Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מחברת השכרה

אמיר מהמרכז
שימו לב! השרשור הזה בן 7202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי ברכב

תלוי במצב

תלוי בתקציב

בתכלס

אני לא הייתי הולך על זה

זה רכבים שחוטים הרי ידוע שצריך לעשות הרצה ב15 אלף הראשונים

שם, לא עושים. שם קורעים

יד ראשונה ? ממש לא

אולי יד 100 במקרה הטוב!

תחפש משהו פרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם? האם זה כדאי? תודה!
מחברות ההשכרה הגדולות בהחלט כן, וככל שהרכב יקר יותר להשכרה כך הוא יהיה פחות "קרוע"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב

תלוי במצב

תלוי בתקציב

בתכלס

אני לא הייתי הולך על זה

זה רכבים שחוטים הרי ידוע שצריך לעשות הרצה ב15 אלף הראשונים

שם, לא עושים. שם קורעים

יד ראשונה ? ממש לא

אולי יד 100 במקרה הטוב!

תחפש משהו פרטי

לעשות הרצה ב15 אלף הראשונים?! מה?

רכב מהשכרה הוא אופציה לא רעה. עדיף ליסינג אם אפשרי, אבל בקטנות לרוב אין ליסינג. (ידניות). הייתי הולך על חברה גדולה, מוריד (והם יורדים) מהמחיר של לוי יצחק, בודק שהרכב במצב טוב, בודק אותו במכון שלי, ושוקל את האופציה. לצורך הדוגמא הורי רכשו פאביה מהשכרה, היא אצלנו חצי שנה, לא עושה צרות והם מאוד מרוצה (1.4 ידנית). הרכב יצא בבדיקה במצב מעולה, 2 דברים קטנים שהיו צריכים טיפול סודרו על ידי חברת ההשכרה. והרכב נרכש הרבה מתחת למחירון השכרה. כאשר נמכור נוריד גם במחיר, אבל הרכב יהיה שווה פחות, אני בספק שיהיה צורך להוריד ה-מ-ו-ן. כל עוד הרכב יהיה שמור ובמצב טוב. גם אנחנו בהתחלה ניסינו למצוא פרטית (יאריס שנת 00) אבל לא מצאנו....

היתרון בהשכרה זה שבתקציב נמוך יחסית, איתה מקבל רכב חדש, ולרוב גם יותר בטיחותי מאשר אם היית קונה פרטי ויורד בשנים לרכב אחר. (ציוני ריסוק, וכו') יש רכבי השכרה שרואים אותם רוצים לרוץ, ויש כאלו שהם במצב טוב. אגב כל קניה של רכב משומש היא הימור. גם הרכב הפרטי מבחור חביב בן 50, יכול להתגלות שיש לו 3 ילדים שקרעו את הרכב בצורה פסיכית. אין חוקים. נכון שלרוב רכב השכרה עבד קשה יותר, אבל בשביל זה יש בדיקה.. וגם יש אחריות לשנה או חצי שנה של חברת ההשכרה.

באיזה רכב מדובר?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא: דיברתי עם חברת BUDGET, יש להם פיאט פונטו 2001 ופורד פיאסטה 2001, ועל שתיהן הם מבקשים 39 אלף. מחירון מוהר של לפני שלושה חודשים (זה מה שיש לי...): הפונטו - 52 אלף, הפיאסטה - 49 אלף.

חשבתי להציע להם 35, מעניין מה הם יגידו. אגב, אני ממש מתלבט בין שתיהן. מצד אחד, הרושם שלי הוא שהפיסאסטה יותר אמינה מהפונטו. מצד שני, הבנתי שהחלפים של הפונטו יותר זולים. ומכיוון ששני השיקולים הכי חשובים שלי הם אמינות ועלויות אחזקה נמוכות - אני בהתלבטות. מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא: דיברתי עם חברת BUDGET, יש להם פיאט פונטו 2001 ופורד פיאסטה 2001, ועל שתיהן הם מבקשים 39 אלף. מחירון מוהר של לפני שלושה חודשים (זה מה שיש לי...): הפונטו - 52 אלף, הפיאסטה - 49 אלף.

חשבתי להציע להם 35, מעניין מה הם יגידו. אגב, אני ממש מתלבט בין שתיהן. מצד אחד, הרושם שלי הוא שהפיסאסטה יותר אמינה מהפונטו. מצד שני, הבנתי שהחלפים של הפונטו יותר זולים. ומכיוון ששני השיקולים הכי חשובים שלי הם אמינות ועלויות אחזקה נמוכות - אני בהתלבטות. מה דעתך?

א. המכוניות המוצעות ב-Budget במבצע הן עם המון קילומטרים (כ-100 אלף)

ב. המחיר שלהם הוא לא ניתן למיקוח. (מה שאי אפשר לומר על "אלדן" למשל)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד, למרות שבטלפון הוא טען שהמכוניות הללו הן עם בין 57 אלף ל-80 אלף ק"מ.

בינתיים גם דיברתי עם סוכנויות טרייד-אין שמוכרות רכבים מליסינג. מה דעתך על רכב מליסינג, וכמה צריך להוריד אותם מהמחירון? תודה.

נ.ב.

אני לא רוצה להגיד לך את השם של האוטו... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המכוניות המוצעות ב-Budget במבצע הן עם המון קילומטרים (כ-100 אלף)

ב. המחיר שלהם הוא לא ניתן למיקוח. (מה שאי אפשר לומר על "אלדן" למשל)

גם אני התעניינתי בקניית פיאסטה מהשכרה BUDGET.

הלכתי לסוכנות שלהם והסתכלתי בהיסטוריה של האוטו, מה שהאוטו עובר זה פשוט מחריד, כל המכוניות שלהם נשלחו לפחחות כ10 פעמים.

אם אתה מחליט בכל זאת ללכת על זה, בקש מסוכן המכירות לעבור על ההיסטוריה של הרכב ולראות מה הוא עבר, הוא מראה לך את כל התיקונים שהרכב עבר וכמה עלה לתקן אותם, תבדוק טוב טוב שאין איזה משהו ממש רציני שם.

דר"א, מה קרה לאופציה האוטומטית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שאני מדבר עליו למעלה הוא האופציה האוטומטית...

ומדובר, איך לא, בדייהו לאנוס :)

אז מה דעתך על הקטע של הליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

פעם נסיתי למכור רכב מהשכרה. אנשים לא התווכחו על המחיר, אלא פשוט לא באו. בסוף בקושי מכרתי, וזה היה דגם פופולרי !

אגב, האוטו עצמו היה ללא שום תקלות במשך 4 שנים אצלנו.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את אותה מכונית שאתה מחפש,רד שנה אחורה וקנה פרטית.מכוניות קטנות "קרועות" יותר מאחרות,לעיתים מושכרות לחברות בנייה ועבודות עפר ולצה"ל.אמנם תקנה בזול יחסית,אבל יהיה לך מאד קשה למכור בבוא העת,מניסיון אישי,של פעם ראשונה ואחרונה...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה חשובה: אם אני קונה רכב מליסינג, כמה אפשר להוריד את המחיר?

שמעתי שתי גירסאות: אחת אומרת 20% מערך הרכב, השניה אומרת 4%. אז מה נכון?

צריך תשובה דחוף, אני רוצה מחר ללכת לסגור. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל נורא תלוי באיזו חברה מדובר ובמצב הרכב. בגדול לפי המחירון על ליסינג מורידים 4% אך בפועל אפשר לרדת הרבה יותר. כשחיפשתי לקנות רכב בחברות האלה אני זוכר שהיו חברות שהיו יותר גמישות והיו כאלה שלא. בסוף קניתי את הרכב מהטרייד אין של היבואן וזה יצא יותר זול גם מרכב מקביל בהשכרה וגם מליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה, פרה,

1. פונטו 2001 עדיפה לאין ערוך מלאנוס.

2. קניית רכב מהשכרה לא משתלמת בטווח הקצר שכן לרוב יש צורך לרדת למחירי זנות בשביל למכור את הרכב (אחרת הלקוחות הפוטנציאלים יעדיפו להוסיף כמה אלפים לתקציב ולרכוש ישירות מחב' ההשכרה בתוספת מימון ואחריות)...א ב ל אם זה לטווח ארוך אז זה בהחלט משתלם וירידת הערך לאחר טווח שנים מסויים מתקזז וכבר אין לו כמעט חשיבות (מה גם שהלקוחות לא ממש יהיו בררנים כשמדובר בתקציב נמוך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה, פרה,

1. פונטו 2001 עדיפה לאין ערוך מלאנוס.

2. קניית רכב מהשכרה לא משתלמת בטווח הקצר שכן לרוב יש צורך לרדת למחירי זנות בשביל למכור את הרכב (אחרת הלקוחות הפוטנציאלים יעדיפו להוסיף כמה אלפים לתקציב ולרכוש ישירות מחב' ההשכרה בתוספת מימון ואחריות)...א ב ל אם זה לטווח ארוך אז זה בהחלט משתלם וירידת הערך לאחר טווח שנים מסויים מתקזז וכבר אין לו כמעט חשיבות (מה גם שהלקוחות לא ממש יהיו בררנים כשמדובר בתקציב נמוך).

למען האמת גם פרה עדיפה על לאנוס :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...