Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט סיום התואר רושמים כנסיון תעסוקתי בקורות החיים?

מיכו
שימו לב! השרשור הזה בן 4418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח להתייחסות ממביני עניין.

רציתי לדעת האם כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה, שאתמול עשה את המטלה האחרונה שלו לתואר ועכשיו מחכה למסמך רישמי, אני צריך לרשום בקורות החיים שלי את הפרויקט (פרויקט ולא סטאז) שעשיתי במשך חצי שנה לסיום התואר תחת "ניסיון תעסוקתי" או תחת "השכלה"?

יש לי כבר ניסיון תעסוקתי, אבל זה ה"נסיון התעסוקתי" האחרון שלי עד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם לא קיבלת על זה כסף, לא נהוג לרשום את זה כניסיון תעסוקתי. אם מדובר בפרויקט מיוחד ובעל תוכן שעשוי לתרום לקו"ח שלך, רשום את זה תחת ההשכלה. זה מה שאני הייתי עושה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, רשמתי תחת השכלה.

sronis, יש לי חברים שעושים סטאז במשך שנה במפעלי היי טק ללא משכורות רק בשביל לצבור נסיון. לדעתי עניין הכסף לא מהווה שיקול האם זה ניסיון או לא.

אני מקווה בשבילם שאני צודק :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...