Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון חבר וסינמה סיטי,YES PLANET,יש קשר בין הדברים,ובלי קשר,מה עוד חבר נותן?

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 4376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לאבא שלי כרטיס אשראי של מועדון חבר,השאלה היא האם זה נותן לי הנחות לקולנוע בסינמה סיטי או ב YES PLANET.

אני מדבר גם על סרטים רגילים,תלת מימד,VIP,וכל השאר...

מה נותן לי מועדון חבר בהקשר הזה?

ובלי קשר,איזה עוד דברים מגניבים מועדון חבר נותן? אם מישהו מכיר שירשום פה..

תודה!

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי יס פלנט אבל הזמנתי כמה פעמים כבר סרטים למתחם ה-VIP בסינמה סיטי.

אם אני לא טועה ההנחה מוגבלת למס' כרטיסים בשנה ולאמצע השבוע, יוצא משתלם מאוד.

תהנה.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני מזמין כרטיסים מוזלים ב VIP דרך הכרטיס אשראי של מועדון חבר??

כנס לאתר של "חבר" ומשם לאפשרות "שוברי העמית הספונטני", שם תצטרך להזין מס' אשראי ולבחור כמות כרטיסים ומיקום בית קולנוע. (ראשל"צ גלילות,רענן).

את הכרטיסים תצטרך לקחת מאחת העמדות כרטוס שיש ולהמיר אותם לכרטיסי VIP לסרט המבוקש באחד מבתי הקולנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאומי באזזר נותן לך 1+1 לכל הסרטים. אם יש לך כרטיס אשראי לאומי ואתה מגהץ בכרטיס זה מחייב אותך על 2 אבל יש הורדה בסוף החודש, משמע גם 1+1.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...