Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת וולוו S60 שנת 08' - טעות?

N.C
שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום

אני בעיצומה של מכירת המאזדה 6 07 השמורה שלי ,רציתי לשדרג רק בשנה {זה רכב משני } כל הנסיעות עם הילדים זה ברכב של אשתי ,הרכב משמש אותי לנסיעות קצרות בלבד , בהתחלה רציתי לשדרג להונדה אקורד 08 החדשה , אבל פער המחירים בין מה שאני יכול לקבל על המאזדה 6 לאקורד 08 צורה חדשה ,הם שמיים וארץ , אקורד צורה ישנה לא רוצה , בחנתי בעיניים וולוו S60 08

ומאוד התרשמתי ונפלה ההחלטה וולוו S60 08 ,הבעיה שכולם אומרים שאני מטורף ולא לגעת בוולוו ,שכן לא אוכל למכור אותה אחר כך המחירון כ 101 אלף ואני מתכוון לשלם 20 /25 אלף פחות מהמחירון כלומר כ 80 פלוס מינוס ,אז נכון יהיה קשה למכור אבל אני לא חושב על זה עכשיו ,מאזדה 6 07 כמו חדשה נוצצת ושמורה כחדשה לא קשה למכור...

מה שחשוב לי ברכב הנ"ל

1.בטיחות

2.אמינות

3.נוחות אני גובה ורחב חשוב לי שהרכב יהיה מפנק

4.פוזה

אשמח לשמוע דעתכם תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הבחירה, תתמקד רק בדגם S60 2.4 ללא טורבו.

רכב נוח ומפנק.

פוזה? יותר נכון דימוי מסויים. אם פוזת הסולידיות זה מה שאתה מחפש, קלעת בול.

צריכת דלק תהיה 1:8.

אמינות בסך הכל טובה, אולי כדאי לחשוב בכיוון קולר לגיר אוטומטי.

טיפולים לא יהיו זולים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שברשימה שלך לא מופיע הפרמטר של הנאה מנהיגה ולא אכפת לך לקנות גרזן שאי אפשר למכור אח"כ, אתה יכול ללכת על C5.

אין שני לרכב הזה בנוחות, בייחוד לאיש גדול. ואפשר לחתוך את המחיר בחצי.

נראה לי שגם פאסאט תתאים לך ובניגוד לוולבו או סיטרואן, תוכל למכור אותה אח"כ...

בכל מקרה, כל אחד מהרכבים הללו הוא שדרוג בפרמטרים שאתה מחפש על פני ה6 שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

ברורו שאני אלך על ה2435 ולא טורבו .

נכון יהיה קשה למכור אבל אני רוכש ב 20 25 אלף מתחת למחירון ,וגם היום מאזדה 6 שמורה מלוקקת לא מקבל טלפון אחד.

לא מעוניין בסיטרואן ובטח לא בפאסאט , לא מעוניין ברכב גרמני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא הכי בעד הוולבו, מדובר בדגם שהיה לפני החלפה נמכר במחירי ״סוף עונה״ וגם המחירון התרסק בהתאם.

הבטיחות לא הכי עדכנית משום שהרכב הוצג איי שם בתחילת המילניום הקודם.

האמינות של המנוע הספיציפי בסדר אבל יש סיפורי אימים על המוסכים של וולבו, הייתי מנסה להתקשר למוסך ולבקש מחירון לטיפולים שגרתיים ואולי מחפש ברשת קצת מידע על תקלות נפוצות בדגם, בנוסף בדוק מחירי ביטוח כדי שלא תופתע.

הנוחות לא מצטיינת וגם המרווח לא, בעיקר במושב האחורי השקוע שעוצב כנראה לישיבה מזרחית כי מקום לרגלים - אין.

פוזה? תלוי אם אתה רוצה תדמית של פנסיונר מנומנם או משהו בסגנון אז תקבל את האפקט, הלוק של הרכב דיי זקן ומבוגר.

בקיצור לדעתי כדאי למצוא רכב שיתן משהו מעבר ל-6 שלך בכדי להצדיק את המעבר. אם אין כזה אז אולי שווה יותר להישאר עם הרכב שלך שאותו אתה מכיר ואמרת שהוא מטופל ושמור.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא הכי בעד הוולבו, ****הבטיחות לא הכי עדכנית משום שהרכב הוצג איי שם בתחילת המילניום הקודם.

הוולבו היא שוודית, לא ויקינגית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלוש שנים וחצי הייתי בהתלבטות לגבי הרכישה, בסופו של דבר הלכתי עם הלב ורכשתי את הדגם המוגדש (כפי שאתה רואה בחתימה שלי). אישית אני נהנה מכל רגע עם הרכב, שגם מגלה אמינות גבוהה (הרכב עבר אצלי כ - 50,000 ק"מ והכניסה היחידה למוסך מעבר לטיפולים השוטפים הייתה להחלפת מיכל העיבוי בעלות של 1000 ש"ח). אם הרכב מוצא חן בעיינך - לך על זה !

וכמה דברים בתגובה לקודמיי :

א. אין מושג כזה של "רכב שאי אפשר למכור", כל רכב אפשר למכור, השאלה באיזה מחיר. כך שאם אתה קונה בזול לא צריך לכאוב לך שתמכור בזול, מה גם שהשוק מת כיום בקשר לרוב הדגמים.

ב. עלויות הטיפולים הן בין 700 ש"ח לטיפול קטן ל - 1500 ש"ח לטיפול גדול. נכון, זה יותר ממאזדה 3 אבל רחוק מסיפורי הזוועות על המוסכים כפי שמתוארים כאן.

ג. צריכת הדלק המשולבת אצלי היא 1:10 , בדגם האטמוספרי תוכל להגיע לצריכה מעט טובה יותר.

ד. נכון, שמדובר ברכב שהוצג בשנת 2000 אבל עדיין הוא מצוייד ב - 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות וכו' ובוודאי שהוא לא פחות בטיחותי מהמאזדה.

ה. פוזה לא תהא לך מהרכב.

ו. אין בעיה למצוא רכבים שמורים כאלה עם ק"מ נמוך, אלו רכבים שלא נטחנו על ידי צעירים ובד"כ מטופלים כראוי. נסה אולי במאיר טרייד אין.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה יורד ברמה, המאזדה6 07 הינו יופי של אוטו, הוולוו מיושנת עם פנים ארכאי וכפתורים שעברו כבר מהעולם, עיצוב חיצוני משעמם.

אני לא רואה אפילו יתרון אחד של הוולוו על המאזדה

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה יורד ברמה, המאזדה6 07 הינו יופי של אוטו, הוולוו מיושנת עם פנים ארכאי וכפתורים שעברו כבר מהעולם, עיצוב חיצוני משעמם.

אני לא רואה אפילו יתרון אחד של הוולוו על המאזדה

כדי להמליץ על רכב מסויים אתה צריך לנהוג עליו, או לפחות לשבת בו בזמן נסיעה.

לא מתכוון להיות קיצוני אבל התגובה שלך רחוקה מאוד מלהיות אפילו בעלת שמץ של הבנה בין שתי המכוניות הנ"ל

הוולוו אומנם מיושנת אבל איכות החומרים הרבה יותר גבוהה מאשר במאזדה, בנוסף מדובר על רכב שכאשר אתה יורד ממנו אתה לא מרגיש עייף ואתה כלל לא מרגיש את הנסיעה בו לעומת המאזדה הרועשת והכביכול ספורטיבית שבה אתה מרגיש את הכביש על כל מגרעותיו. אולי העיצוב החיצוני משעמם אבל עדיין נקודות החוזקה של הוולוו מול המאזדה:

בטיחותית יותר, נוחה יותר, שקטה יותר, מפנקת יותר

אם זאת הבחירה, תתמקד רק בדגם S60 2.4 ללא טורבו.

רכב נוח ומפנק.

פוזה? יותר נכון דימוי מסויים. אם פוזת הסולידיות זה מה שאתה מחפש, קלעת בול.

צריכת דלק תהיה 1:8.

אמינות בסך הכל טובה, אולי כדאי לחשוב בכיוון קולר לגיר אוטומטי.

טיפולים לא יהיו זולים.

מסכים עם הנאמר ומחזק, המנוע האטמוספרי בשנים האחרונות של הדגם מגלה אמינות גבוהה יותר מהמוגדש

לגבי טיפולים - תלוי מה צריך לתקן, אם מדובר על טיפולים שוטפים קח בחשבון שזאת לא דייהטסו מצד שני זאת לא BMW. עלות מעט מעל הממוצע

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להמליץ על רכב מסויים אתה צריך לנהוג עליו, או לפחות לשבת בו בזמן נסיעה.

לא מתכוון להיות קיצוני אבל התגובה שלך רחוקה מאוד מלהיות אפילו בעלת שמץ של הבנה בין שתי המכוניות הנ"ל

הוולוו אומנם מיושנת אבל איכות החומרים הרבה יותר גבוהה מאשר במאזדה, בנוסף מדובר על רכב שכאשר אתה יורד ממנו אתה לא מרגיש עייף ואתה כלל לא מרגיש את הנסיעה בו לעומת המאזדה הרועשת והכביכול ספורטיבית שבה אתה מרגיש את הכביש על כל מגרעותיו. אולי העיצוב החיצוני משעמם אבל עדיין נקודות החוזקה של הוולוו מול המאזדה:

בטיחותית יותר, נוחה יותר, שקטה יותר, מפנקת יותר

עידו כנראה שאף פעם לא נהגת על המכוניות הנ"ל לי היתה את המאזדה6 שלוש שנים ולחבר היה עד לא מזמן את הוולוו ואני עדיין דבק במה שאמרתי. אם לא נהגת עדיף שלא תטעה אנשים

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פוזה של בנאדם שיש לו כיום אחלה רכב, שרוצה למכור אותו במחיר שחיטה כי זה השוק היום, להוסיף כסף כדי לקנות רכב שלא שונה בהגדרה ממה שיש לו כיום ושהוא לא מכיר, ולשפוך עליו ים כסף לתיקונים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב - דעתך דעתך, אבל להגיד שהמאזדה 6 עולה על הוולוו בכל פרמטר זו הגזמה פראית. ואגב, אני משוכנע, שתא הנוסעים "המיושן והארכאי" של הוולוו ישרוד הרבה אחרי שהמאזדה כבר תגרט. ואגב, תאי הנוסעים של וולוו (כולל בדור הקודם) זוכים פעם אחר פעם לשבחים על איכותם ונגישות וקלות התפעול.

נהג מתחיל - התגובה שלך מבוססת על סטיגמות שחלפו זה מכבר מן העולם ואני מניח שאין לך שום ניסיון עם הרכב. מנוע ה - 2.4 ליטר האטמוספרי נחשב מנוע אמין מאוד אם הוא מטופל כראוי, דגם ה - SE לא מאובזר בים של אלקטרוניקה אז על סמך מה אתה קובע ככלל שהוא ישפוך ים של כסף על תיקונים ?

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב - דעתך דעתך, אבל להגיד שהמאזדה 6 עולה על הוולוו בכל פרמטר זו הגזמה פראית. ואגב, אני משוכנע, שתא הנוסעים "המיושן והארכאי" של הוולוו ישרוד הרבה אחרי שהמאזדה כבר תגרט. ואגב, תאי הנוסעים של וולוו (כולל בדור הקודם) זוכים פעם אחר פעם לשבחים על איכותם ונגישות וקלות התפעול.

נהג מתחיל - התגובה שלך מבוססת על סטיגמות שחלפו זה מכבר מן העולם ואני מניח שאין לך שום ניסיון עם הרכב. מנוע ה - 2.4 ליטר האטמוספרי נחשב מנוע אמין מאוד אם הוא מטופל כראוי, דגם ה - SE לא מאובזר בים של אלקטרוניקה אז על סמך מה אתה קובע ככלל שהוא ישפוך ים של כסף על תיקונים ?

המאזדה תיסע הרבה אחרי שהוולוו תלך לזבל. והמאזדה עדיפה בהכל חוץ מהנוחות, דרך אגב הוולוו מיוצרת משנת 2000 כך שהיא גם דגם מאוד מיושן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...