Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת ב-3000 שח לסוזוקי אלטו (JVC, דוטק, רוקפורד, איטום?)

שימו לב! השרשור הזה בן 4396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

בתחילה, אני רוצה להודות לכם המון!! בחודשים האחרונים קראתי רבות בפורום כאן, למדתי המון, וגילית עולם חדש ומעניין. גם כיף לראות את האכפתיות והעזרה ההדדית הרבה שיש כאן. לא היה לי מושג עד כה על אודיו לרכב.

קניתי לאחרונה Suzuki Alto ואני רוצה לשדרג את המערכת כאשר מה שמעניין אותי זה SQ, ולא SPL. התקציב בסביבות ה-3000. כך שחשבתי על HU, קומפוננט קדמי בלבד, ומגבר, ואני מתלבט לגבי איטום דלתות. הגעתי לתצורה הבאה, ואשמח אם תוכלו לייעץ לי:

Head Unit

קניתי ב-Ebay את JVC KD-ABT22 כי היה בו כל מה שאני צריך ובזול יחסית: MOSFET (שאני מתכוון לבטל), Bluetooth כולל A2DP, Aux, USB, Burr-Brown DAC 24bit ויציאות 5V למגבר. מחיר מקורי עלה לי 112$, עם המשלוח והמיסים – 200$.

רמקולים

מההמלצות כאן אני חושב לרכוש את Morel Dotech Ovation 6, כי הבנתי שהצליל הוא חם, ונראה לי שזה מה שאני אוהב. ההתלבטות היא מול דגמי Focal: Focal 165V1 165V2 165VB. מה דעתכם? יש מקום בו אפשר לשמוע את שניהם?

מגבר

מההמלצות שראיתי כאן חשבתי על Rockford R300-4. מצד שני מטריד אותי שה-HPF הוא קבוע ב80Hz, כך שאפסיד את היכולת של הרמקולים לרדת יותר, וגם שהמגבר יחסית גדול וחשבתי לבקש שיתקינו אותו מתחת למושב הנוסע הקדמי. אני מתלבט אם לשדרג ל Rockford P400.4, אך אולי הוא "גדול" מידי על הרמקולים? או אולי מגבר מיד שנייה?

איטום?

או שאולי עדיף במקום השדרוג ל400.4 להשקיע באיטום הדלתות? עד כמה האיטום חשוב יחסית להשקעה בסדר גודל כזה וכמה היא יכולה לעלות? את כל ההתקנה אעשה אצל מתקין מקצועי.

תודה רבה ופסח שמח!

איל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אשמח אם תוכלו להגיב על התצורה הזו - ההשקעה היא של כ3500 שח ומה שחשוב לי זה SQ. האם זה צרוף שיעבוד טוב יחד? האם חלוקת ההשקעה נכונה? תודה!!!

HU JVC KD-ABT22 (כ-800 שח, כבר קניתי אז לא ניתן לשינוי..), רמקולים Dotech Ovation 6 (כ800 שח), מגבר rockford 400.4 מיד שנייה (?), ואטימת דלתות קדמיות בלבד והתקנה (ראיתי שמישהו כתב שזה כ1200 שח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה יש מערכת מקורים מובנית (אם אני לא טועה) וכשתרצה להחליף אותה ב JVC שקנית תהיה צריך עוד מתאם שיכול לעלות לך כמה מאות שקלים שאתה לא לוקח בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...