Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ZX10 RECALL!!!

yules
שימו לב! השרשור הזה בן 7209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.motorcyclenews.com/nav?page=motorcyclenews.articles.articleCategory.article&resourceId=1105680&articleCategory=NEWS_NEW-BIKES

שלשה דפקטים בכל העולם ולכן מחזירים את כולם.. הם אפילו אומרים לא לרכב בכלל עקב בעיות ביציקה של הגלגל הקידמי.

את נראית לי לחוצה קצת. אני גר קרוב רוצה לקפוץ לחרבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page.aspx?ArticleID=1211&Page=1

קאוואסאקי מחזירים את הבהמה לתיקון.

נראה מתי מטרו ה$%$# יעשו את זה.

כרוב - למעקב.

לא נורא..בארץ יקראו לזה "בלאי טבעי"....

ד"א..אם אתה כבר מחפש תקלות..יש לך אולי רשימה של תקלות לווספה שנת 93?

שאני אדע אם לפנות ישירות לחברה או למוסך המרכזי.. :lol::lol:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page.aspx?ArticleID=1211&Page=1

קאוואסאקי מחזירים את הבהמה לתיקון.

נראה מתי מטרו ה$%$# יעשו את זה.

כרוב - למעקב.

לא נורא..בארץ יקראו לזה "בלאי טבעי"....

ד"א..אם אתה כבר מחפש תקלות..יש לך אולי רשימה של תקלות לווספה שנת 93?

שאני אדע אם לפנות ישירות לחברה או למוסך המרכזי.. :lol::lol:

93? ישר לחברה. 93 זה עוד באחריות המקיפה של הווספות ובשביל היחסי ציבור הם משלמים הרבה מאוד, רק שלא לקלקל את מוניטין האמינות של הווספות. :lol:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חשתי במהלך הרכיבה עמימות גרעינית קלה.

מממ.....אולי מדויק יותר לנסח זאת כעפיצות בהיגוי ההפוך....כן! כך זה היה!

משהו בתהליך שבו הקדמי מתקשר עם המשקל הבלתי מוקפץ של מיסבי ההיגוי העביר לי עקצוץ מינורי אמנם ,אך טורדני ועקשן במהותו,אותו לא יכולתי שלא לחוש אך מבעד לכפפות הקבלר ההו כה רכות.

בתחילה האשמתי בקלות דעת את האספלט הבינוני עד להחריד של ארצנו העלובה אך התופעה לא פסקה גם כשהתעקשתי לבחון את ההיגוי של הזדיק על הרקורטן המשובח של הדר יוסף.

טובי המומחים בארץ (??) בדקו לבקשתי את הסוגיה ונדו ראשם לשלילה במנוד רחמני כאומרים נו שויין.

התעקשתי .אמנם היו רגעים שהספק ניקר בי ואבדתי את בטחוני האישי.האם אני טועה? האם אני נודניק? האם הקדמתי את זמני?

לבסוף, לא התעצלתי וכתבתי מכתב מפורט לחברה ובו פרטתי את טענותי מגובות בשרטוטים שערך עבורי דר XR מגובים בהארותיו של מומחה בלתי תלוי הרי הוא האזרח.

והנה,לאחר זמן מה ובדיקה חוזרת מתברר שצדקתי!

היאח לי!

ולו נותר לסכם זאת במילה אחת,ידעתי.

בצער רב וביגון קודר עכוז הרעם למכירה.

YZF1000R 1996 מושלם אף יותר מביום היוולדו.

לא ראה שטח!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...