Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר'ה מבקש עזרה בקניית רכב ב35K

bodom
שימו לב! השרשור הזה בן 7206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני חדש הפורום הזה וגעתי כי אני צריך (צריך = מבקש)

תעזרה (תעזרה = את העזרה) של המומחים שיש פה.

אז ככה, אין לי רשיון, אין לי שום מושג במכוניות, אבל יש לי חוש טכני ואני אלמד תמושגים(תמושגים = את המושגים) מהר.אה ואני לא ילד קטן, האוטו הוא בשביל אמא שלי שהיא נהג חדש.

דרישות מהאוטו, בסביבות 35 אלף שקל, אפשר טיפה יותר אפשר פחות )מן הסתם(

אוטומט

שיראה סביר

האוטו יהיה בעקרון לנסיעות קצרות עד בנוניות לא יסעו בו יותר מ2 אנשים בדרך כלל

אם אפשר שיהיה חסכוני בדלת וזול לאחזקה

אם אפשר גם שיהיה של צעירים

תודה מראש

סליחה על הבורות... מה לעשות הייתי דפוק ולא הוצאתי רשיון לפני הצבא. עכשיו אני אוציא...

מה אתם מציעים חבר'ה?

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על כמה דגמים

איביזיה

מאזדה 323F

פולו

איזה שנים נכנסות בדגמים האלה? אוטומט

בבקשה תעזרו לי לצמצם תחיפוש (= את החיפוש , אני גם לא ממש טוב בלהפנים הערות) כי באמת שאין לי מושג בזה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...