Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים לאחר כחודש על סטייג' 2apr ועוד קצת ...

שימו לב! השרשור הזה בן 4416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל ובשעה טובה , סיימתי את כל הסאגה הדאון פייפ מורכב התוכנה עודכנה והרכב נוסע מטורף, אין לי מילה אחרת להסביר אתזה מחפש לנשוך בכל נגיעה על הגז לא צריך להוריד הילוך גם ב הילוך חמישי .

אני חייב לציין שבחודש האחרון הייתה לי תקלה קטנה שלא הצלחתי לעלות עליה ופה אני חייב לציין מספר אנשים טובים .

בראש ובראשונה בניצוחו של דודי מפיט סטופ שדאג להכל .. ואני מתכוון להכל פשוט שירות לא תוצרת הארץ !!!

אני ורצה להמשיך ופה לתת פידבק לבחור בשם ירון מאולגה שעלה על תקלה ששום מוסך מורשה לא הצליח לפתור ולא חשבו בכיוון בכלל פשוט ישב לי על הרכב ולא עזב עד שלא פתר את הבעיה . לאחר מכן ללירן אני מצטער ששכחתי את שם העסק שיושב ליד כפר סבא פשוט אומן בכל מה שקשור לצנרות התאמות הלחמות ח"ח רציני מאוד .

אני רגיל שבארץ כשיש בעיה ברכב כולם מתחמקים מאחריות וזורקים מאחד לשני . ופה אני חייב לציין לשינוי רציני דודי פשוט לקח על עצמו דאג לכך שאגיע לכל מקום ידעו מי מגיע וידאגו להכל פשוט לא להאמין .!!!!!!!

אז הינה לכם 3 בעלי מקצוע אמיני מקצועיים ביותר המצלה חמה !

אני עדיין נפעם מאיכות השירות של כל בעלי המקצוע .

לילה טוב

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן מסדנת ARGONETICS ? אם כן הוא באמת אומן ועבודות אצלו פשוט יוצאות מעולה בכל הקשור לצנרות\מכונאות.

לגבי ירון מאולגה (GFORCE) אין מה להגיד - החיפוש יעשה את שלו ותמצא רק שבחים.

ולגבי דודי ונתי כבר אין מילים (בהקשר טוב כמובן).

ללא ספק "נפלת" על 3 בעלי המקצוע מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניקה הכוונה לאינבוקס או שמה שמת קיט מסויים? באיזה רכב מדובר לאון או גולף

במקרה?

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניקה ודאון פייפ . הייתה בעיה בדאון פייפ .

גם אני עברתי לסטייג' 2 אני עם gti אבל לפי מה שאני יודע אצלי יש ממיר, למזלי לא היו בעיות האוטו נוסע מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלפת צנרת לא נדרש עדכון תוכנה

מברוק על הרכב

כן נדרש עדכון ב-APR ובעוד רבים וטובים.

אם תיסע על תוכנה של סטייג' 1 עם צנרת יכול להיווצר מצב שידלק לך צ'אק אנג'ן כיוון שלחלקיק שניה רמת הזיהום תעבור

את הגבול העליון שאליו היא מכוונת. תוכנת סטייג' 1 של APR גודשת 1.2 באר (מנוע 2.0T), ותוכנה של סטייג' 2 גודשת 1.4 באר.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אני אוהב לשמוע פירגונים על אנשי מקצוע טובים שעדיין קיימים בארצנו הקטנטונת.

מכל השלושה שאמרת אני מכיר רק את השירות של דודי ונתי שמבחינתי אין עליהם!

את ארגונטיקס אני מכיר מעבודות שעשו על רכבים שאני מכיר, ואכן עבודות ברמה!

אם אני לא טועה לירן היה עובד עם טיג-ארט לא?

בקיצור חפרתי מספיק, אבל מה שבאמת מעניין אותי הוא למה לא פירטת יותר

כמו איזה רכב יש לך, כמה זמן היית בלי תוכנה או שהיית בסטייג 1

ומה בדיוק הייתה התקלה ברכב, אתה אומר דאונפייפ.. אבל מה הייתה הסיבה\תקלה

האם זה היה רק בעיה של נורת בדוק מנוע בגלל הגזים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב איביזה קופרה 2007 היה סטנדרטי עד לפני שלושה חודשים . ובחודש האחרון סטייג 2 . המנורה נדלקה בעקבות פתח מיזערי בדאון פייפ שגרם לבריחת גזים שעל זה הצליח לעלות ירון כפי שציינתי. בקיצור האוטו סיים אדפטציה והרכב נוסע אפילו יותר טוב . סוף שבוע טוב רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...