Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם אני לא אחפור על מקרה שהיה לי שילדה בת 18 פשוט נכנסה ושפשפה את רכבי השחור, בקיצור הנזק קל יחסית אך נשאר שפשוף- מנסיון שלי זה לא עבר את הגיע לפח הציפורן לא כזה "נתקעת" בנוסף אחרי שאני מעביר מטלית מיקרו פייבר לחה על האיזור נשפשוף נעלם ואז חוזר מה שיכול לתת לכם אולי רמז כלשהו מה אני בדיוק צריך לעשות? דיטטילר שיעהוד נקודתית אבל יקח על זה כנראה יחסית הרבה כסף? או פוליש שאעשה לבד?

יש ציןן שלא התנסיתי בפוליש לבד יש לי נסיון בליישם גלייז אוטם ווקס וכמובן פלסטלינה- אשמח לשמוע מה דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פוליש זה לא תורת הקוונטים.

קנה פוליש, מטלית חדשה רכה, מעט חומר "ותעסה" מעל השריטה לאורכה. אני בטוח גם בלי לראות תמונה

שזה ישפר את המצב. אם בכל זאת יישאר משהו? עוברים עם צבע תואם. (זה כן צריך להבין)

תתחיל עם פוליש ותמונות, לא יעזור? לך לשלב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אני משתדל לחנות במקום החנייה הכי קיצוני ולתפוס מרחק מהרכבים שלידי. יש לי אוטו שעדיין אפשר לקרוא לו חדש ואני משתדל לשמור עליו כמה שניתן. הבוקר לא מצאתי מקום חנייה קיצוני אבל כזה שהיה בו מספיק רווח בין הרכבים בשביל שאוכל להוציא את הילדים שלי וללכת לגן.

מסתבר שהרווח הזה לא מספיק בשביל כאלו שעבורם רכושם של אחרים שווה כקליפת השום.

בזמן שניגשתי להוציא משהו מהמושב הקדמי שליד הנהג אני שומע מכה עמומה. בהתחלה חשבתי שנפל משהו כבד אז הסתובבתי ופתאום אני רואה מכה נחמדה מעל הגלגל האחורי. מזל טוב, נזק ראשון לרכב. הספקתי לראות את הילד עולה למושב האחורי של הרכב השכן. כשהפניתי את תשומת ליבה של האמא לנזק שהילד עשה היא לא התרגשה, לא טרחה לצאת מהרכב ואפילו לא נזפה בילד.

בקיצור, הבוקר לא התחיל טוב.

לא נראה לי שיש נזק לצבע, העברתי אצבע וזה מרגיש חלק, רק עיקום קל לפח. קל, אבל ממש מרגיז והייתי רוצה לתקן.

מישהו יכול להעריך כמה זה יעלה? זה רק לדחוף את הפח חזרה למקומו להערכתי.

אשמח להמלצה על מקום אמין ומקצועי בפתח תקווה שיעשה עבודה נקייה.

תודה.

IMG_20181203_095746.jpgIMG_20181203_095751.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spongebob

תבדוק ב -PDR PLUS בפתח תקווה. האזור מעט בעייתי לתיקון כי הוא נמצא בזווית. ( קשה ליצור וואקום)

אבל שווה לבדוק. מחיר כיפוף אחד נע סביב 450/600 ש"ח להערכתי. לא זול, אבל זה המחיר לתיקון על יבש. (כי לא הרבה יודעים לעשות את זה, והציוד המקצועי, יקר)

ישנה אפשרות נוספת, לנסות לישר את הפח על ידי פחח רכב (מיישר עם לאטה עץ + פטיש פחחים)

החיסרון, לא יהיה חלק לגמרי. (יישארו גלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PDR PLUS - זכרתי שיש מכון PDR בפתח תקווה, לא זכרתי את שמו.

פחח היא אופציה פחות מועדפת עליי.

תודה, אני אבדוק.

עדכון - לפי האתר שלהם הם עברו לרמת השרון... :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב יונדאי I20 יד 2 שקיבל שריטה, איזה טיפול אתם ממליצים כדי שהשריטה לא תקבל חלודה?

כמה אמור לעלות טיפול כזה?

(יש לי תקציב מוגבל..)

מצורפות תמונות

תודה!

WhatsApp Image 2018-12-05 at 1.43.10 PM.jpegWhatsApp Image 2018-12-05 at 1.43.18 PM.jpgWhatsApp Image 2018-12-05 at 1.43.29 PM.jpgWhatsApp Image 2018-12-05 at 1.43.48 PM.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכם חברי פורום יקרים!

הפעם פונה אליכם כי לאחרונה נגרמו לי מספר שריטות (מינוריות אומנם) שהצליחו לחדור את צבע הרכב שלי.

רובן נגרמו שלא באשמתי למעט אחת (פרט שולי). מאוד יכול להיות שבעיניי חלקכם או אולי אפילו רובכם זה יראה שטותי או מגוחך אבל לי זה לא עובר חלק בגרון וצורם בעין.

בנוסף, לא רוצה לתת פתח לזה שתיווצר לי חלודה.

רצ"ב תמונות של השריטות המדוברות+ כל הפרטים על דגם הרכב שלי (יונדאי i10, שנתון 201 שמצאתי ליד התווית שמנחה כמה אוויר רצוי לנפח בגלגלים. מה שכן, אני לא סגורה אם מק"ט היצרן רשום שם ו/או איפה אני יכולה למצוא אותו?

התחלתי לעשות חיפוש לחומרי טאצ' אפ שיכולים לעשות את העבודה לפי קוד הצבע של הרכב (V3G) ששוב למעט קוד היצרן כל שאר הפרטים תואמים ועל פניו גם הפידבקים עליהם ועל המוכר עצמו חיוביים ברובם.

מצ"ב הלינקים למה שמצאתי ואשמח לחוו"ד ולהתייחסות שלכם:

1). https://www.amazon.com/HYUNDAI-I10-Star-DUST-MET/dp/B01MZFBE4D?th=1 ---> אמזון.

2). https://www.ebay.co.uk/p/Hyundai-Touch-up-Paint-Code-V3g-Star-Dust-LPA10APE1MV3GH/1250553885?iid=273353666188. ----> שימו לב שפה ישנן 2 אופציות של אותו מוצר כשהאחד נמכר על ידי היבואן הרשמי (יונדאי) שזכה ל-209 פידבקים ולחיוביים בלבד לעומת השני שנמכר על ידי parts-people-UK שזכה להרבה יותר פידבקים (4200 כאשר 99.6% מהן חיוביות כאשר לאו דווקא ניתנו על המוצר הזה), נחשב ל-top-rated seller. אין הפרש עלות (כי בינינו הבדל של יורו לא משחק תפקיד). אם תמצאו לנכון להמליץ לי על זה אשמח גם לאינפוט ממי מבין השניים הייתם מזמינים.

3). https://www.ebay.com/itm/For-Hyundai-V3G-Star-Dust-Metallic-Touchup-OR-Spray-Paint-/252897582505.

4). https://colorndrive.com/en/touch-up-paint/hyundai-i10-star-dust-met-v3g,61627/details.

אשמח גם להמלצות שלכם מהניסיון האישי שלכם וללא כל קשר למה שאני מצאתי.

5). בזמנו המליצו לי גם על זה: https://www.ebay.com/itm/QUIXX-Car-Repair-Paint-Scratches-Removal-Scuff-Scratch-Remover-kit-/273026553808.

2. אשמח על המלצות למוצרי טיפוח לשמירה על חזות הרכב כגון: מוצרי/מכשירי פוליש, ווקס/חומרים משמרים, סבון עדין וחומרי ניקוי לשטיפת הרכב באופן עצמאי וידני,חומרים השומרים על הצמיגים מפני שחיקה והשמש ועוד.

נ.ב- לא הצלחתי להעלות חלק מהתמונות למרות שהן קבצי JPEG.

IMG_20181206_201815.jpgIMG_20180816_074210.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קרא את הדביקים בבקשה, יש שם מידע על רוב מה ששאלת. ( תכשירים לצמיגים, אוטמי צבע/QD,תיקון שריטות,שמפו וכד')

תתעמק מעט בדברים, לא תבין? שאל נקודתית, באופן תמציתי, וברור. (קשה להבין מה אתה רוצה בדיוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכם

אתם יכולים כמה יכול לעלות תידון הפחחות של הרכב ? תמונה מצורפת.

דלת ומאחורה.

אני באיזור השרון (נתניה).

תודה רבה

Citroen.jpg

עריכה אחרונה על ידי Rony5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם

יש בבעלותי אימפרזה 2006

יש לה קצת מכות פח וקילופי צבע

שאני רוצה לסדר

ראיתי מן פומפה קטנה כזאת שעוזרת

לנחזיר את הפח למקום האם מישו התנסה בה?

ועד כמה היא יעילה.

ולגבי צבע יש אפשרות לצבוע באופן עצמאי בלי לשלם אלפי שקלים למוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...