Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש בפורום משתמשי מברשת שיניים חשמלית?

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 1930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה שמתי לב שאני מצליח לצבור כתמים חומים על השיניים. אני הולף לשיננית באופן קבוע (פעם בחצי שנה) ומטפל ומצחצח באופן קבוע, אך עדיין הכתמים מצליחים להשיג אותי. השיננית קובעת שזה כתוצאה מציחצוח לא נכון או לא מספק, אך אחרי שניסיתי מספר שיטות, לא ראיתי תוצאות. הגעתי למסקנה שאני צריך מברשת חשמלית, כזו שתיתן נקיון אינטנסיבי יותר. מי יכול להמליץ על מברשת טובה שעושה עבודה יסודית? ראיתי שהמחירים, לפחות בארץ, לא זולים בכלל. אם המברשות הללו באמת נותנות תוצאה טובה, אז התמורה למחיר שווה מבחינתי. אשמח להמלצות.

שבוע טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יעזור, הכתמים זה מקפה, תה ותבלינים.

תצטרך לבצע הלבנה ולוותר על הרגלי שתיה/אכילה או על המראה החיצוני.

לגבי ניקוי נראה לי שהסילונית יעיל יותר, הסרטון מעצבן אבל לא מצאתי משהו אחר.

http://www.youtube.com/watch?v=aQqvBO1wvJU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שילוב של גנטיקה גם כן.

אני מצחצח עם חשמלית ושותה כמויות ענקיות של קפה ועדיין שומר על שיניים לבנות.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=796949 טובה מספיק.

אל תשקיע על המכונות של 600+. מכונה ב-200 שקל תעשה את העבודה מצויין.

בהצלחה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתמים על השיניים לא קשורים לצחצוח,

(אלא אם כן אתה מצחצח ממש-ממש גרוע) אלא לקפה וסיגריות וכיו"ב.

אם אתה מעשן הרבה או שותה קפה באופן קבוע, יש לך 2 אפשרויות:

1. להתרגל.

2. להלבין שיניים פעם בחודש/שבוע כמו כוכב קולנוע אמריקני...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלגנטיקה יש חלק בזה. בסופו של דבר השיננית מסירה את זה עם המברשת שלה, אז זה כן משהו שיורד עם צחצוח אינטנסיבי - משהו שהכי דומה למברשת שיש לרופאי שיניים/שיננית שאלה המברשות החשמליות דוגמת זו שבקישור.

קאררה, עד כמה היא עמידה ונותנת תוצאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מברשת שיניים חשמלית נטענת של ORAL-B (של בראון במקור) גם ב 110~ שח. אינני יודע מה ההבדל בין אלו של 110 שח ל 600 ש"ח, אבל עושה רושם שכולן פחות או יותר עושות את אותה העבודה. קנינו אחת כזו לפני כחצי שנה (באילת, היתה דאז גם במבצע כך שהעלות היתה באיזור ה 80-90 שח) ואנחנו מרוצים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד נגד הסילונית. אבל שיהיה.

בכל מקרה, מברשת חשמלית לא הוכחה יעילה יותר לעומת מברשת רגילה למי שמצחצח נכון.

צחצוח אגרסיבי יותר לא יוריד כתמים אלא ייפגע בשיניים ובחניכיים.

TAHT SAID - אני משתמש במברשת חשמלית של ORAL B מסוג ויטליטי או משהו כזה.

הן לא יקרות במיוחד בסופר-פארם (70-100 ש"ח) ומחליף את הראש פעם בחודשיים בערך (מחיר 2 ראשים כ-70 ש"ח).

לי זה נוח. יש דגם של הראש שנקרא WHITENING או משהו בסגנון, יש לו באמצע מעין גומייה צהובה עדינה שאמורה לגרום להורדה טובה יותר של הלכלוך ולהבריק או משהו כזה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במברשת שיניים חשמלית בראון ORAL B PROFESSIONAL CARE 8000, הזמנתי לפני מס' שנים דרך EBAY מארה"ב.

היתרון של המברשת שיניים הזו שאפשר לנקות איתה את השיניים במקומות שקשה להגיע עם מברשת שיניים רגילה, כתמים חומים על השיניים אין לי, אך גם עוד לפני השימוש במברשת שיניים חשמלית לא היו לי. אני שותה 3-4 כוסות אספרסו ביום.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלגנטיקה יש חלק בזה. בסופו של דבר השיננית מסירה את זה עם המברשת שלה, אז זה כן משהו שיורד עם צחצוח אינטנסיבי - משהו שהכי דומה למברשת שיש לרופאי שיניים/שיננית שאלה המברשות החשמליות דוגמת זו שבקישור.

קאררה, עד כמה היא עמידה ונותנת תוצאות?

נקנתה בדיוטי פרי. בנתיים כבר רצה מעל לשנתיים.

יש צורך בהחלפת הראש מידי פעם. לא סגור בדיוק כל כמה זמן וכמו שנאמר למעלה זה בערך 70 ש"ח ל-2 ראשים.

בנוגע לתוצאות: אין אבנית בכלל על השיניים, בגלל שאני מתעצל עם חוט דנטלי אז השיננית עובדת רק על האבנית שבין השיניים.

בד"כ היא מעיפה אותי מהמשרד שלה תוך רבע שעה עם נזיפה על החוט הדנטלי ומחמאה על הצחצוח :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TAHT SAID - אני משתמש במברשת חשמלית של ORAL B מסוג ויטליטי או משהו כזה.

הן לא יקרות במיוחד בסופר-פארם (70-100 ש"ח) ומחליף את הראש פעם בחודשיים בערך (מחיר 2 ראשים כ-70 ש"ח).

זה הדגם שדיברתי עליו, עושה רושם טוב (SO FAR).

לא ברור לי למה אתה נגד הסילונית, דווקא אני רואה תוצאות יפות מזה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שהסילונית עושה אפשר לעשות עם צחצוח נכון וחוט דנטלי בהצלחה מרובה יותר ובמחיר נמוך יותר (משמעותית). למעשה כל מה שעושה סילונית זה להעיף שאריות של לכלוך ממקומות שהם נגישים גם כך. היעילות שלה בהסרת פלאק ממקומות שהגישה אליהם קשה פוחתת באופן דרמטי.

מברשות חשמליות הן דבר נפלא - לאנשים שסובלים מפגיעה במוטוריקה עדינה (או לחילופין אנשים שרמת ההגיינה שלהם זוועתית). כל מה שאפשר לעשות עם מברשת חשמלית אפשר לעשות טוב יותר עם מברשת רגילה אם מצחצחים נכון. הנה וידאו שמראה איך לצחצח נכון :

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק קצת על השרשור,

מנסיון של אנשים, הסילונית הזה(ושאר המוצרים בסיגנון שלו) שווה משהו?

לצערי אנחנו במשפחה סובלים מגנטיקה די דפוקה של שיניים, וגם אצלי מתחילים ניצנים של נסיגת חניכיים. ניסיתי הרבה פתרונות כולל צחצוח נכון ומדוייק ולצערי אני לא רואה איך זה עוזר, אלא הפוך אפילו מחמיר את הבעיה.

לפי מה שהבנתי, סילונית מתהדרים בזה שזה הפתרון האולטימטיבי לנסיגת חניכיים, אז לפני שאני מבזבז 200 שקל על זה, האם זה באמת עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיגת חניכיים עלולה להצביע על צחצוח אגרסיבי ולאו דווקא על גנטיקה דפוקה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...