Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילה לשנה ו- 2500 קנס על מעבר באור אדום.

שימו לב! השרשור הזה בן 4405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שקיבל הבחור המתואר פה בכתבה.

לכתבה ב- YNET

ואם זה לא מעיד על התעמרות של שוטרים וניתוק של השופטים בישראל, אני לא יודע מה...

עריכה:

מעבר במעבר חציה ברגל באור אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל שלא המשכת לקרוא עד הסוף והיית רואה שהוא זוכה לחלוטין.

רק חבל שבאמצע היה צריך לעבור מסכת תלאות כאלה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה פה נטפלת לחלשים ולציבור התמים, מן השורה, שמשלם מיסים ולא עושה בעיות, מסיבה אחת שאנחנו הטרף הכי קל.

הרי זה ידוע שהיכן שזקוקים לשוטרים באמת - מעולם לא תמצא אותם שם. מה יותר קל, לקחת סוכריה לתינוק או לקחת לאפה

לעבריין?

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינוי יגיע רק כאשר אנשים יצאו לרחובות עם אלות ופטישים וייצעדו לכנסת וייראו לרשויות המושפלות האלה שאין להן כח .

הבעיה שהפילוג בעם גדול מדי ושהתרבות המקובלת כאן היא לא התאחדות למטרה משותפת ,אלא לאכול זה את זה על כל דבר קטן . בסופו של דבר כשהמציאות תגיע לתחתית האפשרית אתם תבינו שזה הפתרון היחיד - אלות ופטישים .

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינוי יגיע רק כאשר אנשים יצאו לרחובות עם אלות ופטישים וייצעדו לכנסת וייראו לרשויות המושפלות האלה שאין להן כח .

הבעיה שהפילוג בעם גדול מדי ושהתרבות המקובלת כאן היא לא התאחדות למטרה משותפת ,אלא לאכול זה את זה על כל דבר קטן . בסופו של דבר כשהמציאות תגיע לתחתית האפשרית אתם תבינו שזה הפתרון היחיד - אלות ופטישים .

אלות ופטישים... מעניין.

הצהרה לוחמנית למדי ממי שמסתתר תחת הכינוי "גוזל" ולא משתף שום פרט מידע נוסף בפרופיל שלו.

אולי תצטייד באלה ופטיש ותתחיל בצעידה לכנסת. אני בטוח שיצטרפו אליך עוד כמה פסיכופטים שגם בראש שלהם מסתובבות מחשבות מהסוג הזה. אממה, תתפלל שאין שוטרים בין החברים שכותבים בפורום אחרת הם יזכרו שאתה "שונא שוטרים" ועלולים לדחוף לך את האלה והפטיש לאף.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלות ופטישים... מעניין.

הצהרה לוחמנית למדי ממי שמסתתר תחת הכינוי "גוזל" ולא משתף שום פרט מידע נוסף בפרופיל שלו.

אולי תצטייד באלה ופטיש ותתחיל בצעידה לכנסת. אני בטוח שיצטרפו אליך עוד כמה פסיכופטים שגם בראש שלהם מסתובבות מחשבות מהסוג הזה. אממה, תתפלל שאין שוטרים בין החברים שכותבים בפורום אחרת הם יזכרו שאתה "שונא שוטרים" ועלולים לדחוף לך את האלה והפטיש לאף.

babybird זה בסה"כ כינוי ואני לא מסתתר או מתממם . למרות שאני גם לו פיסכופט כמו שאתה מנסה להציג אותי .

אני לא כועס על הסלידה שאתה מגלה ממני , אני מבין מאיפה זה נובע . גם אני האמנתי פעם שהחוק נועד להגן עלינו . אבל זה נכון בדיוק כמו שחברת החשמל הממשלתית קיימת רק בשביל לספק לך חשמל. כלומר זה לא , כי זה מזמן תעשיית כסף ותו לא .

אני לא יודע אם טוב לך , או טוב לך מדי וזה מה שגורם לדבר הזה בתוכך, שרואה שכל מה שקורה מסביב לא נכון ,להיות רגוע ושקט אני לא יודע מי אתה וזה גם לא חשוב לי ,כמו שלא אמור להיות לך חשוב מי אני .

אבל אם אתה ישראלי ממוצע כמוני ,שפשוט נמאס לו מכל המצלמות האלה , מכל השחיתות הזאת וכל הבריונים האלה שקוראים לעצמם רשויות והתפקיד היחיד שלהם זה לגזול ממני וכנראה שגם ממך . אז ארז יקר הגיע מזמן הזמן שתכעס. שתבין שיש לך צלם אנוש וזכות בחירה - והאנשים שאומרים להנהיג אותך והאנשים שאמורים לשמור את החוק שאמור לשמור עלייך מקבלים מנדט כלשהו רק מתוקף כך שחופש הבחירה שלך מאפשר להם - ברגע שזה לא נכון , אין להם זכות קיום .

חברות אנשויות התאגדו עוד מתקופת האדם הקדמון במטרה לשנות משהו , לשנות את מערכת "החזק שורד " או מערכת "כל אחד לחוד" אבל הרעיון הזה לא מומש כי תמיד קם מישהו שבשם האלוהות , או בשם היותו נעלה או בשם כל שקר אחר , לקח לעצמו כל מה שהוא יכל לקחת על חשבון אחרים . במקרה שלנו אלה הנבלות שאמורות לדאוג לנו - המנהיגים , השופטים והשוטרים שאמורים להיות כאן בשם הבחירה שלנו ולמעננו - והם לא .בישראל המערכת שחזרה לשלוט היא: " המנוול חסר המצפון עושק " - ממש כמו בימי הביניים . אתה יודע איך ימי הביניים באו לקיצם? לא במחאות עם שלטים לא בהפגנות - במהפכות , עם אלות ופטישים ואם השחיתות והעוולה לא תשנה פניה .זה יגיע גם לכאן .

אז אני מקווה ששוטר קורא את , אני מקווה ששופט קורא את זה ,שחבר כנסת קורא את זה ושכל מי שקיבל את המנדט ממני קורא את כי עמוק בפנים וכנראה עמוק מדי - הם יודעים שהם טועים . למעשה, יש גם לא מעט שוטרים שהם הוגנים והם יודעים שמה שקורה לא נכון ולא צודק ובגלל זה הם לא תמיד עושים מה ש"החק " מכתיב .

אני לא לבד ארז , יש עוד הרבה אנשים שנמאס להם ,ואם שום דבר לא ישתנה הם יפנו לאלימות , לאלות ,לפטישים ולכל מהשהם יכולים כדי שהכעס והתסכול שהם מרגישים יקבל ביטוי . וביום שבו הם ינסו לדחוף לאנשים האלה את האלות לאף ואפילו אם הם יכלאו חלק מהם - הם יקבלו אבנים ובקבוקי תבערה על הראש - זה כבר קרה בארץ הזאת ולא ע"י מוסלמים / ערבים אלא על ידי אזרחים מתוסכלים שהחליטו שנמאס להם מהקיפוח ומרדו .

אז תמשיך לסלוד ממני אם אתה רוצה , תגדיר אותי כפסיכופט או איך שבא לך אבל אם אתה לא "פסיכופט" בעצמך ,אם אתה מרגיש את מה שאני מרגיש ,אם אתהכועס כמו שאני כועס ואתה נשאר כנוע - אז אתה רק עוד אחד ממיליראדי סיבות שהעולם נראה כמו שהוא נראה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד בספק אם שופט קורא את זה או אפילו שוטר.

בכל מקרה, למה כלב יכול ללקק לעצמו את הביצים?

כי הוא יכול (התשובה זהה בשני המקרים).

אחלה שבת

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק נועד להגן עלינו. כך גם מערכת המשפט.

אני אפילו מאמין שמרבית השוטרים והשופטים אנשים ישרים והגונים.

אבל הסיפור, כפי שסופר ב-ynet מעיד על שופטת, איך לומר בעדינות, לא חכמה. ולצערנו הרושם הוא שהיא אינה היחידה במערכת. לזכות השופט בערכאה שמעליה יאמר הפעיל קצת יותר שכל ישר. לא אבדה תקוותנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא המשכת לקרוא עד הסוף והיית רואה שהוא זוכה לחלוטין.

רק חבל שבאמצע היה צריך לעבור מסכת תלאות כאלה.

קראתי, בוודאי שקראתי.

העניין היה להביא את דברי השופטת ואת מעשי השוטרים.

מה למדנו מכל העניין?

> שאתה יכול, ע"פ חוק, להציג ת"ז תוך 5 ימים אם היא לא איתך. (שזה הגיוני, כי לפעמים שוכחים את הארנק/ת"ז בבית.)

> שרצוי מאוד לא להיכנע מהר מדי ולהלחם על חפותך.

> שאמנם החוק מיועד להגן על האזרח, אך תלוי איך משתמשים בו.

> שכדאי מאוד ללמוד משפטים, או לפחות להסתובב עם עו"ד צמוד...

ארז, אני מבין את דבריו של גוזל.

תראה את עובדי הרכבת. פעלו באלימות (גם פיזית.) וקיבלו מה שרצו.

תראה מה קרה עם העובדים הסוציאלים ועם הרופאים. היו נחמדים וקבלו הרבה פחות ממה שמגיע להם.

אז אולי אצלנו במדינה מאמינים שרק אלימות תגרום לנו לקבל את מה שאנחנו זכאים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ק

ארז, אני מבין את דבריו של גוזל.

תראה את עובדי הרכבת. פעלו באלימות (גם פיזית.) וקיבלו מה שרצו.

תראה מה קרה עם העובדים הסוציאלים ועם הרופאים. היו נחמדים וקבלו הרבה פחות ממה שמגיע להם.

אז אולי אצלנו במדינה מאמינים שרק אלימות תגרום לנו לקבל את מה שאנחנו זכאים לו.

התחלתי לענות תשובה מושכלת לגיבוב המילים שרשם ה"גוזל" בהודעותיו אבל לאחר מחשבה שניה הבנתי שאני נכנס לרחוב ללא מוצא. צריך בגרות נפשית כדי להבין ששינוי לא משיגים בכוח בזרוע אלא בתבונה ולפי תגובותיו האחרות אני מבין שתבונה זה לא בדיוק תכונה שהוא מעדיף להשתמש בה.

אין מה להבין את דבריו. מי שנוהג באלימות סופו ש"ימות" באלימות. עובדי הרכבת אולי "זכו" במערכה האומללה הזאת אבל לא נצטרך לחכות הרבה כדי לראות שבמלחמה הם הפסידו. אנחנו מלינים על המצב במדינה, מעולם לא היה לנו טוב יותר. תסתכל סביבך, ה"אביב הערבי", מליונים מדוכאים בדיכוי אמיתי, דקטטורי, אכזרי, קמו ובאלימות כרתו את השלטון שחגג על חשבונם במשך עשרות שנים ו.... נראה לך שהדמוקרטיה פורחת במקום הדיקטטורה? האנדרלמוסיה חוגגת, כנופיות שבטיות, מליציות, רוצחים שודדים ואנסים חוגגים ברחובות וכבר כולם מתגעגעים לרודנים שהשליטו לפחות סדר בבלאגן. אותו כנ"ל באפריקה, הפיכות ורציחות הם תופעה יום יומית והכל כדי "לשפר את המצב". גם ל"גוזל" נמאס מהמצלמות אז הוא רוצה לעלות לכנסת עם אלות ופטישים. אולי פשוט ישמור על החוק?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לענות תשובה מושכלת לגיבוב המילים שרשם ה"גוזל" בהודעותיו אבל לאחר מחשבה שניה הבנתי שאני נכנס לרחוב ללא מוצא. צריך בגרות נפשית כדי להבין ששינוי לא משיגים בכוח בזרוע אלא בתבונה ולפי תגובותיו האחרות אני מבין שתבונה זה לא בדיוק תכונה שהוא מעדיף להשתמש בה.

אין מה להבין את דבריו. מי שנוהג באלימות סופו ש"ימות" באלימות. עובדי הרכבת אולי "זכו" במערכה האומללה הזאת אבל לא נצטרך לחכות הרבה כדי לראות שבמלחמה הם הפסידו. אנחנו מלינים על המצב במדינה, מעולם לא היה לנו טוב יותר. תסתכל סביבך, ה"אביב הערבי", מליונים מדוכאים בדיכוי אמיתי, דקטטורי, אכזרי, קמו ובאלימות כרתו את השלטון שחגג על חשבונם במשך עשרות שנים ו.... נראה לך שהדמוקרטיה פורחת במקום הדיקטטורה? האנדרלמוסיה חוגגת, כנופיות שבטיות, מליציות, רוצחים שודדים ואנסים חוגגים ברחובות וכבר כולם מתגעגעים לרודנים שהשליטו לפחות סדר בבלאגן. אותו כנ"ל באפריקה, הפיכות ורציחות הם תופעה יום יומית והכל כדי "לשפר את המצב". גם ל"גוזל" נמאס מהמצלמות אז הוא רוצה לעלות לכנסת עם אלות ופטישים. אולי פשוט ישמור על החוק?

אין מה להבין את דבריו. מי שנוהג באלימות סופו ש"ימות" באלימות. עובדי הרכבת אולי "זכו" במערכה האומללה הזאת אבל לא נצטרך לחכות הרבה כדי לראות שבמלחמה הם הפסידו. אנחנו מלינים על המצב במדינה, ממות כרתו את השלטון שחגג על חשבונם במשך עשרות שנים ו.... נראה לך שהדמוקרטיה פורחת במקום הדיקטטורה? האנדרלמוסיה חוגגת, כנופעולם לא היה לנו טוב יותר. תסתכל סביבך, ה"אביב הערבי", מליונים מדוכאים בדיכוי אמיתי, דקטטורי, אכזרי, קמו ובאלייות שבטיות, מליציות, רוצחים שודדים ואנסים חוגגים ברחובות וכבר כולם מתגעגעים לרודנים שהשליטו לפחות סדר בבלאגן. אותו כנ"ל באפריקה, הפיכות ורציחות הם תופעה יום יומית והכל כדי "לשפר את המצב". גם ל"גוזל" נמאס מהמצלמות אז הוא רוצה לעלות לכנסת עם אלות ופטישים. אולי פשוט ישמור על החוק?

מצבנו מעולם לא היה טוב יותר ?

- באמת ? את מי אתה שואל ? או שפשוט עדיף לך לעצום עיניים ? כי לך מעולם לא היה טוב יותר ?

ובאמת מה קשור בגרות נפשית ? לפחות תחסוך ממני את ההתבטאות .

"שינוי לא משיגים בכוח בזרוע"? מה אתה מציע ? ראית את המחאה שהייתה כאן בקיץ האחרון ? מה היא השיגה ? שלטון שמשתין על ההמון הזה ?

כן ... שינוי לא משיגים באלימות רק שחיתות וחוקים מגוחכים וצמרת מושחתים.

- ירדת לפחות לראות את האנשים האלה שישנו באולהים ??? -אני טיפלתי בילדים שלהם ! שבכו וסבלו ממצבי רוח ודיכאון בגלל שההורים שלהם היו כל כך חסרי אונים שהם בחרו לעשות מחאה לא אלימה.

ואני מקווה שאתה צודק לגבי הרכבת , אבל אתה לא - אין סיכוי שיפריטו אותם כי לאף אחד בשלטון לא באמת איכפת מאיך שהמדינה הזאת מתפקדת וממה שאנשים צריכים לעבור כשהם נוסעים ברקבת הזאת .

והעיקר ש: sperial רשם - אנשים לא צריכים להחזיק אוטו אם הדלק יקר להם . אז הם לא יחזיקו אז רק ההיטקיסטים , הרופאים עורכי הדין ושאר אנשי כפר סבא והוד השרון הטובים יחזיקו רכב. אז תמשיכו לדכא 80% אם לא 90% מהאוכלוסיה . אבל רק אל תתפלאו אם במסלול הזה לא יהיה פה לא הייטק לא רופאים לא עורכי דין ובטח לא צדק כי הדבר היחיד שאנשים ייצטרכו זה רובים .

ובעצם יהיה צורך ברופאים , הרבה רופאים.

נשמע לך הזוי ארז ? -זה בדרך וזה מה שאנשים כמוך שאומרים ש "מצבנו מעולם לא היה טוב יותר" אנשים הזויים כמו השופטת המפגרת הזאת יביאו . כי תרצה או לא המערכת כבר מלוכלכת - העונש שניתן לבחור המסכן הזה זה רק ביטוי לכמה שהשוטרים והשופטים היקרים שלך הם אנשים הזויים ובזויים . אז מה אם הבחור זוכה בסוף ?? כל העצבים האלה על מה??

ו"גיבוב המילים שרשם ה"גוזל" " הוא בעיקר כעס ,שכנראה שאתה לא שותף לו .

ומי שנוהג באלימות סופו ש"ימות" באלימות ? - עדיף על פני לחיות תחת כפייה ועושק, אני בן אנוש , לא עציץ .

כל הכעס הזה וכל האנשים הכועסים האלה - זה לא משהו שתוכלו פשוט לטמון את הראש בחול וייעלם . השינוי יגיע בין תרצו או לא .

אבל למה שתחשבו קצת יותר מעבר ללשעשע את עצמכם עוד קצת ולהכניס איזה "עקיצה" מתוחכמת על ה"גוזל" שאמר משהו קצת שונה ממה שנח לכם לשמוע .הרי כאן אני אדם בודד , מתוסכל וכעוס שמספק לכם את השעשוע הבא . כשהמון כמוני יציף את הרחובות זה כבר לא יהיה משעשע .

תהנו מהפורום שלכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל,

הפתרון שאתה מציע רע מאוד.

אתה יכול להפגין, לכתוב, לעלות לשידור, לתבוע, לרוץ לכנסת ולנסות לשנות.

כשאתה מרים יד, אתה יודע איך זה מתחיל אבל אתה לא יודע איך זה יגמר. זה יכול להיגמר בכמה עצורים שיתנו את הדין וזה יכול חלילה להיגמר באנרכיה.

אם הצלחת להפיל שילטון באלימות, אתה מסמן את הדרך לבאים בתור. גם הם יוחלפו ע"י אלימות. כדי שאלימות כזאת תעצר יאלצו להחיל דיקטטורה. להחליף דיקטטור הרבה יותר קשה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל,

הפתרון שאתה מציע רע מאוד.

אתה יכול להפגין, לכתוב, לעלות לשידור, לתבוע, לרוץ לכנסת ולנסות לשנות.

כשאתה מרים יד, אתה יודע איך זה מתחיל אבל אתה לא יודע איך זה יגמר. זה יכול להיגמר בכמה עצורים שיתנו את הדין וזה יכול חלילה להיגמר באנרכיה.

אם הצלחת להפיל שילטון באלימות, אתה מסמן את הדרך לבאים בתור. גם הם יוחלפו ע"י אלימות. כדי שאלימות כזאת תעצר יאלצו להחיל דיקטטורה. להחליף דיקטטור הרבה יותר קשה.

.

אני לא מציע כלום חבר , זה בדרך בלי קשר אליי . פתח עיתון - עוד עלייה בדלק ,עוד עלייה בחשמל ממש אמממ ,היום!

- "מצבנו מעולם לא היה טוב יותר " לא משלם לי חשמל . פתח עיתון תראה מה המערכת הזאת עושה לאנשים , כמה זקוקים לסיוע לפסח ?

אם אנשים לא יתחילו להתעורר האנרכיה תצמח מהשכבות הנרמסות ,אנשים שלא נשאר להם מה להפסיד לא צריכים את "הדרך הנבונה" אני לא בעד זה , אבל כל עוד עושקים אנשים על ימין ושמאל - *** על החוקים ומי שאוכף אותם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...