Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו סניק או שברולט ויואנט

shai_35
שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב משפחתי שיאפשר לי הניח שלושה כסאולת ילדים במושב האחורי.

מחפש רכב מרווח עם תא מטען יחסית גדול (שני קטנים ועוד אחד בדרך בע"ה) שיאפשר להעמיס בתוכוו מטען רב.

הכיוון הוא על רכב אוטומט בין 1600- ל 2000 סמ"ק.

בין האפשרויות שהועלו הם רנו סניק או שברולט ויוונט. אין לי שמץ מושג על המכוניות הללו.

הדעות ששמעתי שונות ומגוונות.

אשמח אם מישו יכול לתת אינפורמציה על הרכבים הללו מהבחינות הללו:

מרווח

אמינות/ תחזוקה

מחלות כרוניות

צריכת דלק

בטיחות ונוחות

ודברים נוספים שאולי לא חשבתי עליהם

בברכה

שי

לא עונה אם לא יודע תשובה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להוריד את השברולט וויונט מהפרק. מדובר ברכב מיושן, לא בטיחותי, בעל סחירות גרועה ולפי מה שציינו כאן בעבר - צריכת דלק גרועה (דובר על 1:6-7). הסניק לא חף מבעיות, אבל הוא כבר רכב עם תכנון מודרני, מרווח פנימי מצויין, אביזרי בטיחות והרבה שימושיות. אני מדבר על הסניק ממודל 2004 וצפונה, לא ציינת מה התקציב ולאילו שנתונים אתה מכוון.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להוריד את השברולט וויונט מהפרק. מדובר ברכב מיושן, לא בטיחותי, בעל סחירות גרועה ולפי מה שציינו כאן בעבר - צריכת דלק גרועה (דובר על 1:6-7). הסניק לא חף מבעיות, אבל הוא כבר רכב עם תכנון מודרני, מרווח פנימי מצויין, אביזרי בטיחות והרבה שימושיות. אני מדבר על הסניק ממודל 2004 וצפונה, לא ציינת מה התקציב ולאילו שנתונים אתה מכוון.

+1!!

רד מהדייהו ותתמקד במציאת אקזמפלר שמור של הסניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהתקציב נע בסביבות ה 50000.

אני מחפש שנתונים של 2008-2009 לפחות.

מתחיל להבין שהשברולט לא באה בחשבון למרות ששנים מחברי די מרוצים אבל זה כבר עניין של טעם.

לא עונה אם לא יודע תשובה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי גם זה וגם זה.

הוויואנט לא כזו גרועה כמו שציירו אותה. אחרי נסיון עם סניק מ 99' אני לא מתקרב בחיים עוד פעם לרנו, גם אם יתנו לי בחינם.

דווקא הוויואנט היא תמורה מצויינת למחיר. מרווחת, אמינה יחסית ובוודאי בכמה רמות מעל הנבלה הצרפתית.

הרנו יותר בטיחותית, יותר מפנקת. הוויואנט היא רכב בסיסי. השאלה היא מה אתם מחפשים.

יש לשים לב בוויואנט לסדקים בדשבורד - עלות החלפת דשבורד היא כ 10,000 שקלים - יש מצב עם קצת לחץ והתעקשות לקבל השתתפות היבואן בכ - 75%-80%.

אם דווקא שני הרכבים האלה על הפרק - אין לי התלבטות. לא מתקרב לנבלה.

אם הדרישות שלכם היא לרכב בו מושיבים שלושה ילדים מאחורה (כמה בוסטרים וכמה כסאות 'גדולים'?) + תא מטען, אתם יכולים לבדוק סטיישנים למיניהם, ואפילו הונדה FRV (לבדוק שתא המטען מתאים לכם) או אפילו פיאט כרומה חדשה יחסית.

בהצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהתקציב נע בסביבות ה 50000.

אני מחפש שנתונים של 2008-2009 לפחות.

מתחיל להבין שהשברולט לא באה בחשבון למרות ששנים מחברי די מרוצים אבל זה כבר עניין של טעם.

לא יהיה קל למצוא סניק 2009 במצב טוב בתקציב הזה. כמו שכבר כתבו לך כאן, היא חסכונית, בטיחותית ואיכותית מהויוונט. אופציה נהדרת למשפחה שמחפשת רכב מרווח. לגבי האמינות של הסניק, לדעתי רוב אלו שנכנוו מהרכב בדקו את השנתונים הישנים יותר. הדגמים החדשים יותר אמינים הרבה יותר.

הונדה FR-V מהשנים 2008-9 יקרה הרבה יותר וגם רוב הסטיישנים מהשנה הזאת (פוקוס, i30cw וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויואנט וסניק סובלות מבעיות כאלו או אחרות, כלומר, רחוקות מלהיות מושלמות. מביניהן, הסניק מאד איכותית ואידיאלית למשפחה, אך גם יקרה לטיפול, וככל הנראה סובלת מאמינות מפוקפקת - בכל מקרה, כך אומרים רבים.

אני הייתי מציע מכונית אחרת, שהיא קצת אפרורית, אבל עונה היטב על דרישותיך: מאזדה פרמאסי.

היא מרווחת, נוחה וחסכונית, מצוידת במכלולי הלנטיס, ונחשבת לאמינה מאד.

לא תוכל להגיע לשנתון כל כך חדש, כי פשוט אין פרמאסי בשנתונים הללו. לדעתי, יש עד שנת 2005 כולל.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים כמה אנשים שנפגעו מרנו ישנות ממשיכים להתייחס לכל איזכור של השם רנו בכזו אדיקות.

הסניק כלכך הרבה יותר אוטו מהדייהו שחבל לך על הזמן.

כאחד שעמד כמוך בדילמה דומה , הלכתי על הסניק בגלל שני דברים

1 - בטיחות . במחיר הזה אני לא חושב שתמצא רכב בטיחותי יותר

2 - מרחב . מדהים כמה אפשר להכניס ברכב הזה

בוסטר גדול + כיסא בטיחות גדול ועדיין יש מקום לשבת ליד הילדים בנוחות יחסית.

אמינות ? יש לי אחת 2007 וחוץ מטיפולים וחלקי גומי שהגיע זמנם , טפו טפו האוטו נוסע .

נכון , החלקי גומי עלו יחסית לא מעט

אבל זה מחיר שאני מוכן לשלם בשביל רכב בטוח ומפנק.

תעשה את השיקולים שלך

והמלצה- חפש את ה2 ליטר , כי ה1.6 מרגיש לפעמים קטן עליה.

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרדת מהר מהשברולט.

מדובר ברכב נחות לכל הדעות, ובכל הפרמטרים.

למצוא סניק בתקציב שלך בשנתונים שאתה מעוניין זה דבר שהוא

קשה ואתה תצטרך להתפשר בשנתונים.

למה שלא תבדוק משפחתיות רגילות? אני בטוח שאפשר יהיה להכניס את שלושת

הילדים שלך עם המושבים בצורה מספיק נוחה לשלושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...