Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לצערי קיבלתי מכה יותר נכון הדלת נחתכה מברזל יש שריטה עמוקה באורך 5-6 סמ ולצערי מרגישים בליטה ורואים את הלבן זא זה לא רק צבע. דיכאון אדיר יום אחרי שעשיתי פרויקט פלסטלינה אוטם ווקס איזה 5 שעות עבדתי על הרכב יצא נוצץ וקיבלתי מכה אכזרית.

אני היום אלך לפחח אבל מכיוון שאין לי שמץ מה טווח המחירים שאני אמור לשלם? ( לא מצליח להילות תמונה אני מהאייפון) שוב-יש מכה קלה והצבע התקלף רואים ומרגישים את הפח ממתחת 5 סמ בערך. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

יש לי שתי שאלות,

יש לי כמה חריטות קטנות על מכסה המנוע כנראה מציפורניים של חתולים או אולי נוצרו מאבנים קטנות שעלו על הרכב, החריטות מאד קטנות, כמו בור קטן שצבע הרכב (שחור) ירד ויש צבע אפור, אני מאד מפחד מחלודה - השאלה אם מהצבע האפור הזה עלול להיות חלודה.

שאלה שניה, יודע שיש טוש יעודי עם מקט של צבע הרכב, שניתן לצבוע מקומות קטנים במקום לתקן בפחח, השאלה איך אפשר להזמין את זה? אני לא מדבר על טוש שמוחק שריטות אלא ממש בצבע הרכב.

שאלה נוספת, בלי קשר, שטיפה בגרניק יכול לגרום לנזק לצבע הרכב? לגרום לו להתקלף?

תודה רבה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתולים לא חורטים כלום על הצבע לדעתי. הם רק יושבים על הרכב. הם אוהבים חומרים כמו גומי ולכן לשפשף ציפורניים מקסימום יחרטו את הגלגל, אבל בלי שום נזק שנגרם, הציפורניים שלהם קטנות מדי. לא ראיתי מעולם חתול שורט צבע רכב.

הטושים האלה די חאפריים, עבודה לא משהו הם עושים. עשה חיפוש פה בפורום ותראה גם ביוטיוב מלא סרטונים.

גרניק לא אמור לשרוט את הרכב. צינור כיבוי אש לעומת זאת...בלחץ מלא, כן יכול להזיק לצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתולים לא חורטים כלום על הצבע לדעתי. הם רק יושבים על הרכב. הם אוהבים חומרים כמו גומי ולכן לשפשף ציפורניים מקסימום יחרטו את הגלגל, אבל בלי שום נזק שנגרם, הציפורניים שלהם קטנות מדי. לא ראיתי מעולם חתול שורט צבע רכב.

הטושים האלה די חאפריים, עבודה לא משהו הם עושים. עשה חיפוש פה בפורום ותראה גם ביוטיוב מלא סרטונים.

גרניק לא אמור לשרוט את הרכב. צינור כיבוי אש לעומת זאת...בלחץ מלא, כן יכול להזיק לצבע.

לא בדיוק נכון, חתול בהחלט יכול לייצר סימנים אם הוא נמצא על הרכב ומשהו מפתיע אותו, הרפלקס שלו יגרום לו לשלוף ציפורנים והן נורא חדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן רציתי לשאול באיזו דרך כדי לטפל בסימני שפשוף שיש לי הצבע של הרכב הוא מטאלי ולא רוצה להרוס עם פוליש איזה עוד דרכים יש? ( מצורפות תמונות הן לא הכי ברורות בגלל ההשתקפות ישנם עוד סימנים אבל זה הסגנון של כולם)

20180215_131103.jpg

20180215_131039.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן רציתי לשאול באיזו דרך כדי לטפל בסימני שפשוף שיש לי הצבע של הרכב הוא מטאלי ולא רוצה להרוס עם פוליש איזה עוד דרכים יש? ( מצורפות תמונות הן לא הכי ברורות בגלל ההשתקפות ישנם עוד סימנים אבל זה הסגנון של כולם)

[ATTACH=CONFIG]500560[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]500561[/ATTACH]

אין בעיה לעשות פוליש לרכב מטאלי , הרוב ירד...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לעשות פוליש לרכב מטאלי , הרוב ירד...

לפי מה שהבנתי אם עושים פוליש לרכב מטאלי הברק ירד וגם אתה "מקלף" שכבה מהצבע והורס אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אם עושים פוליש לרכב מטאלי הברק ירד וגם אתה "מקלף" שכבה מהצבע והורס אותו
ממש לא הפוך הרכב יהיה הרבה יותר מבריק וכל "הנצנצים"של המטאלי יצאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

ברשותי רכב חדש סך הכל חודש על הכביש, הרכב יושב בחנייה מקורה וסובל מאהבת יתר של חתולי הבניין.

כל המכסה מנוע שריטות וחריטות שלהם (כן כן סימני כפות ידיים וציפורניים לכל הספקנים שחושבים שחתולים לא יכולים לעשות נזק.

מה הדרך הנכונה לתקן את זה? כפי שהבנתי פוליש מוריד שכבה אחת והרכב סך הכל בין חודש.

ראיתי עבודות מספר עבודות דיטיילינג יפות- השאלה האם יש לחדש כל פעם?

מה העלות של מכסה מנוע פחות או יותר (קיה פיקנטו 2018 , שחורה)

מצרפת תקריב של הנזק אחרי שטיפה, קחו בחשבון שכל המכסה מנוע נראה ככה

16C9081E-4C87-4C97-AF12-08174989FB51.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לתקן את זה אם יום אחרי החתול יהרוס את העבודה. (ולא משאיר פרטים :evil:)

יש לפתור את בעיית החתולים קודם כל. פה אני לא יודע מה להגיד לך כי אני לא מבין בנושא, אבל לרוב זה ספריי\משהו שחתולים שונאים ששמים על\ליד הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברי הקהילה המוטורית,

לפני כיומיים מישהו (כנראה בן בלייעל), נסע ע"מ לצאת מחנייתו, ופגע קלות ברכבי, לא השאיר פרטים והרכב שלי מאזדה 2 2017 שחורה ולא נעים לי לראות שחיקה קטנה לבנה ברכבי, יש מישהו שאולי יוכל לראות בתמונה ויתן הערכת מחיר לתיקון כזה, זה נראה אפשרי עם PDR? וקצת צבע?

20180224_175549.jpg

מה דעתכם? אשמח לעצות, אני מאיזור השרון, נתניה והסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעיף את החתולים, אומנם אצלי הם לא מצליחים לשרות את הפח אבל את הגומיות שם שרטו לי, יש איזה צמח שהם לא אוהבים אז תשים עציץ קטן בחניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...