Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם. רציתי לשאול: יש לי נקודה קטנה על הגג שכנראה חצץ או משהו בסגנון העיפה את הצבע שם ונסעתי עם זה כשנה (אולי שנתיים), עד שלאחרונה שמתי לב שהצבע הכסוף שהיה על הגג (אחרי שהצבע הלבן המקורי ירד משם) הפך לחלודה. אני מעוניין לעשות touchUp בעצמי. אז רציתי לשאול האם מספיק לקנות ספריי שמסיר חלודה וכמובן לא פוגם בצבע, ולאחר מכן לצבוע את הנקודה זה מספיק ? או שעליי לבצע פעולות נוספות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן,

מצ"ב תמונה. מה ניתן לעשות? אני די בטוח שחברה ההשכרה תקרע לי את הכיס שלא בצדק על השריטה הזו. יצויין שהאוטו לא חדש וכבר חטף שריטות ומכות.

תודה!

IMG-20190220-WA0002.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום... אני עומד למכור את הרכב, ורציתי לעדן קצת את שריטות הגגון..

אלו בריטות ממש קטנות, אין לי כוונה שיהיה מושלם, רק שלא יהיה בולט מידי.

האם יש ספריי לשימוש מהיר בחנויות רכב? אם אלך לפחח, כמה הוא ייקח לי על ממש כמה נקודות?

תודה על כל עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום,

חדשה כאן בפורום.

לפני כמה ימים "ערס" שרט לי את הרכב במכוון,

יש לציין שהחנתי בצורה תקינה לא חסמתי שום רכב. מדובר בחניה פנויה בבניין קומות - לא שייכת לאף אחד,

ככל הנראה, אחד מהדיירים בבניינים רוצה לתפוס בעלות על החנייה המדוברת...חשבתי לתומי שסתם כיוון שמדובר ברכב נקי וחדש,

אלא שאתמול שרטו במכוון ע''י מפתח גם את הרכב של בן זוגי (רכב ישן) שהחנה באותו המקום.

יש לנו חשד מי עשה זאת אך אין לנו שום הוכחה.

בכל מקרה אני לא אחנה שם יותר... השאלה כיצד ניתן להוריד את השריטה? ניסיתי בספוג הפלא לא הועיל בהרבה.

אודה לעצה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry:

או מענף קטן, או ממכונת שטיפה.

עכשיו לפני שאתם קופצים על איך זה שאני מעביר רכב חדש לגמרי במכונה ולא ידני -

אני כבר 5 שנים עם אותו מכון שטיפה, ואפילו שריטונת זעירה הרכב הקודם לא קיבל. אני מניח שזה חוסר מזל,

אולי איזו אבן קטנה שנדחפה למכונה.

יש סיכוי שזה בכלל מהניגוב הידני בסוף, ולא מהמכונה (לא שזה מנחם...)

צבע אפור טיטניום ברנו מגאן.

איפה הכי כדאי לתקן? מעדיף מישהו מיקצועי שיודע "לתקוף" כמה שיותר נקודתית את השריטה (באמצעות פוליש או כל אמצעי אחר),

וכמובן מקסימום אחוזי העלמה. גם אם יש חומרים טובים ל"שירות עצמי", על עצמי אני לא סומך...

השריטה היא די דקה, אבל הגיעה עד ה"לבן", להלן תמונות...

20190315_165441.jpg20190315_165526.jpg20190315_165459.jpg

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה לתקן את הפגמים בטמבונים הקדמיים והאחוריים. לאחר מכן גם לשפר את המראה הכללי (הצבע דהה ואיבד ברק עם השנים).

לא רוצה לטפל בעצמי אלא לשלם לבעל מקצוע שיהיה הוגן.

האם לפנות לפחח? או מקצועני דיטיילינג מטפלים בנזקים כאלה?

כמו כן קניתי לטמבון הקדמי מכסה וו גרירה בעקבות מכסה קדם שנפל, שזקוק לצביעה (מגיע שחור)

תודה יניב

20190104_090352.jpg20190104_090336.jpg20190104_090343.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...