Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על אוזניות

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 4370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שיש פה הרבה אודיופילים, מקווה שתעזרו לי

יש לי כיום את האוזניות KOSS PORTAPRO והם מצויינות, מתאימות לי מאוד, אבל בכנות כבר די נמאס מאוזניות בגדול כזה.

מישהו יכול להמליץ לי על אוזניות קטנות שיהיו ברמה של הקוס ואולי אפילו טובות יותר? אם אתם מכיר אוזניות אחרות של קוס, זה יהיה אפילו יותר טוב(האחריות לכול החיים פשוט שווה את זה)

טווח מחירים : עד 400 שקלים פחות או יותר.

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על אוזניות בינוניות. אולי טיפה גדולות.

אבל הן נותנות איכות סאונד מעולה.

תקציב חורג 900-1000. אבל לפעמים שומעים ומשנים את הדעה.

טכניקס RP-DH1200. גרסת האולפנים

טכניקס RP-DJ12120 גרסת הDJ.

לחברים בתחום יש כ 5 זוגות של אוזניות כאלו. רובם עברו מהסוני V700.

ולאבא שלי קניתי את הHD1200.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום לשמוע את הסדרות של BOSE

(גרסאות הIN-EAR וON-EAR)

את הIN-EAR יש לי כבר כמה שנים - נהנה מהן מאוד!

את הON-EAR - שמעתי לא פעם, ופשוט ממתין לתקציב פנוי (לא בסדר העדיפויות כרגע).

השניות - לדעתי האוזניות הכי טובות בקטגוריה הזו, מתאימות לנגנים פשוטים (לא מצריכים מגבר), ומ-א-ו-ד נוחות על האוזן!

(רק חבל שבארץ הן מגיעות לעלות של כמעט 1000 שקל... בחו"ל אפשר למצוא בחצי מזה).

מיותר לציין - שהאיכות שלהן מדהימה, ולדעתי הכי מאוזנת

(DR DRE - סתם באס מפוצץ, וAKG - חזקים מדי בטרבל לטעמי).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AKG זה ה-אוזניות. אני כבר כמה שנים עם אותן אוזניות והן פשוט מ-ע-ו-ל-ו-ת. עלו לי בזמנו 650 ש"ח.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין ששמעת את כל האוזניות שיש בשוק...

AKG טובות, אבל ממש לא -הכי- טובות.

אם יש לך מישהו שיביא מחו"ל אז:

etymotics hf5 מקבלות פידבקים לא רעים

klipsch s4, גם ביקורות לא רעות.

היית שוקל גם את הDTX 101 IE שלbeyerdynamics

לא יודע אם AKG נכסנים לקטגורית המחיר עם ליין הקווינסי שלהם, שסך הכל מקבלות ביקורות טובות

אני רכשתי את הshure 215SE, אני חושב שהן נותנות תמורה יפה לכסף, ללא ספק צריך להתרגל למבנה, אבל מבחינת הסאונד הן נהדרות (שודרגו מ סנהייזר CX-300). כל אלו בתחום ה100$ בחו"ל.

מכל אלו שצוינו למעלה האזנתי לשור ולקליפש. כאשר השור הרבה יותר דומיננטיות ו"חיות" מהקליפש. הקליפש יותר מדויקות לטעמי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מעל שנה עם AKG K430 וממש מרוצה.

אתה יכול להביא מחול K460 ולהשאר עם עודף.

לצערי כבר למדתי על הבשר שלי שביקורות זה לא הכל. בגלל ביקורות קניתי בזמנו ארכוס 5 וסבלתי כל רגע עד שהוא החזיר נשמתו לבורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, אבל כמו שאמרתי, מבחינת סאונד, אני מאוד מרוצה מאוזניות שיש לי. כבר שמעתי די הרבה אוזניות, והקפיצה המשמעותית באיכות תהיה בסביבות ה-800-1000 שקל לאוזניות שזה משהו שאני לא מתכוון להוציא כרגע.

הבעיה היחידה היא שפשוט נמאס לי מאוזניות בגודל כזה, שמכריחות אותי לקחת תמיד איזה תיק או שהם ישארו תלויות על הצוואר. לכן כול ההמלצות עם אוזניות קשת, פשוט לא באות בחשבון.

משהו נוסף הוא שאני שומע מוזיקה תוך כדי הליכה ברחוב וחציית כבישים , ולכן מטעמי בטיחות מעדיף אוזניות שהם לא אוטמות לגמרי רעשים מהסביבה. מישהו מכיר כאלה? מייצרים בכלל כבר אוזניות כאלה ברמה טובה?

אוזניות עם אחריות לשנה וללא אחריות בינלאומית(רוב האוזניות בחו"ל) לא באות בחשבון כי אני נוטה להרוס אוזניות אחת לשנה בערך.

(זאת דרך אגב הסיבה שלי להתעקשות על מוצרים של KOSS. מישהו מכיר עוד אוזניות שלהם?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shure נותנים אחריות בינלאומית לשנתיים. לצערך, בידוד הרעשים שלהם הוא ממש טוב ככה שהן לא יהיו לטעמך. מה שכן, למה לא להסתובב עם on ear? יש להן סראונד קטן יחסית, בד"כ כלל של 5-6 ס"מ וניתן למצוא כאלו מתקפלות. יש כאלו לKOSS, סנהייזר, AKG וaudio technica. לכולם יש דגמים בטווח מחירים שלך.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

klipsch s4, גם ביקורות לא רעות.

יש לי את הדגם הנחות יותר klipsch s2 (שקניתי באיביי במחיר מצחיק של 150 ש"ח) ואני ממש מבסוט מהם.

כשאחליט לשדרג זה כנראה יהיה ל klipsch s4.

ממליץ בחום על החברה, משקיעה במוצר ובמקום במותג ובפוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי - ועדיין הסאונד שלהם מעולה. אני הבנתי (מהודעת פותח האשכול) שהוא מחפש משהו קטן

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מעוניין באוזניות קטנות.

מילא המכשלה של המחיר, שטויות, מקסימום מוכרים כלייה,

אבל ה-STAX פשוט כבדאות עצומות.:-P

אה, כן, ויש להן צליל נהדר.

לא בטוח ששווה את המחיר, אבל מילא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...