Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך כמעט נהרגתי היום (או: איך הESP הציל אותי)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום חזרתי מהעבודה, יצאתי משער ירושלים של צריפין, פניתי שמאלה לכביש 44 וירדתי במחלף השני לאילון (אחד אחרי משמר השבעה), מי שמכיר - יש שם ירידה עם עיקול שמאלה ענק על גשר לכיוון אילון צפון.

נסעתי במהירות סבירה אחרי רכב תוך שמירת מרחק סביר. פתאום נהגת חצופה בB4 נכנסה ביננו וצמצמה את הרווח שהיה ביני לבין המכונית שלפני לבערך כלום.

עכשיו, זו הסיטואציה: 90 קמ"ש בערך, עיקול חד, רכב מלפני שאני עוד שניה נכנס בו,

לא היתה ברירה חוץ מללחוץ על הבלמים. הרגשתי לרגע את הזנב מאבד אחיזה - אבל אחרי עשירית שניה בערך נדלקה הנורה של הESP והרכב המשיך כאילו כלום לא קרה.

פשוט לא יאומן: הרכב פשוט שמר על הפניה תוך בלימה... מדהים.

הקטע המעצבן הוא שרכב אחר ללא ESP כנראה היה מתרסק שם והכל בגלל נהגת חצופה שלא יודעת להסתכל במראה.

פורסם בoff-topic כי אני לא יודע אם זה ממש קשור לפורום אחר או אם זה בכלל מעניין מישהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה היה יותר - אני לא מסתכל כל רגע בספידומטר, האודי מרגישה 50 ונוסעת 80... יכול להיות שזה היה איזור ה100+

בכל מקרה - זה עיקול חד (לקחתי אותו בחלק הפנימי) תוך כדי ירידה.

מזל שהיה שם ESP לעזור - אני נוהג לא רע בכלל אבל אני לא בטוח שיש לי מספיק נסיון בשביל לתקן היגוי יתר כמו שכמעט היה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג. עד 120 קמ"ש יש שם אך ורק תת-היגוי נשלט. מדובר בשיפוע המותאם למכוניות דלות אחיזה במיוחד.

מ-120 עד 130 תחוש העברות משקל קטנות ולא מדאיגות.

ב-140 כבר יש פסיעת זנב קלה ימינה , לא משהו מדאיג במיוחד ,ורק תחת בלימה בגלל אדיוטים שנמצאים שם.

********גילוי נאות**********

הסיבוב הנ"ל נערך בתנאים מבוקרים ועל גבי רכב שהותאם במיוחד עבור משימה זו (מאזדה לאנטיס 1.6LX).

כל ניסיון לשחזר את האמור לעיל הינו מסוכן ומתבצע על אחריותו של הקורא בלבד.

Don't try this at home ,we're bored.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הכותרת של "איך כמעט נהרגתי היום". אכן חוויה קרובה למוות, אני בטוח שכל חייך חלפו לנגד עינייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הכותרת של "איך כמעט נהרגתי היום". אכן חוויה קרובה למוות, אני בטוח שכל חייך חלפו לנגד עינייך.

חבל שאין כאן פולדר בדיחות, אולי היית יכול לנהל אותו? ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חזרתי מהעבודה, יצאתי משער ירושלים של צריפין, פניתי שמאלה לכביש 44 וירדתי במחלף השני לאילון (אחד אחרי משמר השבעה), מי שמכיר - יש שם ירידה עם עיקול שמאלה ענק על גשר לכיוון אילון צפון.

נסעתי במהירות סבירה אחרי רכב תוך שמירת מרחק סביר. פתאום נהגת חצופה בB4 נכנסה ביננו וצמצמה את הרווח שהיה ביני לבין המכונית שלפני לבערך כלום.

עכשיו, זו הסיטואציה: 90 קמ"ש בערך, עיקול חד, רכב מלפני שאני עוד שניה נכנס בו,

לא היתה ברירה חוץ מללחוץ על הבלמים. הרגשתי לרגע את הזנב מאבד אחיזה - אבל אחרי עשירית שניה בערך נדלקה הנורה של הESP והרכב המשיך כאילו כלום לא קרה.

פשוט לא יאומן: הרכב פשוט שמר על הפניה תוך בלימה... מדהים.

הקטע המעצבן הוא שרכב אחר ללא ESP כנראה היה מתרסק שם והכל בגלל נהגת חצופה שלא יודעת להסתכל במראה.

פורסם בoff-topic כי אני לא יודע אם זה ממש קשור לפורום אחר או אם זה בכלל מעניין מישהו...

מה זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...