Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לאנשים שמבינים בציפוים לדלתות פנים בבית

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אני מתכנן להחליף את הדלתות פנים בבית, אחרי שקיבלתי שתי הצעות מחיר מאוד דומות אני מתלבט בין 2 ציפיום שלפי מה שהבנתי הם הכי טובים (בכול חנות אומרים ששלנו קצת יותר טוב), הציפוי הראשון נקרא CPL והשני למינטו.

איזה ציפוי עדיף?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורניר, אני קניתי מ- http://www.fornir.co.il/prod.htm

לך על 3 שכבות, יש דוגמאות החל מ- 130 ש"ח, הוא תופר ומדביק את הרצועות לגודל הנדרש.

אני הדבקתי לבד את הציפוי לדלת הכניסה ויצא מצוין, הרבה יותר יפה מהויניל, אם זו דלת פנים יהיה לך יותר קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את הבחור, הוא קונה דלתות חדשות ושואל על טיב הסחורה.

אני לא מכיר את הציפויים אבל מכיר את דלתות חמדיה בת"א.

אם שאלת וביררת בחברה הזו אני יכול לבדוק לך חבר שלי הוא אחד הבעלים של העסק בת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נגר,

CPL וגם למינטו אלו גמרים ברמה הנמוכה/זולה האפשרית.

אם אלו שתי האפשרויות היחידות שלך אז תבחר לפי הגוון/דוגמא שמוצא חן בעינך יותר ולא לפי סוג החומר.

באופן עקרוני שני החומרים הנ"ל הם תמונה של דוגמא מסויימת ועליהם יש ציפוי עמיד. למינציה.

שמעתי מבעל מקצוע שהלמינטו עמיד יותר, אבל קח את זה בעירבון מוגבל.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נגר,

CPL וגם למינטו אלו גמרים ברמה הנמוכה/זולה האפשרית.

אם אלו שתי האפשרויות היחידות שלך אז תבחר לפי הגוון/דוגמא שמוצא חן בעינך יותר ולא לפי סוג החומר.

באופן עקרוני שני החומרים הנ"ל הם תמונה של דוגמא מסויימת ועליהם יש ציפוי עמיד. למינציה.

שמעתי מבעל מקצוע שהלמינטו עמיד יותר, אבל קח את זה בעירבון מוגבל.

אחרי בירור בכמה חנויות, כולם אמרו לי שאלה ציפוים הכי איכותים שיש והם נמצאים שלב אחד לפני דלתות מעץ מלא (כול דלת מעץ מלא עולה בערך 10K).

אתה מכיר חנויות באזור חיפה שמוכרות דלתות עם ציפוים יותר איכותים?

איך נקראים ציפוים אלה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...