Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש בפורום משתמשי מברשת שיניים חשמלית?

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אני אחרי שנה שנתיים עם חשמלית (אורל בי 5000 אני חושב, לא זוכר, אבל לא מהזולות וכן יש לה טיימר) וחזרתי למברשת רגילה.

אני רגיל לצחצח בכח רב, בניגוד לכל ההמלצות, מצד שני כשעברתי לחשמלית (עם חיישן שמתריע אם מצחצחים חזק מידי), לאחר תקופה מסויימת התחלתי להרגיש שהחניכיים שלי לא מה שהיו פעם. בעצת רופא השיניים חזרתי לצחצח כמו שאני רגיל עם מברשת רגילה. אחרי חודשיים אני שם לב לשיפור בחניכיים. מאמין שזה נורא אינדיבידואלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבר'ס, אתם מחוץ לתקציב שלי...

מברשת נטענת, טכנולוגיית 3D אבל בפחות מ- 200 ש"ח. יש?

פרסמתי קישור 2 הודעות מעליך.

בכל מקרה, תוסיף גם ראשים, שים לב יש קופון של 2£ בעמוד המוצר.

כמו כן, ץדאג ללחוץ על כפתור הone time purchase לפני שאתה מוסיף את הראשים לעגלה.

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B077B5GCF8/ref=mp_s_a_1_5_a_it?ie=UTF8&qid=1529435606&sr=8-5&keywords=oral%2Bb&dpPl=1&dpID=51ExI4lxXwL&ref=plSrch&th=1&psc=1

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היי חברים,

החלטתי שאני רוצה להתקדם ולקנות מברשת שיניים חשמלית.

מחיר עד 400 שקל עם החלפת ראשים ושאר פונקציות מגניבות שאני כרגע לא ממש מכיר.

האם יש איזה דגם מומלץ? ראיתי ש- Oral B/Braun הם די שולטים בשוק הזה, לא מתקרב לאחרות.

איך זה מבחינת תחזוקה? כל כמה זמן מחליפים מברשת/מטעינים ואיך העלויות השוטפות?

תודה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה 3000 ומעלה די זהות.

האפליקציה זה קשקוש, קח את הדגמים עם סוללה הליטיום (היה מבצע בסופרפארם של 299₪)

ה4000 ממה שאני זוכר היא לא ליטיום ומתרוקנת מהר יותר.

לאישתי הזמנתי מאמזון ויצא בערך 250₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בערך שנה את ה 4000 שקניתי בכ-200 שקלים עם הסוללה הרעה, לי אישית אין בעיה להטעין אחרי כל שימוש כך שזה לא מהווה חסרון.

0 תקלות , ראשים כל קצת פחות מ3 חודשים , האפליקציה היא שטות גמורה וגם לא נוחה ומדוייקת, הראשים בהזמנה מאמזון בזמן מבצע יוצאים מאוד זולים (מקוריים)

חוץ מזה מברשת מדהימה, החל מדגם ה 3000 אין שינוי בכח ככה שזה לא משנה מה תקנה.

אם אין לך בעיה להטעין כל יומיים, כרגע אמזון אירופה לדעתי לא שולחים שום מברשת לארץ, אתה יכול לקנות מהאתר (האמין) הבא:

https://www.joybuy.com/600260450.html

שים לב עוד 17 אחוז מעמ במידה ויתפס אך בדר"כ זה לא נתפס.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפס סוניקייר טובות משמעותית מנסיוני. רוטטות במהירות אדירה, השיניים יוצאות כמו אחרי שיננית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפס סוניקייר טובות משמעותית מנסיוני. רוטטות במהירות אדירה, השיניים יוצאות כמו אחרי שיננית.

אשמח ללינק למוצר ספציפי בבקשה .

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://shop.super-pharm.co.il/care/dental-care/toothbrush/electric-toothbrushes/%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%9C-%D7%91%D7%99-%D7%95%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%A0%D7%98%D7%A2%D7%A0%D7%AA-D12-%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99/p/516620

משתמש בזאת כבר חמש שנים, ראשים מזמין מחו"ל (חצי מהמחיר בארץ), לא רואה שום סיבה להשקיע שקל מעבר.

שום מברשת שיניים לא תחליף שיננית.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי כמה כבר אפשר לשפצר מברשת שניים. בסך הכל תפקידה להסתובב מהר יותר ממה שיד אדם מסוגלת, לא טכנולוגית אטום. לטעמי מעבר לזה מותגים וכל הפיצ׳רים הנוספים זה שיווק בלבד, וא רואה סיבה לשלם עליהם.

אפשר להעדיף נטענת על סוללות, כל אחד לפי הנוחות שלו (אני לא אהבתי מטען שעומד על השיש ובחרתי באופצית הסוללות, יש כאלה שלא אוהבים שהמהירות דועכת כשהן נחלשות).

לפות״ש, גם עם מברשת חשמלית צריך להקפיד לצחצח טוב, היא בסך הכל מסתובבת מהר יותר. אם לא תקפיד לעבור על כל המשטחים זה לא ישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה העיקרית שלי היא לפתור בעיה של נסיגת חניכיים, עד כמה זה באמת עוזר כל המברשות החשמליות האלו ?

תלוי מה הסיבה של הנסיגה.

אם זה עקב צחצוח אגרסיבי אז המברשות המשוכללות יותר כוללות סוג של חיישן שבמידה ואתה מפעיל לחץ חזק מדי הן מפסיקות.

אם זה עקב הצטברות פלאק שנגמרת מצחצוח לא מספיק טוב, לדעתי זה גם יכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...