Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה במציאת בעל מקצוע לתיקון גג קבריולט (206CC) - עוד פרטים בפנים

TAMiR16V
שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וחג שמח!

ביקרתי במוסך המרכזי והכנסתי את הרכב ל"אבחון" שבסיומו אמרו לי משהו בסגנון "הגג שלך מת" :-(

הבעיה לא נובעת מתקלת חשמל. כל המשאבות/בוכנות נוזלות (כן כן, לפי מה שהם אומרים כולן התחילו לנזול פתאום ואין ברירה אלא להחליף)

נזק בסיבובת ה-10K וצפונה

שורה תחתונה - יש חלופה אחרת לעסק הזה או שלהיות חזק ולהכניס את הרכב לתיקון במרכזי??

בתודה מראש! עם אמונה שיש בארץ הקודש בנאדם/מקום אחר שיתן ישועה... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה לא מסתדר לי .. זה לא שהגג הרוס התהפכתה חמש פעמים עליו , זה בוכנות ושמנים , זה עולה 10 אלף שקל ? קצת נשמע לי מנותק מהמציאות

תנסה כמה מוסכים של סיטרואן תראה מה אומרים לך בכמה לא באותו מוסך בבני ברק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה במילה :|

לא מכיר מוסכי סיטרואן. אשמח להמלצות.. אזור המרכז. תודה!

הכוונה שלך בטח הייתה למוסך צרפתיות בכללי ולאו דווקא סיטרואן אני מאמין.... אלא אם כן יש אחד שאתה יודע שהתעסק-מתעסק

שנים בכל העניין של הזה של בוכנות הידראוליות ושאר ה"מערכות" האלה שיש באמת גם בסיטרואן ישנות אם אני לא טועה....

אז מחכה להכוונה. שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן סליחה התכוונתי צרפתיות , תתקשר למוסך גבע מחר ותשאל אותם אם יש להם מישהו שהם יכולים להמליץ עליו לתיקון גג של 206 קבריולט יכול להיות שהם גם ידעו לעשות את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...