Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חווית רכישת שוטף רובוטי מארה"ב עם מסטופ

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 4372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן התחדשתי ברומבה 780, שואב רובוטי שקיבלתי כמתנה מעולה.

השואב עושה עבודה מעולה, רק היה חסר לו חבר קטן שישלים את העבודה ו"יעביר סמרטוט".

התלבטתי בין הסקובה של אותה חברה כמו הרומבה, לבין שוטף פשוט יותר שזוכה לביקורות מעולות בארה"ב בשם mint plus.

יותר מדי ביקורות שליליות ותקלות שהיו עם הסקובה בשילוב עם מחיר גבוה יותר, גרמו לי להחליט שלמרות שלא נמכר בארץ, שווה ללכת דווקא על ה-mint הפשוט יותר.

ה-mint עובד בצורה הרבה יותר פשוטה, במקום לשפוך מים ולשאוב, מחברים לו מטלית לחה והוא מעביר אותה על כל הרצפה. דגם הפלוס כולל מיכל מים שממשיך להרטיב את המטלית כל הזמן, כך שהיא נשארת רטובה כל עוד הרובוט מנקה. כמובן שבמיכל עצמו אפשר להשתמש גם עם חומר ניקוי מדולל, ואז מקבלים ממש אפקט ספונג'ה.

את ההזמנה עשיתי מאמאזון, שם הוא נמכר ב-300$.

המוצר הגיע למסטופ תוך יומיים, והתברר שגודל החבילה חריג, ועלות המשלוח הצפויה היתה כ-130$. שלחתי להם מייל בו שאלתי אם יש אפשרות להסיר את האריזה החיצונית של אמאזון ולשלוח אותו באריזה המקורית. חזרו אלי טלפונית ואמרו שאין שום בעיה. כך עלות המשלוח צנחה ל-70$ (עדין מדובר בקופסא די גדולה).

שלושה ימים מאוחר יותר, והחבילה אצלי ביד. עלות המסים הם 50$, אותם אין ברירה אלא לשלם.

סה"כ המוצר עלה לי 420$ שהם 1600 ש"ח. לא זול, אבל סביר מאוד בהתחשב בגודל האריזה ובפער שהיה קיים בארץ אילו היה נמכר פה בכלל.

בעבר הזמנתי מחשב נייד עם ushops, שהיו הרבה פחות טובים. גם היה חסר מעקב על המוצר, וגם המשלוח ארך הרבה יותר זמן.

אין ספק שהשירות של mustop עדיף לאין שיעור.

לגבי המוצר עצמו, הוא עובד טוב מכפי שחשבתי. הוא מסיר כתמים דביקים שהתייבשו יחסית בקלות, שקט לחלוטין ומאוד חסכוני במים/חומר ניקוי.

אגב, למי שתהה, המטען שלו אוניברסלי כך שמספיק מתאם פשוט לשקע והוא עובד בכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך של הסקובה הרבה יותר טוב, יותר טוב גם משטיפה ידנית מאחר ולא נעשה שימוש חוזר במים המלוכלכים.

זה שהמוצר בעייתי לא מעיד על איכות השיטה רק על המימוש הספציפי שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שלך להורדת נפח האריזה מצויין.

אני לא זוכר למה אבל הפסקתי לעבוד עם יושופס והתחלתי לעבוד עם מאסטופ, בכל מקרה שתי החברות האלה מספקות פתרון לא רע.

עדין אין לי פתרון לאתרים שדורשים כרטיס אשראי אמריקאי בלבד :-(

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין אין לי פתרון לאתרים שדורשים כרטיס אשראי אמריקאי בלבד :-(

באמת? דווקא זה מאוד פשוט, אתה רק צריך אמריקן אקספרס (ואם אין לך, תעשה אחד).

לאמריקן אקספרס יש שירות משלהם בדומה למסטופ/ushops ואיתו אתה יכול להגדיר כתובת אמריקאית אמיתית לכרטיס שלך. כמובן שאתה יכול להשתמש בכתובת הזו ככתובת חיוב לכרטיס בלי שום קשר לשירות הזה שלהם.

כבר יצא לי להשתמש בו כשנתתי את הכתובת שלו ככתובת החיוב ואת הכתובת של ushops ככתובת המשלוח.

אני גם משתמש בו ל-iTunes, hulu plus, netflix באופן קבוע.

מאוד מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך של הסקובה הרבה יותר טוב, יותר טוב גם משטיפה ידנית מאחר ולא נעשה שימוש חוזר במים המלוכלכים.

זה שהמוצר בעייתי לא מעיד על איכות השיטה רק על המימוש הספציפי שלה.

אין ספק. הם פשוט עדין לא הצליחו לגרום לזה לעבוד כמו שצריך.

אני מאמין אגב שבעתיד אוסיף איזה סקובה לבית. אולי את ה-230 הקטנטן למטבח ושירותים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...