX (שם משתמש כלשהו).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה מהירה מאפשרת לכל העצלנים בינינו שלא אוהבים ללחוץ על פרסם תגובה להוסיף כמה שורות של שטויות ללא סמיילים תמונות או קבצים - טקסט נטו באותו העמוד...

אחלה דבר כשחושבים על זה :)*

http://www.musictalk.co.il - פורום מוזיקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בהצלחה.

מי יתן והפורום יחזור לימיו הטובים.icon14.gif

ואני עדיין מנסה להתרגל (ייותר נכון הענים שלי) לממשק החדש.

בוקר טוב וויאטנם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אגב.איך היה במפגש? רציתי לבוא אבל איזה אחד עם 306 עגלתית ביותר אמר שיש לו משהו חשוב לעשות וביטל ברגע האחרון אז לא באתי.icon12.gif

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...