Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי רכב 7 מקומות, תקציב 70K

חרדי מצוי
שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם....

בשעה טובה משפחתי גדלה ל-4 ילדים נחמדים, הרכב המשפחתי כבר צפוף מאוד. אני מאוד מתלבט לגבי רכב 7 מקומות.

הכי חשוב לי זה הנוחות - שיהיו 7 מקומות מרווחים ולא צפופים. מה שחשוב לי גם זה צריכת הדלק, אני ממש לא עשיר. שני התנאים האלה סותרים אחד את השני - בדרך כלל 7 מקומות מרווחים גוררים איתם צריכת דלק...

בקיצור אני מחפש רכב יד שניה, שתהיה לי אפשרות לשלם 40K מקדמה והיתר בתשלומים נוחים.

אז מה עדיף? להלן הדגמים שאני מתלבט ביניהם:

קראתי שמיצובישי גרנדיס מאוד אמינה, לא מבקרת כלל במוסך, אבל העיצוב שלה קצת מוזר, ותנוחת הישיבה לא גבוהה.

שמעתי שמזדה MPV קרקורי שנת 2007 זה רכב מעולה, אבל צריכת הדלק קצת מפחידה אותי, 1:7 או 1:8 (תלוי את מי שואלים).

אופציה של ליסינג:

האם ניתן לשלם 40,000 מקדמה, ואח"כ 1000 ש"ח תשלום חודשי למשך 3 שנים, ואח"כ להמשיך עם רכב חדש ולהמשיך לשלם 1000 ש"ח וחוזר חלילה? זאת אומרת, עם סכום התחלתי של 40,000 ש"ח אפשר לחיות כל החיים עם רכב חדש, בתשלום חודשי של 1000 ש"ח?

ואיזה רכב כבר אפשר לקנות בסכום כזה, ועל מה אתם ממליצים?

- בעל רכב דודג' ג'רני המליץ לי מאוד על הרכב, ואמר שהוא צורך 1:10, בניגוד לשמועות, ולאחר שערך בדיקה מקיפה, הגיע למסקנה שהרכב הזה הוא הכי מרווח למשפחה. האם זה נכון?

- יש אפשרות של ג'יפ יונדאי, האם יש 7 מקומות? וכמה האמינות של המותג הקוריאני? יצא לי לנסוע על רכב חדש, ג'יפ יונדאי (5 מקומות), והוא הרגיש ממש צעצוע. הגה רך מדיי, חוסר יציבות, רעש מהמנוע, ממש לא מה שציפיתי מג'יפ, ועוד שבועיים על הכביש.

אשמח לעזרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מיצובישי גרנדיס שותה ליטר לכ-8 ק"מ, וכנ"ל דודג' ג'רני.

ל-10 ק"מ לליטר תגיע איתם אם תיסע רק/בעיקר בכבישים בינעירוניים וללא פקקים...חח

אתה חייב שכל המושבים יתאימו למבוגרים? אני מניח שלא, וההמלצה שלי היא סיטרואן C4 פיקאסו (תעשה חיפוש בקהילה)

אם לא חשוב לך דווקא אוטומטי אז אולי סיטרואן ג'אמפי תתאים לך והיא תהיה הכי חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוגאן היא מכונית ה-7 מקומות הכי זולה בישראל אבל למען ההגינות עלי לציין שהיא לא נחשבת למכונית 7 מקומות מאוד מרווחת.

יש כמה אופציות אחרות שיכולות להיות מרווחות יותר וגם יכנסו במסגרת התקציב שהגדרת - סיטרואן C4 פיקאסו, רנו גרנד-סניק, קיה קרניבל או סיטרואן ג'מפי נוסעים.

ג'יפ יונדאי עם 7 מקומות זה הסנטה-פה. רכב גדול וכבד, לא ממש חסכוני בדלק אבל חוץ מזה מומלץ ומוצלח למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד וחלק- קרייזלר וויאג'ר,

גם אני הייתי בהתלבטות הזו ולאחר חריש עמוק וברור מקיף של כל הנתונים האפשריים זו הבחירה הכי נכונה,

אם מבחינת נוחות מרחב וכו, צריכת הדלק דומה לMPV, (אבל הרכב הרבה יותר מרווח מMPVׂ)

את שלי קניתי מטרייד מוביל בעיסקה כמו שציינת, כלומר מקדמה בסכום די דומה, תשלומים חדשיים ולאחר 36 חדשים מתחדש.

לנצ'יה דדרה

קרייזלר וויאג'ר למשפחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, אין ספק שהויאג'ר הוא הרבה יותר מיני ואן מאשר C4 פיקאסו (ובטח ובטח מול הגרנדיס והלוגאן). אבל מדובר ברכב יקר הרבה יותר (תוספת של כ-70K, לא בא בקלות).

כמוכן מדובר ברכב הרבה פחות חסכוני שצורך בסביבות ליטר ל7-8 ק"מ.

לפותח השרשור, אני מאמין שה-C4 תתן לך תמורה טובה מאוד.

אם אתה חפץ במשומשת, אני בטוח שיהיה מגוון גדול בלובינסקי טרייד, וגם מימון אפשרי. נסה להוציא מהם שנתיים אחריות ואל תסתפק בשנה שהם מציעים.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה לכל המגיבים.

רנו לוגאן היא באמת אופציה סבירה וזולה, אך לפי הביקורות שקראתי, זה לא רכב מומלץ, חיצונית נראה כמו מסחרית ופנימית נראה ממש זול, מיוצר ברומניה ולא אמין. האם אני טועה?

לגבי ה-8 ק"מ לליטר, הבנתי שרוב הרכבים בעלי ה-7 מקומות זוללים באופן זהה... האם רנו לוגאן יוצאת מן הכלל?

את סיטרואן פיקאסו בדקתי לעומק, הלכתי למגרשי רכבים וראיתי מקרוב, סביבת הנהג עמוסה מאוד (כהגדרת אחד הבוחנים...),

ההילוכים נמצאים מאחרי ההגה, בכלל לא שמתי לב שהכנסתי לרברס ויצאתי מהאוטו, הכל נראה מאוד מוזר, אין מחוגי מהירות - הכל אלקטרוני, נשמע לי כר פורה לתקלות, וכך גם אני קורא בביקורות באינטרנט, ככה שירדתי מזה לגמרי.

ג'יפ יונדאי סנטה פה - נשמע מצויין, אך האם ניתן למצוא רכב כזה בעיסקה של 40K מקדמה ו-1000 ש"ח תשלום חודשי? כמה צריכת הדלק האמיתית שלו?

לגבי הקרייזלר, האם ניתן למצוא רכב כזה בעיסקה של 40K מקדמה ו-1000 ש"ח תשלום חודשי? כמה צריכת הדלק האמיתית שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוגאן עם מנוע 1600 סמ"ק מפיקה צריכת דלק של 1:12-1:13 "מ לליטר בגרסה הידנית ו 1:11 אוטומטית,

בדומה לרנו מגאן.

רכב פשוט שבנוי מרכיבים מדגמים ישנים של רנו - הוא הרבה יותר אמין ממה שאתה חושב.

הייתי במצב שלך לפני שנתיים וחצי, ובסופו של דבר בחרתי בסיטרואן ג'מפי.

מכונית שימושית, מרווחת וחיסכונית מאוד.

אבל אני העדפתי בכך מיקרה גיר רגיל לטובת צריכת הדלק.

נכון לעכשיו, הרכב התגלה גם כאמין מאוד.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=400283&highlight=%D7%92%27%D7%9E%D7%A4%D7%99

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

פולקסווגן קאדי 7 מקומות, עם מנוע 1.2 TSI וגיר ידני הוא המרווח, הבטיחותי והחסכוני בתחזוקה. 7 המושבים הם מקוריים ומתאימים למבוגרים בגודל מלא. ניתן לקבל עם 1 או 2 דלתות צד, עם או ללא חלונות הזחה מאחור, דלת אחורית שלימה או מפוצלת, מערכת שמע מקורית ופתחי מזגן מקוריים מאחור עם שקע 12 וולט לשימוש הנוסעים.

מוצע לך להיכנס לסוכנות שלנו ולברר פרטים לגבי אפשרויות מימון, לרבות ליסינג מימוני. נוכל להסדיר לך נסיעת מבחן להתרשמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

פולקסווגן קאדי 7 מקומות, עם מנוע 1.2 TSI וגיר ידני הוא המרווח, הבטיחותי והחסכוני בתחזוקה. 7 המושבים הם מקוריים ומתאימים למבוגרים בגודל מלא. ניתן לקבל עם 1 או 2 דלתות צד, עם או ללא חלונות הזחה מאחור, דלת אחורית שלימה או מפוצלת, מערכת שמע מקורית ופתחי מזגן מקוריים מאחור עם שקע 12 וולט לשימוש הנוסעים.

מוצע לך להיכנס לסוכנות שלנו ולברר פרטים לגבי אפשרויות מימון, לרבות ליסינג מימוני. נוכל להסדיר לך נסיעת מבחן להתרשמות.

אחי שוקל לקנות קאדי דיזל למשפחה שלו (כי הבנזין תתאמץ לסחוב בתפוסה מלאה) ובדקתי את מרווח הרגליים מאחור והוא ממש לחוץ

וכמובן שבתפוסה מלאה אין כמעט שום בגאז'.

השאלה היא האם בקאדי מקסי יש מרווח יותר גדול ליושבים מאחור, וכמה היא יכולה לעלות לגרסה לא מפוארת.

יכול להיות שיש הפרש אדיר של 35 אלף ש"ח בין הקאדי לבין הקאדי מקסי??? זה פשוט מוציא את כל החשק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להטעות אבל אם אני לא טועה בזמנו הביאו פורד קונקט בגרסה ארוכה עם 7 מושבים.

עם מנוע 1.8 דיזל ותיבה ידנית בהחלט מהווה אופציה חסכונית יותר מאשר פיקאסו, גראנד-סניק.

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנגיונג רודיוס 2006 ואולי אפילו 2007 נכנס לך בתקציב.

הכי חסכוני מהמיניוואנים הגדולים (הוא לא ממש "מיני") ועם מקום מרווח ל 7 + מטען רב.

מנוע דיזל מתקדם יחסית מבית מרצדס, רק שהוא מכוער בצורה איומה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להטעות אבל אם אני לא טועה בזמנו הביאו פורד קונקט בגרסה ארוכה עם 7 מושבים.

עם מנוע 1.8 דיזל ותיבה ידנית בהחלט מהווה אופציה חסכונית יותר מאשר פיקאסו, גראנד-סניק.

הוא חייב אוטומטי וחייב חדש...(נכה פטור ממיסים) חוץ מזה שבקונקט שנמכר (מזמן) עם 7 מושבים בטח אין כמעט בגאז'.

אבל תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנגיונג רודיוס 2006 ואולי אפילו 2007 נכנס לך בתקציב.

הכי חסכוני מהמיניוואנים הגדולים (הוא לא ממש "מיני") ועם מקום מרווח ל 7 + מטען רב.

מנוע דיזל מתקדם יחסית מבית מרצדס, רק שהוא מכוער בצורה איומה.

אתה צודק ותודה רבה גם לך! אבל הוא חייב לקנות חדש, ולקנות היום רכב חדש כזה (ושמעתי שהטיפולים שלו יקרים)

שיצא בשנת 2004 ולא השתנה מאז, זה לא ממש להיט בלשון המעטה...

אמנם הרודיוס חסכוני בדלק יחסית למיניוואנים גדולים/מיושנים, אבל לדעתי קשה להוציא ממנו יותר מ-10 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

רנו לוגאן היא באמת אופציה סבירה וזולה, אך לפי הביקורות שקראתי, זה לא רכב מומלץ, חיצונית נראה כמו מסחרית ופנימית נראה ממש זול, מיוצר ברומניה ולא אמין. האם אני טועה?- כמה שטויות במשפט אחד אם היית קורא בפורומים בחו"ל הרכב זוכה לאמינות טובה( פלסטיקים לא משהו אבל האמינות טובה) מבחינת פנים אחד היחידים עם 7 מקומות נורמליים האחוריים מרווחים ברמת הפיקאסו לפחות, תא מטען זערורי אבל גדול מהמאזדה5

לגבי ה-8 ק"מ לליטר, הבנתי שרוב הרכבים בעלי ה-7 מקומות זוללים באופן זהה... האם רנו לוגאן יוצאת מן הכלל?

את סיטרואן פיקאסו בדקתי לעומק, הלכתי למגרשי רכבים וראיתי מקרוב, סביבת הנהג עמוסה מאוד (כהגדרת אחד הבוחנים...),

ההילוכים נמצאים מאחרי ההגה, בכלל לא שמתי לב שהכנסתי לרברס ויצאתי מהאוטו, הכל נראה מאוד מוזר, אין מחוגי מהירות - הכל אלקטרוני, נשמע לי כר פורה לתקלות, וכך גם אני קורא בביקורות באינטרנט, ככה שירדתי מזה לגמרי.

ג'יפ יונדאי סנטה פה - נשמע מצויין, אך האם ניתן למצוא רכב כזה בעיסקה של 40K מקדמה ו-1000 ש"ח תשלום חודשי? כמה צריכת הדלק האמיתית שלו?

לגבי הקרייזלר, האם ניתן למצוא רכב כזה בעיסקה של 40K מקדמה ו-1000 ש"ח תשלום חודשי? כמה צריכת הדלק האמיתית שלו?

לוגאן עם מנוע 1600 סמ"ק מפיקה צריכת דלק של 1:12-1:13 "מ לליטר בגרסה הידנית ו 1:11 אוטומטית, מניסיון של 5K ק"מ בלוגאן ידנית בין עירוני 1/14+ בנסיעה רגועה עירוני 1/12

בדומה לרנו מגאן.

רכב פשוט שבנוי מרכיבים מדגמים ישנים של רנו - הוא הרבה יותר אמין ממה שאתה חושב.

הייתי במצב שלך לפני שנתיים וחצי, ובסופו של דבר בחרתי בסיטרואן ג'מפי.

מכונית שימושית, מרווחת וחיסכונית מאוד.

אבל אני העדפתי בכך מיקרה גיר רגיל לטובת צריכת הדלק.

נכון לעכשיו, הרכב התגלה גם כאמין מאוד.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=400283&highlight=%D7%92%27%D7%9E%D7%A4%D7%99

שלום רב,

פולקסווגן קאדי 7 מקומות, עם מנוע 1.2 TSI וגיר ידני הוא המרווח -לא מסכים לגבי המרווח בחבורה אמנם הוא טוב אבל המושבים האחוריים יחסית ללא מרווח רגלים, הבטיחותי - מה לגבי אלו שיושבים מאחור "על השמשה"? והחסכוני בתחזוקה. 7 המושבים הם מקוריים ומתאימים למבוגרים בגודל מלא. ניתן לקבל עם 1 או 2 דלתות צד, עם או ללא חלונות הזחה מאחור, דלת אחורית שלימה או מפוצלת, מערכת שמע מקורית ופתחי מזגן מקוריים מאחור עם שקע 12 וולט לשימוש הנוסעים.

בשורה תחתונה בתקציב 70K המרווח רודיאוס החסכוני כנראה לוגאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...