Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במכשיר alpine w520

הונדה95
שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל החברים.

השניה חזרתי מהרכב בהתלהבות מאייפוד קלאסיק 60GB שהמכשיר אכן קרא, אבל וזה אבל גדול מאוד.

הוא קרא את כל השירים שהיו על האייפוד שזה אולי איזה 300 שירים והוא קרא את זה בלי בעיה ובלי לעשות אפילו מצמוץ או התעכב שניה... ממש אהבתי איך שהוא גם העלה וזיהה את האייפוד ממש במהירות עוד לא הצלחתי להגיד רוביזנון קרוזו.

אבל לדאבוני הרב העברתי לספרית הוידיאו שם היה מעל 250 סרטונים של מוזיקה שחורה וטובה, ופה בא האבל הגדול , אבל הוא זיהה לי רק סרטון אחד בלבד. :-( :-( :-(

אני צריך את עזרתם המומחים פה שעובדים עם אייפוד או אייפון איזה קובץ צריך לפרמט את שאר הקבצים כדי שהוא יקרא את כולם??

או יש דרך אחרת משהו שאני לא יודע , לא מבין גדול באייפוד קלאסיק... זה דור 5 אני חושב אחרי כל מה שקראתי עליו באינטרנט. בכל מקרה הגרסה היא 1.3 (אם זה אומר משהו)

תודה מראש לכל העוזרים.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה בלי הUSB אני מעדיף לעבוד דרך האייפוד.

המחיר מטורף מאוד בשביל הUSB.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.mtechaudio.co.th/data/product_catalog/img_product/file_oc8rwpn013.pdf

זה קורה כי ה 520 לא יודע לקרוא את כל סוגי הקידודים. מה שהוא כן יודע לקרוא

CD

Format

MP3 Format

(“mp3”)

WMA Format

(“wma”)

AAC Format

(“aac”, “m4a”)

DVD Video

Format

DivX Format

(“avi”, “divx”)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דרך האייפוד קלאסיק?

אני צריך דרך האייפוד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתעבור על ה PDF כדי להכיר יותר טוב את המכשיר שלך

בכל מקרה:

• To watch the video screen of the file from iPod/iPhone (iPhone,

iPod touch, iPod classic, iPod with Video, iPod nano (3rd

generation), iPod nano (4th generation) and iPod nano (5th

generation)), use the USB connection and the Parking Brake

must be engaged

מכיוון שהוא כן זיהה לך וידאו אחד, ההגיון אומר שאת שאר הוידאו'ים הוא לא הצליח לפענח מבחינת סוג הקובץ / קידוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוזר לי..... אדיו קינד הורדתי את התוכנה וזה לא עוזר הפכתי את כל הפורמטים למה שאמרת ועדין לא רואים.

עכשיו חזרתי מהרכב עם פרצוף חמוץ!!:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי!!! ישששששש:smilecolr:multi: :multi: :biggrin2: :biggrin2:

אדיו קינג בסוף הפורמט הוא: IPOD MPEG 4 זה שם הפורמט שזה קורא לי.

לא יאמן כמה אני שמח. עכשיו אני ינצל את כל ה60GB אך ורק לקליפים עם מוזיקה שחורה רועשת.:evil: :evil: :evil:

תודה רבה לכולם על העזרה.

אני עכשיו טיפה יותר מבין במכשיר. מי שצריך עזרה במכשיר. אני פה כדי לעזור ולתמוך.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,מסתבר שיש לאייפוד פורמט וידאו משלו

התוכנה הכי "חמה" בשוק עבורו היא זו ,אני מניח שהתשמשתה בה:

http://www.videora.com/en-us/Converter/iPod/

תהנה ותפציץ:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדיו קינג תודה רבה.

התוכנה שהבאת טובה מאוד. אבל אני משתמש בתוכנה אחר שיותר נוחה לי כי כבר אני יודע להשתמש איתה. תודה רבה לך ולהולם.

תרבחו ותסעדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום שוב לכל החברים.

קראתי בעיון כמה שיכולתי את החוברת הדרכה של המכשיר.

עכשיו אני רוצה לשים תמונה כשומר מסך. ואני לא ידוע איך להוריד ואיך להגדיר במערכת שיהיה לי את השומר מסך.

מי שמכיר או יכול לעזור או היה לו את המכשיר או לא משנה מה העיקר שיתן פה את עזרתו מוזמן להגיב.

תודה מראש.

דודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי בחיי, כבר היה עדיף אם היית מתקין CARPC

:-P:-P:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדיו קינג בחלק השני הבאת לינק לא טוב.

אני עכשיו מנסה לפענח את האנגלית שמה. ואיך להעביר תמונה לשומר מסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...