Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב בצבע כחול כהה (פעם אחרונה שאני קונה כהה..), סביב הרכב יש הרבה שריטות ושיפשופים, לא נראה שהגיע לפח אבל בהחלט הוריד צבע (כרגע רואים את ה"לבן"שמתחת) חלק מהשיפשופים הם די רחבים או באיזור מסויים שבוא כולו משופשף.

אני לא איזה פדנט שצריך שיהיה מושלם ובכל זאת מה הדרך היעילה (והזולה) ביותר להעלים או לפחות לטשטש את השיפשופים (העט שראיתי לתיקון סריטות אכן עובדת?)

אודה לכל עצה בנושא.

*** עריכה ***

בהמשך להמלצות פה בפורום, מצאתי ערכה מצויינת של מקגוויר באמאזון:

https://amzn.to/2tTpSDA

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

[qumo;3341543]יש לי רכב בצבע כחול כהה (פעם אחרונה שאני קונה כהה..), סביב הרכב יש הרבה שריטות ושיפשופים, לא נראה שהגיע לפח אבל בהחלט הוריד צבע (כרגע רואים את ה"לבן"שמתחת) חלק מהשיפשופים הם די רחבים או באיזור מסויים שבוא כולו משופשף.

אני לא איזה פדנט שצריך שיהיה מושלם ובכל זאת מה הדרך היעילה (והזולה) ביותר להעלים או לפחות לטשטש את השיפשופים (העט שראיתי לתיקון סריטות אכן עובדת?)

אודה לכל עצה בנושא.

פוליש יכול לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ישנו טיפול דיטיילינג שהוא מעין טיפול "פוליש וקס" משודרג שעוזר להסתיר את השריטות.

פנה אל קליו קאר בפ"ת כדי לשמוע עוד על מגוון הטיפולים שניתן לבצע ברכב לפני שאתה מכניס אותו לפחח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת לטוש ש"מעלים שריטות".

בזבוז של כסף לא מעלים בכלל שריטות וגרוע מכך ברכבים עם צבע בהיר הוא מדגיש את השריטות. !

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש פשוט יכול לפתור את השריטות הקלות, לגבי העמוקות(אלו שעד הפריימר או ה"צבע הלבן" איך שקראת לו) אני בספק, לגבי העט, הקללות האלה מביאים יותר נזק מאשר תועלת, רוב הפעמים אתה לא מקבל את הגוון המדוייק מכיוון שבמשך השנים הגוון משתנה, ומכיוון שגם הגוון שבתוך העט לא תואל למק"ט צבע המקורי של הרכב גם ברגע שהוא יוצא מהחברה, בנוסף רוב האנשים(בלי לפגוע חס וחלילה) לא יודעים איך לעבוד עם עט והם חושבים שפשוט מורחים את זה כמו עט טיפקסט, מה שיוצר "מדרגות" בצבע.

לסיכום:

-מומלץ שתיקח לפוליש ווקס, המחירים נעים בין 300 ל600 לפי מיטב זכרוני, ויש מקום בבת ים שאני אישית מכיר שלוקח 250 ועושה עבודה מאוד מקצועית, (החזיר לי הרבה מאוד ברק לרובר שלי שבה כבר הלקה "מתה")

-אל תשתמש בעט זה רק יביא יותר נזק ואשר תועלת.

צחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להזמין מאיביי בקבוקון צבע לפי קוד צבע הרכב שלך שמתאים לגוון הרכב:

לדוגמה: http://www.ebay.co.uk/itm/Paint-Stone-Chip-Deep-Scratch-Repair-Kit-/260295416257?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item3c9ad0d9c1

קניתי 'ערכת תיקון' מהמוכר הזה לפי קוד הצבע שלי - 10 דולר, העלים כמעט לגמרי את השריטות, אם כי עדיין יש מעט הבדלי גוון.

אגב, למה לשלם 600 שח על פוליס/וקס אם באותו מחיר אפשר כבר לעשות צבע בתנור על כמה חלקים ברכב שיעלים לגמרי את שריטות.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני ממליץ על טיפול בחברת אוטודוקס בתל אביב,יש להם שם עמדה לתיקון שריטות ,וטיפול ברכב,הם יבדקו קודם אם ניתן להוריד את זה עם פוליש או ווקס ואם לא יעשו לך צבע מקורי במקום או עם מכחול או עם ספריי צבע מיוחד.

לבחור קוראים טום חן 052-333-3331

זה יכול לעלות בין 100-250 שקל תלוי מה הם עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאמת צבע לפי קוד זה אופציה אחת, וניתן לקבל את הצבע בספריי או בקבוק אבל קח בחשבון שתראה הבדלים קלים, אני ממליץ על ספריי יותר זול מטוש ותמיד אפשר לרסס למיכל קטן ולתקן עם מכחול. חשוב לפני לנקות היטב את השריטה ולשפשף בעדינות עם נייר מים 2000. כשסיימת פוליש גס על האזור ווקס טוב כדי לסגור את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להזמין מאיביי בקבוקון צבע לפי קוד צבע הרכב שלך שמתאים לגוון הרכב:

לדוגמה: http://www.ebay.co.uk/itm/Paint-Stone-Chip-Deep-Scratch-Repair-Kit-/260295416257?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item3c9ad0d9c1

קניתי 'ערכת תיקון' מהמוכר הזה לפי קוד הצבע שלי - 10 דולר, העלים כמעט לגמרי את השריטות, אם כי עדיין יש מעט הבדלי גוון.

אגב, למה לשלם 600 שח על פוליס/וקס אם באותו מחיר אפשר כבר לעשות צבע בתנור על כמה חלקים ברכב שיעלים לגמרי את שריטות.

היכן מוצאים את קוד צבע הרכב?

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מה בדיוק כוללת הערכה הזאת?האם את כל מה שצריך לצורך תיקון שריטה? האם יש למוכר הזה גם פילר איכותי? (קיבלתי שריטה מכובדת, עם דחיסה קלה של הפח פנימה מצידי השריטה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם ,

היום למזלי הרע מישהו עשה לי שריטה בפגוש הקדמי של הרכה , האם אפשר לעשות תיקון מקומי לשריטה ? מישהו מכיר פחח טוב שעושה את העבודה??

אני מאיזור המרכז .

14e3n7c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...