Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת כוח לפיג'ו 206

שימו לב! השרשור הזה בן 4364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה זמן שחשבתי והתלבטתי עם כדאי להשקיע עוד ברכב הגעתי למסכנה שאני רוצה להוסיף עוד כוח לרכב במקום למכור את הרכב ולהביא xs. יש לי כרגע פיג'ו 206 שנת 99 מנוע 1360 עם 75 כ"ס שהשקעתי אלייה כמה אלפיים טובים בשנה האחרונה. עכשיו לפי דעתי עדיף להשקיע עוד 5 אלף ולהגיע לביצועים מאשר להחליף אוטו.

עכשיו השאלה האם אפשר איך שהוא להוסיף כוח לאוטו בצורה חוקית ואני יודע כוח = דלק אבל בכל זאת. אשמח לקבל עצות בעניין.

HU - Pioneer DEHP 5050UB , Front - Morel Tempo 6 , Back - JBL GTO 938 , Amp - JBL GTO 1004 , Sub - Crunch GPV 12D2 , Mono - Crunch p1000.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה תהיה ברצועת הכוח , גם אם תשפר בהרבה יותר כסף יהיה לך כוח זמין בסל"ד מאוד גבוה ומומנט כמעט אפסי בסל"ד נמוך ובינוני , קשה מאוד להביא את הכוח הזה לידי ביטוי בנסיעה בעיר אלה אם כן אתה נוהג כמו חולה נפש ושומר על סל"ד גבוה כל הזמן , וזה יביא בלאי מואץ למנוע אלה אם כן השקעת הרבה בחיזוק המכלולים , צריכת דלק בשמיים והרבה כאב ראש בעיקר.

אלה אם כן תתקין טורבו.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי לפי מה שאתה אומר אין טעם להשקיע כ"כ הרבה כסף ולא לקבל כוח בסל"ד נמוך. ת'אמת חשבתי על טורבו אבל הבעייה שיהיה לי זה בטסט והשאלה כמה כוח זה גם יוסיף לי האם זה משתלם ומה עלות של כל זה

HU - Pioneer DEHP 5050UB , Front - Morel Tempo 6 , Back - JBL GTO 938 , Amp - JBL GTO 1004 , Sub - Crunch GPV 12D2 , Mono - Crunch p1000.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפור הכי טוב זה כנראה להחליף לXS או GTI .

מהסיבה שהרכבת טורבו יעלה לך כמו אוטו חדש , וכמובן לא חוקי.

שיפורי כוח אחרים יעלו הרבה כסף, במקום להוציא את זה על משהו לא חוקי אתה יכול לקנות רכב הרבה יותר חזק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה שאתה שואל אומר דבר כזה: כנראה לא אתה תבצע את רוב העבודה.

אילו חסר לך קצת כוח בהחלט הייתי חושב בכיוון של xs.

אילו אתה רוצה רכב שנוסע ממש טוב קח xs תשקיע עליה עוד 10000 ש"ח.

בכל מקרה גם 1.6 וגם 1.4 בשביל לבנות רכב חזק באמת הן טורבו והן באטמוספרי תצתרך כ30000 ש"ח.

עצה שלי אליך, כנראה שאתה לא רוצה להשתגע ורק הרכב חלש מדי לעת הזאת.

כדי מאד לחשוב על xs עם גילוח ראש ותוכנה שמבטלת את פעילות חיישן המצערת המעצבן.

וצנרת עם סעפת כמובן.

טוב תחפש פה בפורום דובר על זה המון.

בנוסף עניין המומנט כמו שדגיש ידידי מעלי, הוא זה שמאד משמעותי, ובאמת עם רכב יותר מדי מהיר/משופר/מירוץ קשה מאד לחיות ביום יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה שאתה שואל אומר דבר כזה: כנראה לא אתה תבצע את רוב העבודה.

אילו חסר לך קצת כוח בהחלט הייתי חושב בכיוון של xs.

אילו אתה רוצה רכב שנוסע ממש טוב קח xs תשקיע עליה עוד 10000 ש"ח.

בכל מקרה גם 1.6 וגם 1.4 בשביל לבנות רכב חזק באמת הן טורבו והן באטמוספרי תצתרך כ30000 ש"ח.

עצה שלי אליך, כנראה שאתה לא רוצה להשתגע ורק הרכב חלש מדי לעת הזאת.

כדי מאד לחשוב על xs עם גילוח ראש ותוכנה שמבטלת את פעילות חיישן המצערת המעצבן.

וצנרת עם סעפת כמובן.

טוב תחפש פה בפורום דובר על זה המון.

בנוסף עניין המומנט כמו שדגיש ידידי מעלי, הוא זה שמאד משמעותי, ובאמת עם רכב יותר מדי מהיר/משופר/מירוץ קשה מאד לחיות ביום יום.

להגיד לך תאכלס חשבתי בצורה רצינית לעבור לxs אבל בגלל שהשקעתי ברכב שיש לי עכשיו יותר מ10 אלף בשנה האחרונה פשוט גורמת לי לוותר על מכירת הרכב ולהשקיע בו עוד קצת. תאכלס לא חסר לי ממש כוח כי בכל זאת מדובר ברכב ידני אבל היה מאוד נחמד להגיע ללפחות 90- 100 סוסים וכן אני יודע זאת אבל בכל זאת אני גר בחיפה וקצת קשה לנסוע כאן בעליות עם רכב מלא ומזגן אז חסר לי קצת כוח. ובאמת תודה רבה על התגובה ישרתה לי כמה קווים

יניב?

אתה יכול להחליף רק את המנוע ל- 1.6 (ומחשב וצמת ניהול מנוע) בעלות של כ- 6000 ש"ח,

זה נראה לי יהיה הפתרון הפשוט ביותר.

אלעד.

נשמע לי מאוד מאוד מעניין השאלה עם זה חוקי ואפשר לאשר את זה ברישיון כי שמעתי שאסור לשנות כל רכיב במנוע. אבל אוליי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חיפאי שנתיים, אני מחזיק ממי שנוהג שם.

אני למשל ביטלתי את ההגה כוח והמזגן מה שנשאר למנוע לסובב זה כולה את האלטרנטור, כך שאיני מעבד עוד כ15% אחוז מהכוח הכללי, היום יש לך בערך 50 סוסים לגלגל, עם מומנט נמוך על משקל של פחות או יותר כטון, בעליות עם מזגן ורכב מלא המשווה מוכיחה את מה שאתה טוען.

אני לא ממש בטוח שאתה צריך כאב ראש של החלפת מנוע, באמת צריך להיות לא שפוי לעשות דבר כזה.

אפשרי למצוא היום מפרוק מנוע NFU של XS שהוא 1.6 בפחות מ2000 ש"ח עם קלומטרז בסביבות ה150 אלף ובאמת שבצורה הטובה ועבודה טובה אתה תגיע בהחלפה הנ"ל אם אככן השגתה מנוע בפחות מ2000 ש"ח.

גלח לו ראש, שים תוכנה מבטלת את פעולת החיישן המצערת המעצבן, צנרת מלאה, ובאמת שיהיה לך כייף לנסוע, אפשרי גם פולים קלים, כל הסיפור חוץ מהחלפת מנוע יגיע גם ל10000 פחות או יותר.

אולי בכל זאת תמצא רכב יותר סוחב? לא נראה לי כדי לך להכנס לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לי, תשאיר את האוטו כמו שהוא; תחסוך כסף ותקנה משהו עם יותר כוח ופוטנציאל

רמז, הישועה לא תבוא מה 206 שלך, אלא אם כן אתה מתכוון לבזבז סכומי עתק שבאמת לא ישתלמו לך בסופו של יום

ובוודאות יקחו ממך את הצד החוקי.

בכל מקרה אם אתה מעוניין להשאר עם הרכב בגלל כל מה שהשקעת עליו כביכול,

ב5 אלף שאתה רוצה להשקיע תעשה לו יישור\אוברול אולי תחזיר לו קצת חיים ושמחה זה השיפור הכי טוב לדעתי

שאתה תוכל לנצל בכסף הזה, ברצינות

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנוע 1.4 השיפור היחיד שכדאי לעשות.

זה לקחת ראש של ראלי דור ראשון או השני.

להרכיב על הפגו שלך להרכיב סעפת יניקה או מפלסטיק או אלומניום הפלסטיק יותר גמישה במובן של מומנט.

אך האלומניום יותר בועטת בגבוהות.

אם זה לקחת את הצמה של הראלי עם המחשב ניהול וכולל כול החיישנים. להרכיב ברכבך ואתה בכיוון של 90-100 כוח סוס לערך.

הרכב יסע הרבה יותר חזק בגבוהות אם טיפה פחות כוח בנמוכות במילא אין לפגו 1.4 כוח.

כול מה שנאמר נאמר על סמך ניסיון.

מה שבטוח אתה לא אחד שנוסע כול הזמן בסל"ד גבוהה וגם עם יהיה לך טורבו אתה לא תגדוש פול כול הנסיעה.

מידי פעם בא לך לחיצה אז הראש ראלי יתן לך את התזוזה.

אם תרצה להשתגע תמיד אפשר מנוע של xs ולהשתגע השמיים הם הגבול בעניין הזה והכול תלוי בעומק כיס.

מה שהצעתי עם הראש ראלי לא אמור לעלות יותר מ5 אלף ואפילו פחות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם:

על פי הנתונים היבשים תוכנה למנוע הזה אמורה להוסיף עוד 10% לכ"ס ולמומנט, בעלות יותר נמוכה ממה שצוין כאן למעלה (ואפילו לשפר את צריכת הדלק, כך שאין "עלויות נלוות)

האם זאת תוספת עד כדי כך זניחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנה "צ'פ" למעשה על מנוע 1.4 סטנדרטי בלי כלום יוסיף כסף לחשבון הבנק של המוכר.

ואפילו לא גרם של כוח פוני לפגו.

צריך הרבה בשביל לשים "צ'פ" שיתן משו .אפילו אחרי ההרבה הוא לא מוסיף 10 אחוז שזה 7 וחצי סוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי גבי גבי, אם כבר הגענו לזה, אז עדיף מנוע nfw 1.6 של ראלי דור שני.

בכלל זה ההצעה עם הראש וההצע עם המנוע לא בא בחשבון, כיוון שאילו מנועים מיושנים, טובים, אך מיושנים.

אתה צריך להסתכל קדימה ולא אחורה.

למרות שכשתקבל את הבעיטה בגבוהות תמיד תרצה לעשות:oops: את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...