Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לקניית ג'יפ ראשון

elazarg102
שימו לב! השרשור הזה בן 4342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני רוצה להכנס לעולם הג'יפים וצריך את חוות הדעת שלכם לקניית הג'יפ הראשון...

לגבי הדרישות שלי מהג'יפ:

תקציב: 40K +-

רכב יומיומי לנסיעה עירונית ופעם בשבוע שבועיים לטיול שטח נחמד

עדיפות לג'יפ קצר

ידני\אוטומט לא משנה כ"כ אבל עדיף ידני.. יותר כיף (יש ניסיון עם נהיגת שטח בידני)

קילומטרז' בשנה הוא לא יעשה הרבה....

ולא משנה אם זה בנזין או דיזל.. העיקר שהנסיעה בו תיהיה נעימה ובטוחה...

חשוב לציין שאני רוצה ג'יפ שיהיה כמה שיותר מרווח... לא כמו הג'ימני והסמוראי....

הסתכלתי על כמה רכבים.. טראנו,גאלופר,טרופר,פג'רו.. אולי עדיף להשקיע עוד טיפה ולמצוא פרדו אבל הבעיה איתם זה הקילומטרז' הגבוה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי מה שאתה מתאר,

פאג'רו דיזל 2.8 ידני קצר מתאים לך כמו כפפה ...

SUV שבנוי חזק לשטח, ביצועים טובים בכביש, אמין ושורד היטב את הגיל.

כמובן שצריך סבלנות בחיפוש ואיתור אחד שמור ומטופל.

בהצלחה

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 למה שרענן אמר.

הפאג'רו 2.8 הוא סוס עבודה. מאחורה סרן חי מקדימה משולשים. הגבהה 2" יושבת עליו יפה ונותנת שיפור טוב לשטח, המנוע אמין, ויש לו מספיק כח, גם לנסיעה יום יומית וגם לשטח.

או שאתה יכול לקחת את הבנזין 3500 הארוך או ה3000 הקצר גם הם סוסי עבודה ובנויים אותו דבר פחות או יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 למה שרענן אמר.

הפאג'רו 2.8 הוא סוס עבודה. מאחורה סרן חי מקדימה משולשים. הגבהה 2" יושבת עליו יפה ונותנת שיפור טוב לשטח, המנוע אמין, ויש לו מספיק כח, גם לנסיעה יום יומית וגם לשטח.

או שאתה יכול לקחת את הבנזין 3500 הארוך או ה3000 הקצר גם הם סוסי עבודה ובנויים אותו דבר פחות או יותר

אכן הבנזין 3.0 קצר (עדיף 98-2000 המנופח שמאוד יפה) הוא רכב מצויין . אבל,

השואל מתעניין ברכב קצר וידני. למעט רכב בודד (שנת 94) בייבוא אישי, כול הפאג'רואיים בנזין שהגיעו אוטומטיים.

אגב, ה3.5 בנזין ארוך , בעל מנוע מסובך ויקר יותר לאחזקה מהמנוע 3.0 .

שורה סופית, אם יכול להתפשר על אוטומט, אני הייתי דווקא ממליץ על הבנזין בפרט שהשואל לא מתכנן לנסוע קמ' רב בשנה.

בהצלחה

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי הולך על טרופר בנזין, (אל תתקרב למנועי הסולר של טרופר)

היה לאבא שלי, הוא היה רכב מצויין, מאוד אהבנו אותו, - נעילה אחורית תוסיף לך הרבה בשטח,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני רוצה להכנס לעולם הג'יפים וצריך את חוות הדעת שלכם לקניית הג'יפ הראשון...

לגבי הדרישות שלי מהג'יפ:

עדיפות לג'יפ קצר

הסתכלתי על כמה רכבים.. טראנו,גאלופר,טרופר,פג'רו.. אולי עדיף להשקיע עוד טיפה ולמצוא פרדו אבל הבעיה איתם זה הקילומטרז' הגבוה..

לפחות לפי ניתוח ההודעה שלך אתה לא זקוק לג'יפ, אתה מכוון לג'יפון.

לדעתי, הרכב הכי מתאים עבורך, על פי תיאורך, זה סובארו אאוטבאק, פורסטר או אחרים מאותה קטגוריה.

הוספתי כמה תמונות כדי להמחיש.

טיול מועדון סובארו מודיעין-לטרון 016.jpg

טיול לפארק השיקמים והדיונה הגדולה באשדוד 023.jpg

טיול לפארק השיקמים והדיונה הגדולה באשדוד 005.jpg

טיול לים המלח 004.jpg

טיול בהר חורשן 049.jpg

סוף שבוע בית ספר שדה חרמון 048.jpg

טיול נחל אלכסנדר ויער חדרה 049.jpg

טיול מערות לוזית ותל עזקה 046.jpg

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר יותר יפה מילדים עומדים עם חצי גוף מחוץ לסאן-רוף, כשאבא לא חגור בחגורה, ובתמונה אחרת עוברים מעבר מים במהירות גבוהה "כי זה כיף להשפריץ" וזה מנקה את התחתית של האוטו היטב. אני מבין שהכל פוטושופ ולא אמיתי. אני כותב "בכללי". :cry:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני נוסע על פראדו 2002 קצר, עם 340 אלף ק"מ, הק"מ ממש לא מתריד אותי אחרי ניסיון מאוד ארוך עם לא מעט דיזלים מבית טויוטה.

אבל דווקה בתחום של רכבי שטח, אני לא בטוח שכדי למשוך יותר מדי את התקציב.

יש עוד לא מעט דברים שאני מאמין שתרצה להוסיף בהמשך, וכל דבר זה לא מעט כסף.

ונוסף לזה קח בחשבון גם איזה יישור קו.

בקיצור, זה לא נגמר רק בקניה.

אם זה התקציב, אני חושב שגם אני היתי הולך על הפג'רו, מהדגמים הישנים.

רכב מצויין, חסון ומאוד יפה (אני מת על הצורה שלהם, בעיקר הנפוח)

בכלל יש לי קטע עם הצורות המרובעות, אני גם הרבה יותר אוהב את הצורה של הפראדו מהלנד קרוזר 2004 ומעלה. (יש אותו לאבא שלי)

פלג_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לגבי הדרישות שלי מהג'יפ:

עדיפות לג'יפ קצר

לפי התקציב שלך ומה שאתה מחפס לך על פגרו,טרופר. או טראנו, בשום אופן לא גלופר.

שלושת סוגי הגיפים האלה יתנו לך את מה שאתה מחפס.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר יותר יפה מילדים עומדים עם חצי גוף מחוץ לסאן-רוף, כשאבא לא חגור בחגורה, ובתמונה אחרת עוברים מעבר מים במהירות גבוהה "כי זה כיף להשפריץ" וזה מנקה את התחתית של האוטו היטב. אני מבין שהכל פוטושופ ולא אמיתי. אני כותב "בכללי". :cry:

אנחנו נוסעים לטייל כדי להפיק את מרב ההנאה. להוציא חצי גוף מחלון הגג כדי לתפוס צילום טוב, זו הנאה. להשתחרר מחגורת הבטיחות החונקת, זו הנאה. לעבור בתוך מים ולהשפריץ לכל הכיוונים זה ממש גורר צרחות שמחה מהילדים ולא מוותרים על זה בשום מקרה. אנחנו נהנים מהטיולים שלנו כבר קרוב לעשרים שנה. הכל אמיתי. כלום לא ערוך.

איפה בדיוק לוחץ לך?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נוסעים לטייל כדי להפיק את מרב ההנאה. להוציא חצי גוף מחלון הגג כדי לתפוס צילום טוב, זו הנאה. להשתחרר מחגורת הבטיחות החונקת, זו הנאה. לעבור בתוך מים ולהשפריץ לכל הכיוונים זה ממש גורר צרחות שמחה מהילדים ולא מוותרים על זה בשום מקרה. אנחנו נהנים מהטיולים שלנו כבר קרוב לעשרים שנה. הכל אמיתי. כלום לא ערוך.

איפה בדיוק לוחץ לך?

שיהיה לך בהצלחה בחיים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק לוחץ לך?

הייתי מנסה להסביר לך, אבל לפי התגובה שלך קשה לי להאמין שתבין......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה להסביר לך, אבל לפי התגובה שלך קשה לי להאמין שתבין......

תנסה אותי...

אבל בבקשה תשתדל להיות בהיר כי קצת קשה לי להבין הודעות מתנשאות.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת צריך להסביר לך את ההשלכות של רכב בולם חזק \ מתהפך שאנשים לא חגורים ואף נמצאים חצי גוף מחוץ לסאנרוף ?

בקשר למעבר בצורה פרועה בתוך מים, רכב שלך מנוע שלך סיכון שלך הנאה שלך - לא מעניין אותי לטעמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת צריך להסביר לך את ההשלכות של רכב בולם חזק \ מתהפך שאנשים לא חגורים ואף נמצאים חצי גוף מחוץ לסאנרוף ?

בקשר למעבר בצורה פרועה בתוך מים, רכב שלך מנוע שלך סיכון שלך הנאה שלך - לא מעניין אותי לטעמי

לא מעניין אותך לטעמך ובכל זאת אתה מטריח את עצמך להגיב על הודעה. מה, צובר הודעות בכל מחיר?

(דרך אגב, רכב לא בולם חזק\ מתהפך שאנשים לא חגורים ואף נמצאים חצי גוף מחוץ לסאנרוף, במצב עמידה.)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...