Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

IMG-20180915-WA0008.jpgמקווה שזה יעזור .לא מבין את המוח שגורם לאנשים לעשות דברים כאלה.הרכב גם חנה ליד גדר חיה אז זה משועומם שממש צריך ללכת לרכב זה לא על הדרך
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו מצער לראות את זה .

זה ניראה עמוק מאוד , במאזדה 6 שלי היה בדיוק ככה והיה מאוד קשה להעלים את זה , מה שעשיתי זה מילוי וצבע מקורי עם מברשת עדימה ביותר .

הינה תראה אצלי איך היה מ4.jpg גם בדלתות היה לי בדיוק כך והצלחתי לטשטש .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו מתברר שזה מעל 4 רכבים .יש רכב שפשוט עשו לו שריטות על כל הרכב ואיקסים פשוט גרמו נזק מטורף.השאלה האם למוסך מרכזי יש כלים להתמודד עם זה מילוי של השריטה או פשוט הם לא מתעסקים עם זה וצובעים את כל הדלת {הבנתי שזה בעייתי במכירה בגלל שיחשבו שהרכב עבר תאונה }האם יש מקום מומלץ ליד כפר סבא במחיר סביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

התחדשתי לאחרונה בסיאט לאון 2012 בצבע אדום

ברכב יש מספר מכות ושפשופים ורציתי לדעת האם אפשר לטפל בזה מבלי להכניס את הרכב לצביעה כללית

ואם כן, באיזה סדר גודל של מחיר התיקון יהיה?

תודה

IMG_20180913_174026__01.jpg

IMG_20180913_174036.jpg

IMG_20180913_174106.jpg

IMG_20180913_174055.jpg

IMG_20180913_174044.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

צביעת טמבון קדמי ואחורי נדרשת.

בטמבון האחורי אפשר לבצע תיקון נקודתי אך בגלל שרואים שיש קילופי לכה ככל הנראה בגלל תיקון לקוי בעבר הייתי צובע את כולו מחדש.

לגבי הסימני פתיחת דלתות בצדדים מעבר עם מכונת פוליש אמור להוריד הכול אם אין משהו שחדר את הצבע.

אפשר להעביר ציפור בעדינות על המכות ולהרגיש אח יש חריץ בצבע.

הרכב נראה מאוד מלוכלך ומדובר בצבע שקצת קשה לתחזק.

הייתי מציע לבצע ניקוי יסודי וביצוע פוליש איכותי ולאחר מכן אוטם/ווקס.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שנאמר, בעקרון הכל תלוי בך ולאיזה רמה תרצה להגיע.

קודם כל צריך שטיפה טובה ופוליש כדי להבין מה הנזק בכל אזור, את ה'טמבונים' באמת הייתי עושה צביעה כוללת, בגלל שזה פלסטיק לדעתי זה לא סיפור גדול. שער הרכב לדעתי מספיק touch up איכותי עם צבע מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה הרכב נשאר במקום מרוחק מהבית שלי .והיום בבוקר גם עשו לו המשך מעל השריטה שעשו אתמול לרכב זה כאילו אותו אדם .ולעוד 5 רכבים .היום אני יעשה מארב עם חברים .פעמים חזרו לרכב יחזרו גם פעם שלישית לגרום נזק .האם יש איזה מצלמה מומלצת שמצלמת טוב גם בלילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, האמת שהרכב כבר חודש אצלי, אבל בגלל שאוגוסט(ילדים, חופש בלאגן) ועכשיו החגים לא הספקתי אפילו לעשות ניקיון אחד לרכב.

יש מקום מומלץ באיזור ראשון לציון לשטיפה יסודית ואיכותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, האמת שהרכב כבר חודש אצלי, אבל בגלל שאוגוסט(ילדים, חופש בלאגן) ועכשיו החגים לא הספקתי אפילו לעשות ניקיון אחד לרכב.

יש מקום מומלץ באיזור ראשון לציון לשטיפה יסודית ואיכותית?

לא מכיר מכוני שטיפה בראשון.

מה הציפייה שלך מרמת הניקוי?

יש בראשון את "אוטופלאש" שהם מבצעים ניקוי ושחזור צבע ברמה גבוהה.

לא יודע לגבי עלויות זה משתנה בהתאם למצב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש לי כמה שריטות שאני רוצה לנסות לתקן לפי הסרטון הזה :

התהליך - שטיפה של האזור -> פלסטלינה -> ייבוש -> מעבר עם IPA -> עבודה עם נייר לטש כמו בסרטון -> פוליש בשני שלבים ופה השאלה :

האם מניסיון שלכם מספיק להשתמש ב Meguiar's Ultimate Compound ואז ב Meguiar's Ultimate Polish ?

( הפוליש שהוא משתמש בסרטון מאוד יקר ב Autostore ומגיע בכמויות גדולות שאני לא חושב שאצטרך )

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו מצער לראות את זה .

זה ניראה עמוק מאוד , במאזדה 6 שלי היה בדיוק ככה והיה מאוד קשה להעלים את זה , מה שעשיתי זה מילוי וצבע מקורי עם מברשת עדימה ביותר .

הינה תראה אצלי איך היה [ATTACH=CONFIG]509558[/ATTACH] גם בדלתות היה לי בדיוק כך והצלחתי לטשטש .

שאתה אומר עשיתי מילוי וצבע מקורי מה אתה מתכוון?

מי עשה לך? איפה? כמה עלה? מה התהליך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי עברתי פה על כל השרשור ויש המון המלצות על העט

יש ערכות בארץ שאני רואה שנמכרות ב80 (מכחול עם צבע קוד הרכב)

ויש באלי אקספרס ב1 דולר!

יש גם ערכה שראיתי ב 39 דולר

מה הכי מומלץ?

מודע לזה ששום טיפול "זול" לא יצא מושלם אבל זה לתיקונים קטנים כמו שריטות שפשופים קלים ופגיעות אבנים אז לכן מוכן להתפשר

הרכב בצבע שחור אם זה עוזר

תודהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים , רציתי לבקש את חוות דעתכם על תיקוני השריטות האלה , ובנוסף תיקון צבע הפגוש .

חשוב להדגיש שבלי קשר אני מתכוון לבצע שבוע הבא דייטלינג בעצמי לרכב שכולל אוטם צבע וגלייז של מנזרנה (כמובן עם פלסטלינה לפני וכל התהליך בצורה טובה)

השאלה לגבי השריטות הללו אם כדאי לפני היישום של הגלייז והאוטם לבצע עליהם תיקון ? או שאפשרי לעשות את הגלייז והאוטם ולפי מצב של השריטות לאחר מכן להחליט מה לעשות , או שיהיה קשה יותר כי יהיה מעליהם את החומרים ?

בנוסף יש לי טמבון במצב לא טוב בכלל , רציתי לדעת מה ניתן לעשות (ביתי ולא יקר מדי) ..

התמונות :

0__05ba4213f9a67a.jpg

0__05ba421d609745.jpg

0__05ba422495bb6c.jpg

0__05ba4227f7d0d3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...