Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.4 TSI

baget
שימו לב! השרשור הזה בן 4369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבן שלי עשה נסיעת מבחן על Leon 1.4 TSI וכצפוי יצא חולה."חלום" הוא אמר לי, מזמן לא נהנתי כך" והבן שלי נהג בכל מיני מכוניות כולל BMW 7 , Maseratti Quatroporte ומירסדסים למניהם. המחיר של האוטו - יותר מאטרקטיבי - הוא מצויין (דגם ידני, כמוון). אבל אני זקן ואותי מעניין דבר אחר: העם הוא אמין? היתה לנו Peugeout 406 שזה היה תענוג לנהוג, אבל יותר תענוג למכור ולהיפטר מביקורים במוסכי החברה.

אני רוצה לשאול את בעלי לאונים (ויש פה לא מעטים) - אך הוא בשימוש יום-יומי, לא עושה בעיות?

ועוד שאלה - המחירים הנמוכים אולי לפני החלפת הדגם. האם יש טעם לקנות אוטו לפני החלפת הדגם?

תודה מראש על יעוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי זה נשמע לא אמין בעליל שהבן שלו נהג על מזראטי, במוו ומרסדסים למיניהם (אם בכלל) ומהסיאט הוא יצא עם תחושה של "חלום"? :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי זה נשמע לא אמין בעליל שהבן שלו נהג על מזראטי, במוו ומרסדסים למיניהם (אם בכלל) ומהסיאט הוא יצא עם תחושה של "חלום"? :shock:

אנחנו מדברים על רכב שעולה 110000 ש"ח, לא 500000-1000000. הכל עניין של ציפיות. הבן שלי עבד כנהג ומאבטח בחו"ל.אין לי שום סיבה לשקר - הוא מאוד נהנה מהרכב.

דרך אגב - מאזרתי הבוס שלו בזמנו החזיר לחברה - איכות הרכבה מואד ירודה. והמירסדסים ביקרו במוסך בתדירות של רנו.וה BMW7 שעלתה 70000 יורו בקושי מכרו ב 12000 אחרי 4 שנים.

אולי יש לך מה לייעץ לי לגבי Seat Leon ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שיש לה כוח למנוע, אין לי מה לייעץ לך. אני לא התחברתי אליה כלל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שיש לה כוח למנוע, אין לי מה לייעץ לך. אני לא התחברתי אליה כלל.

או שיש לך מה לכתוב על הרכב או שאל תענה בפורום ייעוץ.

"לא התחברתי" זו לא עיצה זה תיאור רגשי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשל ההפרש הקטן במחיר בין הגרסאות ממליץ לקחת את ה-1.8 TSI.

מבחינת אמינות, החזקתי ברכב 3.5 שנים (1.8 ידני) ולא היו בעיות אמינות.

אין ספק שבתמחור הנוכחי הלאון היא הכי הרבה שאתה יכול לקנות בכסף הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחברי מלמעלה, אכן עדיף להוסיף עוד כמה אלפי שקלים ולקחת את גרסת ה1.8 TSI. מדובר במנוע האמין ביותר בקונצרן והמוכר ביותר. בין היתר הוא משרת את הפאסאט סופרב אאודי A3 וA4.

בשל כך שהדגם הנוכחי של הלאון בסוף דרכו ניתן להוציא מחירים טובים מאוד. המינוס הגדול של הלאון הוא ללא ספק איכות ועיצוב תא הפנים שמזכירים לי מאזדה לאנטיס ובזמנו זה הדבר שמנע ממני לרכוש אחת כזאת. יש כאלה שאיכות הפנים פחות מפריעה להם ולאנשים כאלו הלאון מתאימה כמו כפפה כי בסה"כ מדובר ברכב טוב, מעוצב, דינמי ופחות משעמם מיפנית 1600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיש לך מה לכתוב על הרכב או שאל תענה בפורום ייעוץ.

"לא התחברתי" זו לא עיצה זה תיאור רגשי.

בשביל שלא יהיו לך רגשי נחיתות:

לא מהנה לנהיגה, חוץ מכוח מנוע לטעמי אין שום דבר ברכב הזה. אפרורית מבפנים, יחסית מרווחת, ותו לא (ואוטוטו מוחלפת, זה גם שיקול). אם הוא שוקל לאון, שישקול את ה-1.8 שתתן לו יותר כוח.

מבסוט? 8)

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK חברים, אני מודה לכם מקרב לב. באמת אולי כדאי לשקול 1.8 , אתם צודקים. דרך אגב, גם 1.4 הרשים אותנו מאוד. הפרש במחיר באמת זניח. שמעתי רק על צריכת שמן מוגברת של המנועים 1.8. האם יש אמת בדבר?

שאלה נוספת - האם כדאי להמתין להחלפת הדגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שלא יהיו לך רגשי נחיתות:

לא מהנה לנהיגה, חוץ מכוח מנוע לטעמי אין שום דבר ברכב הזה. אפרורית מבפנים, יחסית מרווחת, ותו לא (ואוטוטו מוחלפת, זה גם שיקול). אם הוא שוקל לאון, שישקול את ה-1.8 שתתן לו יותר כוח.

מבסוט? 8)

מאושר.

אין יותר 1.8TSI ידנית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה להשוות בין אמינות של מנוע 1.4 למנוע ה-1.8 של הקונצרן...

אני לא מסכים שתא הנוסעים אפרורי כלל וכלל... זאת לא גולף, נכון, אבל הלאון עדיפה על הגולף בהרבה פרטמטרים אחרים לטעמי...

בהנחה וההבדלים במחיר אכן זניחים - לך על ה-1.8 - מנוע אמין ביותר.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים באיכות טובה, אין פלסטיקים מתפרקים.

גם אני לא מקבל את הטיעון אפרורי. פלסטיק ירוק יותר טוב מפלסטיק אפור?

בלאון רגילה דיפון הגג בהיר ובלאון קופרה דיפון הגג שחור-זה מינוס לקופרה? אישית הייתי מעדיף שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...