Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב נחלים - אזהרה !

djgabi
שימו לב! השרשור הזה בן 2495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם אלימות לא פותרים דברים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב זה כבר קרה לשני חברים שלי ואני כמו תמיד אמרתי "לי זה לא יקרה" אבל אמרתי ננסה,וקרה!

אני תושב יהוד,נכנסתי עם האימפרזה שלי לתחנת נחלים על כביש 40,

אז חוץ מהעובדה שהשטיפה ה"אמריקאית" שם מאסיבית ואגרסיבית ! כלפי הרכבים שנכנסים למנהרת השטיפה,השטיפה עצמה כוללת חבטות מאוד חזקות על כל חלקי הרכב וכן יוצאים עם מכות פח ושריטות,זה בדוק,גם מעלימים לכם דברים מתוך האוטו אם תבחרו לתת לעובדים שם להכניס ולהעביר את הרכב במנהרה,לחבר שלי נגנב הסלולארי שם,

נוסף לכל תלשו לי את הסמל מאחור רגע לפני הכניסה למנהרה,הרגשתי ושמעתי את רעש התלישה מאחור,הדבק היה מקורי וחזק,אבל כבר הייתי חצי בתוך המנהרה,

כמובן הבן אדם אחר כך טוען שלא היה ולא נברא,שאקח את הרגליים ואסתלק משם,אז במקום להיכנס לעימות פיזי עם הבעלים והעובדים ולשבור להם את הפרצופים אחד אחד,אמרתי לא,בוא נהיה בני אדם ופשוט נגרום להם לסגור את העסק.

הנושא בתהליכים...

אחרי שקראתי את השרשור הזה, החלטתי שאני חייב להגיע לשטיפה ולראות על מה בדיוק מדובר היות ואני גר לא רחוק משם.

זאת היתה הזדמנות טובה לשטוף את האוטו אחרי הסופת חול המגעילה שהיתה.

נכנסתי עם האוטו לתוך השטיפה, חבטות מאוד חזקות לא שמעתי, בכל אופן לא יותר ממכונות שטיפה אחרות.

לגבי שריטות - יש לי פיאסטה בת שנה בצבע כחול כהה כך שקל מאוד לראות שריטות. אחרי שיצאתי משם בדקתי מסביב לאוטו ולא ראיתי שריטות חדשות.

לגבי גניבה מהאוטו - אני חייב להגיד שלא השארתי יותר מדי פיתויים כיוון שאני לא סומך על אנשים זרים שנכנסים לי לאוטו. היה לי קצת עודף במאפרה והוא נשאר שם, למרות שבדרך כלל במקומות האלה בשקלים הם לא נוגעים כי הם מחפשים את הדברים ה"שווים" יותר.

הנקיון עצמו היה סביר, לא ליקקו לי את האוטו אבל עשו את העבודה.

לגבי היחס - העובדים לא נתנו לי יותר מדי יחס חוץ מלשאול אם לנקות גם את הבגאז'.

אני לא מאמין לכל הסיפורים של שעון יקר שנמצא באוטו והוחזר לבעלים, או לחילופין שתלשו סמל מהאוטו בזמן השטיפה, בייחוד כשהנהג נמצא בתוך האוטו. אני ממש לא קורא לאף אחד שקרן, אך אני חושב שכן צריך לבדוק דברים יותר לעומק. אולי גנבו לו את הסמל לפני שהגיעת לשטיפה ולא שמת לב.

סך הכל חווית השטיפה לא הייתה שונה לכאן או לכאן משטיפות במקומות אחרים

דידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עוד נפגע מתוך רבים

משתמש :ST12345

בעניין: האם מקובל להשאיר טיפ לאחר רחיצת רכב במכון

לצערי עם ניסיון של הרבה שנים והרבה תחנות, נדיר שמישהו באמת מנקה את הרכב כמו שצריך.

אני יודע שאי שם מעבר לקשת יש כמה איכותיות, אך לא יצא לי להתקל בהם.

לאחר שנים של מתן 10-15 ש"ח למפגרים שמרחו לי את כל פנים האוטו בגי'לדה משוחה בשמן מסריח, הפסקתי לתת.

בתחנות שלא טורחות להוריד אנטנות, או לנגב את הרכב חיצונית כמו שצריך - לא רק שלא משאיר טיפ, אלא גם חוזר לבעל הבית ומבקש שרות נורמאלי ושייז-DAY -נו השוטפים.

בתחנת סונול נחלים מאחרי פתח תקוה שני נערים שעובדים בשטיפה נכנסו לי לאוטו והתחילו להשתעשע בפנים עם האקדח לחץ אוויר, וזה עוד כשאני עומד לידם, בטעות לחצו על המאפרה המפוצצת וטבלו לי את כל הרכב באפר ופילטרים. כשביקשתי מהם לנקות את הפילטרים ולצאת מהרכב הם עשו לי פרצוף של "כאילו שפכתי את דמם" , הם ברוב פיגורם טבלו לי את כל האוטו בפילטרים ועוד יש להם את החוצפה להיפגע. מאז אני מנקה את הרכב מבפנים אצלי בחניה. שטיפה חיצונית בתחנות. משתדל לא לדרוש את הכסף שלי בחזרה בכל פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה לינץ׳,נראה לי שקצת נסחפתם.

אני בטוח שאחרי דבר כזה הבעלים קיבל קצת שכל והשכיל לגבי תודעת שירות ואמינות.

אין כמו לשטוף בבית,יש פעמים שאני מתעצל ונכנס לשטיפה ידנית ליד הבית,החבר׳ה מכירים אותי ויודעים לפנק את הרכב כמו שצריך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכלל שטיפה במכונה? :?

בכל מכונה, אחרי כמה פעמים הרכב כבר מתחיל לקבל שריטות- בגלל המכונה שמעבירה מאות מכוניות ביום ומורחת על כל אחד את הלכלוך של השני, עם אבק וחול ולך תדע מה עוד נמרח על האוטו שם..

הכי טוב לשטוף ידני- חצי שעה של השקעה, פעם בשבוע, האוטו מבריק, וחוצמיזה גם יותר כיף :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה אמריקאית מקצועית (לא מברשות) לא שורטת את הרכב,

לא לכל אחד יש זמן פנוי וחניה מקורה/מוצלת לעשות שטיפה ידנית,בשביל זה המציאו מכוני שטיפה מקצועיים ואמינים שעושים עבודה נפלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

א. ענק יצא חומס סלט צ'יפס חחחחחחחח

ב. אדון ניפגע אם הכוונה שלך הייתה למונע לקוחות אז הצלחת בענק פשוט רשמתי בגוגל לקבל טלפון ת'נקס

אין מה לעשות נותני שרות אם אתם לא מפחדים מההוא למעלה תתחילו לפחד מאלוהי גוגל והכוח הוא בידיים שלנו חחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ענק יצא חומס סלט צ'יפס חחחחחחחח

ב. אדון ניפגע אם הכוונה שלך הייתה למונע לקוחות אז הצלחת בענק פשוט רשמתי בגוגל לקבל טלפון ת'נקס

אין מה לעשות נותני שרות אם אתם לא מפחדים מההוא למעלה תתחילו לפחד מאלוהי גוגל והכוח הוא בידיים שלנו חחחחחח

גם להקפיץ שרשור מלפני 5 שנים זה קצת חומוס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...