Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קרייזלר 300M 1999 לבין קרייזלר סברינג 2001

המיינור מסטר
שימו לב! השרשור הזה בן 7189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי מחפש מכונית והוא מתלבט בין קרייזלר 300M 1999 לבין קרייזלר סברינג 2001 מה אתם חושבים שעדיף לו??

ומה ההבדל בין ה300M לסברינג??

*** הכותרת נערכה ****

זה שאבא שלך מחפש רכב לא מעיד על תוכן השרשור.

3uLLdoZer!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ לא יודע מה האבדל בין הדגמים אבל יש לנו 300M..

אז ככה האוטו קצת כבד אבל המנוע הגדול שלו (3.5) מצליח "להטיס" את הרכב בלי שום בעיה בעליות של ירושלים....

בסיבובים הרכב יציב אבל הנעה קדמית רכב ארוך לא ספורטיבי במיוחד...

הרכב מאוד נוח מי בפניים מאוד מרווח...

יש צ'נצ'ר מובנה של 10 דיסקים רדיו טייפ מושבים מיתחממים לחורף סן רוף ועוד'.....

אן לי אוטו :( HELLP!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדלים:

ה300M נחשבת למכונית סלון לכל דבר. בסיס הגלגלים הגדול והאורך העצום של המכונית יוצרים מרווח ע-נ-ק מכל הכיוונים. לעומתה, הסברינג קטנה יותר, נחשבת למשפחתית מנהלים ופחות מרווחת.

המנוע של ה300M הוא 3.5 ליטר 250 כ"ס, מנוע חזק מאוד ולמרות המשקל הרב הוא מצליח להזיז את המכונית בקלילות. הסברינג מצויידת במנוע 2.7 ליטר המספק 200 כ"ס וחי בעיקר לקראת סוף הסקאלה. גם המנוע הזה מצויין, אבל בסל"ד נמוך אין לו ממש כוח.

אני חושב שהסברינג תהיה אופציה טובה יותר, בעיקר בגלל השנה החדשה יחסית. גם האחזקה תהיה נמוכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו 300M שנת 2000 האים אם היא מפוארת? לדעתי כן יחסית לשנת 2000...

יש גם מחשב דרך שמחשב וכול מני פינוקים אחרים...

ד"א ניראלי שינו לי את שם המישתמש מי SHAY69 ל BMW 700 לצערי :(

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של סברינג אחת האוטו ממש לא אמין, כנראה שעשו אותה ביום שני.

שנת 2002 וכבר הוחלפו ראש מנוע ומשאבת מים.

חוץ מזה היא שתיינית גדולה.

לחיוב אני יוכל להגיד שהיא מכונית מהירה ומאוד מפוארת.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ממש סיבה לרכוש את הסברינג ובייחס לקרייזלר, ה300M דווקא מוצלחת מה גם שהמחיר של 99' הוא על הרצפה (הנפילה הגדולה במחיר כבר היתה) כך שהיא נראית לי הבחירה ההגיונית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם הצעות לרכב יפה ממש מבחוץ וכאילו מפואר מבפנים

(מושבי עור ופנאלים מעץ וכל מיני תוספות ייחודיות) ,תקציב עד 130 אלף והרכב צריך להיות משפחתי(5 מושבים)משנת 1999 ומעלה.

3uLLdoZer!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מושבי עור ופנאלים מעץ וכל מיני תוספות ייחודיות) ,תקציב עד 130 אלף והרכב צריך להיות משפחתי(5 מושבים)משנת 1999 ומעלה.

לא חסרות אופציות ונראה לי שמה שאתה מחפש זה בסגנון של יגואר S טייפ (לא שבאמת יש לה פאנלים מעץ אבל ניחא).

הכל טוב ויפה ולא חסרות אופציות א ב ל תיקח בחשבון שההוצאות סביב רכב מהסוג שאתה מחפש הן לא זולות, כך שאל תחשוב שבזה שאתה קונה רכב טוב יותר מנניח רכב משפחתי חדש באותו המחיר אז שהמחיר הכולל יהיה זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיתקרבו לרובר רכב לא אמין בשקל...

לכו על 300M אבל מה התקציב שלכם?

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על הונדה לג'נד שנת 97.

אוטו ששומר על עצמו מאוד, יש לדוד שלי אחת והיא נראית כחדשה.

המחירון שלה אולי טיפה גבוה מהתקציב שלכם, אבל אני יודע שאוטו כזה נמכר בהרבה מתחת למחירון.

האוטו מאוד מפואר- ריפודי עור, צ'יינגר, סאן רוף כסאות חשמליים וכו'.

לאוטו יש מנוע אדיר, בנפח 3.5 ליטר שישה צילינדרים.

נכון שהרכב מעט ישן יותר ממה שאתה מחפש, אבל לפי מה שקראתי הוא יענה על הציפיות שלכם.

המנוע מטיס את האוטו, במיוחד בסל"ד גבוה, למרות שגם בנמוך הוא לא רע..

הרכב מאוד אמין ומנסיון הוא לא רואה מוסך מלבד טיפולים (אוטו בן 8 שנים שלא רואה מוסך!!)

מקווה שעזרתי,

saxo_vts

אוטו זריז=סקסו vts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להסתכל על אלפא 156. אוטו מדהים.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל חבל שסתם כותבים דברים. הלג'נד הוא למעשה אקורה RL שהיא חטיבת הפאר של הונדה בארה"ב. ה-RL היא מכונית הדגל של אקורה כך שלא לזלזל באוטו- מנוע חזק ואוטו מפואר מאוד.

ולעיניינו- חוץ מהעובדה ששתיהם נושאות את השם קרייזלר אין כמעט שום דבר משותף להם. למעשה הסיברינג היא כמעט לא אמריקאית- המנוע והגיר מיוצר ביחד עם מיצובישי- שילוב לא כלכך מוצלח. איכות נסיעה והתנהגות של אמריקאית לא תמצא בה. גם מה שנקרה בארץ "אמינות" לא ממש בולטים כאן...

לעומת זאת ה300M- סיפור אחר לגמריי. ברה"ב הוא מוגדר כ-FULL SIZE CAR וכולל את כל המשתמע מכך- בסיס גלגלים ארוך, צמיגים רחבים ואיכות נסיעה גבוהה. המנוע (במקרה זה 3.5 ליטר ) הוא מנוע מעולה ו230כ"ס לא יעשו בושות לאף אחד ברמזור.

כמובן שאי אפשר להתעלם מהעיצוב של הרכב בחוץ ובפנים- מאיכות הרכב מבפנים וזה כולל מושבים עם מרווח מעולה גם במושבים האחוריים

וכל מיני פינוקים אחרים. כאחד שהיתה לו 300M אני חושב שאין פה התלבטות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת לא לדבר שטויות, אז למה אתה מדבר שטויות?icon13.gif

המנוע והגיר של הסברינג החדשה, בניגוד לאלו של הסטרטוס שיוצרו ע"י מיצובישי, מיוצרים אך ורק ע"י קרייזלר ומשרתים את הסברינג ואת הגירסה החלשה של ה-M300.

גם ביחס למנוע טעית. המנוע של ה-M300 הוא אכן בנפח 3.5 ליטר, אך מספק 250 כ"ס חסונים ולא ממש אמריקאים.

למרות הכל אני הייתי בוחר בסברינג, שמציעה איכויות גבוהות יותר(כן, כאן אפשר לדבר על התנהגות כביש) ובעיקר בגלל השנתון הגבוה יותר. שווה לשקול גם את הפורד טאורוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...