Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים בהמות, גם לספארי הבאתם את תרבות הנהיגה הערסית? [פוסט של יאוש]

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חופש.

סופסוף אפשר להשקיע קצת במשפחה. ככה זה אצל כולנו.

אז הפעם החלטתי לא לצאת מהבית לפני 12 בצהריים. הכבישים ריקים, כל הממהרים ומאותגרי השעון כבר הגיעו לאן שצריך ונוכל לנסוע לאן שנרצה בשלווה.

האמת? זה בדיוק היה כך. כל הכבישים פתוחים.

עד שהגענו לספארי.

בכניסה השתרך תור של רבע שעה. לא נורא. מזל שכולם ברכבים והמסלולים עם גדרות. ככה אי אפשר להגיע מהצד כמצוות ערסים מלומדה.

אבל אז, נכנסו לממלכת החיות. וכנראה שהערס הישראלי המצוי, זה עם הטוקסון השחור, השחורדינית הדבה לידו והערסונים הקטנים מאחור, משיל את עורו המתורבת וחוזר לטבע.

זה מתחיל בזה שאתה נעמד בשוליים הרחבים כדי להסתכל. מייד אתה הופך למגנט. תוך 20 שניות נצמדים לך לתחת ומכל הכוונים רכבים שחייבים לצפור, לפתוח חלונות, לזרוק על החיות במבה, לצאת מהאוטו כדי להראות שהם גברים גברים וכמובן, לקלל. החיות נמלטות בבהלה ונכנסות למצוקה.

מה זה מעניין את הערס? כולם פוצחים בצחוק אדיר של "תראה את הכוסומו הזה איך ברח מניאק כמעט פגעתי בו עם הבקבוק".

אבל למה לידי? יש לכם ספארי שלם. סעו עוד 20 מטר קדימה, למה אתם מתעקשים לעמוד צמוד לחלונות שלי ולהסתיר?

עד שנמאס להם ואז הם מתחילים לצפור לך כדי שתיסע.

ריבונו של עולם, לאן אתם ממהרים בספארי???

מה יש לכם לצפור למישהו שעומד בשוליים ומנסה להראות לילדים שלו את החיות, אלו שלא ברחו בבעתה למראה הערסים?

ממשיכים לנסוע באיטיות ואז נתקלים בערסים שעוקפים אותך בפראות עם חלונות פתוחים ומוסיקה שנשמעת כאילו דוב מטורף מכה על צינור ביוב בכל הכח בזמן שחבריו המטורפים לא פחות דופקים ברזלים אחד בשני. וכל זה בקולי קולות.

עקיפות, צפצופים, קללות ואפילו מישהו שירד לזרוק את השאריות של המנגל שלו ליד הקרנפים. אולי המטומטם חשב שהם אוכלים בשר.

אבל כל זה כאין וכאפס לעומת מה שקרה בתור לכניסה למתחם האריות.

יש כביש. יש שער. יש שדה רחב.

כל זה מספיק לערס הישראלי כדי לפתוח 5 טורים של תורים. חבל שלא צילמתי את זה.

במקום לעמוד בתור של 5 דקות, זה הפך לסיוט של 20 דקות או יותר עם צפצופים, חיתוכים מתור לתור, עליה על מקומות המחיה של החיות עם הרכבים ומכות.

הרי עקפו את הערס. הוא לא ירביץ?

ואז במתחם האריות, כל הערסים עם הגג הנפתח חייבים להראות לכולם שיש להם. ואיך מראים? מוציאים את יוצאי החלציים הקטנים מהחלון הזה.

לא חשוב שהכרוז ברמקולים צורח בטירוף "מזדה 3 סגור את הסנרוף במתחם האריות. יונדאי טוקסון תכניס את הילדים".

עזבו, מה זאת נגיסה של אריה לעומת תהילת הנצח שכולם ראו את הסנרוף?

וכדי לסיים את זה בסטייל - יוצאת לה שחורדינית מאחד המזדות או הטוקסונים לא זוכר, באמצע מתחם האריות, ומצלמת את הערס הקטן שהוציא את ראשו מחלון הגג.

איזה נחת מהילד. הוא יהיה מפקד טנקים בצבא. תראו איזו עמידה בצריח. חייבים לתעד כדי שכל משפחת ערס יוכלו לראות בפייסבוק בלייב.

חברים, גם הספארי הפך לאיילון בשעות העומס. גם המקום הזה נכבש. אני כבר מיואש.

חג שמח.

עריכה: שמתי גם כמה תמונות של חיות. לא של ערסים.

DSC03882.jpg

DSC03905.jpg

DSC03911.jpg

DSC03950.jpg

DSC03960.jpg

DSC04007.jpg

DSC04014.jpg

DSC04008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי מעלה תמונות מהספארי של סינגפור, אבל לא בא לי לבאס את ישה :roll:

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולקאם טו יזראל בייבי.

שמע, הייתי במקום הזה כמה וכמה פעמים. אף פעם זה לא היה ככה.

אולי כי באמצע שבוע רגיל יש זמן רק לאשכנזים עם מקצוע חופשי להגיע.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שבחגים אני לא מתקרב לספארי. יש לנו מנוי, ואין מצב שאני מגיע בימים כאלה לספארי,

כי זה לראות חיות, אבל לא את אלה שביתן הקבוע נמצא בספארי.

ד"א, אחלה תמונות צילמת שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהערסים זה התרבות הישראלית.

הם כבר כ-80% מהאוכלוסייה וכל השאר הם המיעוט שנאלץ לסבול בשקט.

עוד מעט ישימו אותנו במוזיאון כזן נכחד וכל הערסים יבואו לצלם אותנו ולזרוק עלינו במבה.

אני מציע לשנות את שמה של מדינה ישראל לערסלנד לאלתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SONY A550.

תודה.

קח עוד

תמונות יפות.

במקרה צלמת את הטיגריסים הבנגאליים ואת חתולת החולות?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל הערסים יבואו לצלם אותנו ולזרוק עלינו במבה.

במבה זה פאסה. היום זה בקבוקים.:roll:

תמונות יפות.

במקרה צלמת את הטיגריסים הבנגאליים ואת חתולת החולות?

תודה

לא הספקתי. עד שהגענו לגן ההחיות, היה כבר חשוך מכדי לצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעלה תמונות מהספארי של סינגפור, אבל לא בא לי לבאס את ישה :roll:

שים ראבאק שים .

אייל

בלי תמונות של החיות אדם כל השרשור לא שווה ולא אמין

ומספיק עם הגזענות ערסים יש בכל העדות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה