Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בו ניתן להושיב בנוחות 3 ילדים בהתקני בטיחות במושב האחורי 60-80K

rossro
שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב בו:

1. ניתן להושיב בנוחות 3 ילדים בהתקני בטיחות במושב האחורי. ממדידות שערכתי ראיתי שצריך לפחות 145 ס"מ נטו בין הדלתות. ברכבים משפחתיים רגילים שבדקתי (פוקוס ומגאן) יש רק 130 ס"מ, אז מדובר ברכבים יותר גדולים. במאזדה 5 חדשה מדדתי 145 ס"מ.

2. אין לי צורך ביותר מחמישה מושבים אבל כנראה שאין הרבה ברירה...

3. חשוב שכולם ישבו בשורה שמאחורי הנהג ולא בשורה השלישית אם יש כזאת.

4. אוטומטי

5. עושה כ- 20K ק"מ בשנה (מעורב עירוני ובינעירוני)

6. תקציב של 60-80K

7. אני לא מצפה לחווית נהיגה, רק לרכב שיביא אותי ממקום למקום

8. אין לי דעות קדומות לגבי יצרנים שונים

מאוד יעזור לי אם ישנן המלצות בעד ונגד רכבים אפשריים כך שאני אוכל להתמקד בחיפוש.

תודה,

רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=368689&highlight=%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%91+%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91+%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%90+%D7%91%D7%98%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA

אין כמעט רכבים שעונים לדרישת ה 145 ס"מ רוחב במושב האחורי.

חוץ מהמידה הזאת אתה גם צריך לראות, האם יש אפשרות לחגור את כל המושבים בצורה בטיחותית (ראה דוגמת קנגו מהדור הקודם שהבאתי - למרות שהרוחב מספיק, הכיסא האמצעי עולה על המנעול של חגורת הבטיחות.

שים לב שהמושב האמצעי במזדה 5 הוא ברוחב 33 ס"מ - צר מאוד.

אני מציע שתבדוק את הרכבים פיזית, עם הכיסאות שלך (יש כיסא ויש כיסא ).

אולי במיניוואן כמו רנו סניק כן אפשר להכניס אותם, למרות הרוחב 136 ס"מ.

אפשרות נוספת - רנו קנגו דור חדש, אוטומטית בנזין (למרות שהיא נחשבת למסחרית, מדובר ברכב נוח ושימושי למשפחה, תחליף למיני וואן).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4 פיקאסו, לא חסרות כאלה משנת 2008/9 במצב טוב/טוב מאוד.

רק צריך לבדוק ולהתרגל לגיר הרובוטי - ממש לא נורא.

במאמץ קטן אפשר למצוא משנת 2009 עם מנוע 1.6 טורבו שייכנס לתקציב (אולי גבולי) ושיותר חסכוני בדלק בכ-10%

(וגם עם טיפה יותר כח, שלא חסר גם במנוע הישן יותר 2000 סמ"ק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות :-)

לפי המדידות בקישור שלמעלה (ממש עבודת קודש נעשתה שם), ובהתחשב בתקציב אני חושב שנשארתי עם:

סיטרואן C4 פיקאסו

קיה קרניבל

קיה סראטו ??? (היא באמת יותר רחבה בפנים מהפיקאסו?)

רנו קנגו החדשה

פיספסתי איזשהו רכב?

שכחתי לציין שבעוד כשלוש שנים, כשהילד הגדול כבר לא יצטרך בוסטר, אני ארצה לעבור חזרה לרכב קטן יותר. לכן חשוב לי גם שהרכב יהיה סחיר.

הרכבים האלו שונים מאוד אחד מהשני ואני לא מכיר אותם. אני צריך לעשות קצת שיעורי בית, אבל במבט ראשון (ואשמח אם יתקנו אותי):

1. פיקאסו אני רואה הרבה על הכביש. לוקחים אותה הרבה בליסיניג תפעולי והיא כנראה סחירה ותספק תמורה סבירה לכסף.

2. קרניבל אני לא רואה הרבה. יש לו נפח מנוע גדול וכנראה יהיה יקר להחזיק אותו וכנראה יהיה לא קל למכור אותו

3. סראטו בכלל לא ידעתי שיש אוטו כזה... מהתמונות ומהמפרט הוא נראה לי כמו משפחתי סטנדרטי וקשה לי להאמין שהוא באמת כ"כ רחב

4. רנו קנגו זה אופציה מעניינת. לא ידעתי שיש דגם אוטומטי. אני מניח שלא יהיה קל למצוא אחת שלא עשתה הרבה ק"מ וכנראה גם לא יהיה קל למכור

תודה,

רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתבלבלת עם קיה סורנטו (ג'יפ גדול).

אני מבין שאחד הילדים (לפחות) נוסע על בוסטר ולא מושב בטיחות ענקי (בן 5?).

אם כן - רנו סניק יכולה להתאים

קרניבל ענקית ולא חסכונית.

שום רכב שהשארת ברשימה שלך לא סחיר, גם לא C4 פיקאסו.

פשוט הוא נפוץ בליסינג כי נותן תמורה טובה .

קנגו בנזין אוטומטית יותר קל למצוא במצב נורמלי מאשר קנגו טורבו דיזל.

הרכב הקודם שלי היה קנגו DCI (צורה ישנה) - גם הוא יהיה מספיק ל 2 מושבי בטיחות מלאים+בוסטר.

החסרון ברכב מסחרי זה שאין דלת צד נוספת.

אבל אני מצאתי בזה גם יתרון - הילד לא יכול לרדת לכיוון הכביש.

גם בצורה הישנה של קנגו היה דגם עם מנוע בנזין וגיר אוטמטי.

יש רכב מסחרי נוסף שיכול להתאים - פולקסוואגן קאדי TDI (טורבו דיזל) עם גיר רובוטי כפול מצמדי ( DSG ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון מעשי בסניק יכנסו שלושה מושבים ברווחה (יש לזכור שמדובר בשלושה מושבים נפרדים)

לקנות מיניוואן בגודל מלא יהיה יקר מאוד לרכישה ואחזקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התבלבלתי עם קיה סורנטו :oops:

הקרניבל באמת נראית לי גדולה מדי.

אני אוסיף גם את האופציה של הסניק (הכוונה לסניק II או לגרנד סניק?)

זה שבקנגו יש רק דלת אחת, זה קצת בעייתי מבחינתי. אין כאלה עם שתיים? ואם יש, בטח קשה למצוא.

לפולסוואגן קאדי ראיתי שיש דגם עם שתי דלתות, אבל בטח גם אותו קשה למצוא. אף פעם לא היה לי רכב דיזל. עולה יותר להחזיק אותו בהנחה שאני נוסע רק 20K בשנה?

אז נשארתי עם:

פיקאסו

סניק

קנגו (אם יש שתי דלתות)

קאדי (אם יש שתי דלתות)

לגבי זה שילד אחד בבוסטר, אני לא חושב שזה באמת חוסך מקום. הבוסטר יותר צר, אבל הילד צריך מרווח בין הכסאות ע"מ להקליק. הרבה אנשים שסיפרו לי איך גשילד אחד בבוסטר, הם מכניסים 3 ילדים עם כסאות לרכב משפחתי רגיל, למעשה חגרו מראש את הבוסטר באופן קבוע, והילד פשוט משתחל רק מתחת לרצועה האלכסונית. זה לא מה שאני מחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סניק וגראנד סניק מבחינת הספסל האחורי הם אותו דבר הגראנד סניק ארוך יותר ב-23 ס"מ, יש לו עוד שני מושבים, וכשהם מקופלים מתקבל תא מטען ענק בנפח 600+ ליטר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפיקאסו הוא הבחירה הנכונה ביותר עבורך. הרכב חסכוני יחסית בזכות הגיר הרובוטי, אמין, נוח, בטיחותי ומאוד מתאים למשפחה. פיקאסו 2008 יד ראשונה מליסינג עם קילומטראז' נמוך נמצא בקצה העליון של סקאלת התקציב שלך. בהחלט אפשר למצוא רכבים יפים ושמורים שמסיימים עסקאות ליסינג ולדעתי זאת האופציה העדיפה.

הקנגו והקאדי הם רכבי עבודה יותר מאשר רכבי משפחה. אמנם רכבי עבודה רכים ומפנקים יחסית, אבל עדיין פחות משפחתיים מהפיקאסו או הסניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שיש המון דגמים של פיקאסו:

Sx Pack אוט' 2.0

Sx Pack אוט' 7 מושבים 1.6 (140 כ''ס)

Sx Pack רובוטית 2.0 (אלקטרונית)

Sx אוט' 2.0

SX רובוטית 2.0 (אלקטרונית)

רובוטית דיזל 1.6

מה ההבדל בין כל הדגמים של הפיקאסו? מה יותר מתאים לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שהיה עם אותה בעיה כשלך ובסוף קנה GMC יוקון 98,

השאלה היא אם האם SUV בא בחשבון? כי אפשר להכניס ברוב הSUV שקיימים

היום בשוק 3 כיסאות בטיחות על הספסל האחורי.

האם וואן בא בחשבון? (כמו טראנספורטר, או האייס)

ולמה אני אומר וואן, כי אולי וואן יהיה לך הכי מתאים, הוא רחב יותר מרוב הפרטיות,

בוואנים הגדולים (סוואנה, אקונוליין) בשורת המושבים הראשונה יש גם מקום ל4 כיסאות בטיחות

תן לי כיוון ואדע מה להציע לך,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור לא רצה בכלל רכב עם יותר מ 5 מקומות, כדי שלא יהיה גדול מדי, ואתה מציע לו מפלצות...

לעניין הפיקאסו - הכי חסכוני זה טורבו דיזל.

דגם מוצלח מאוד טורבו בנזין עם 140 כ"ס.

חלק מהדגמים עם מנוע 2000 סמ"ק שונים ברמת האבזור.

בנסיעה של 20 אלף ק"מ הייתי בוחר ברכב הכי שמור, ולא משנה מה הדגם, רק במידה ואתה הולך על גיר רובוטי, תעשה נסיעת מבחן. אם הגיר הרובוטי לא ימצא חן בעינייך, תחפש אוטומטית 2 ליטר.

אגב, חלק מהדגמים חורגים מהתקציב או בגבול העליון של התקציב.

אני מציע לך לפנות ללובינסקי טרייד - יש להם מבחר ענק של C4 פיקאסו, עם אחריות מקיפה, נדמה לי, לשנתיים.

יש עכשיו גם כמה ימי מבצע בסניף גלילות:

http://zgi.co.il/ltrade-minisite/?M2CID=393

תהיה מוכן שבהנחה של 48% נמכרים רכבים עם קילומטראז' די גבוה,

אבל גם לאחרים יש הנחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצעתי, שאלתי, אולי לפתוח עוד כיווני חשיבה פרט למיניוואנים במיימדים של מכונית מנהלים,

לגבי הוואנים, ברור שכולם יהיו "קומבי" כלומר, שורת מושבים אחת מאחרי הנהג שתספיק,

לא הצעתי עדיין כלום, - שאלתי,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי נסה רומסטר.

אמנם גבולי אבל לדעתי יכנס בנוחות.

במעט הפעמים שכן נזקקתי ל3 כסאות בטיחות זה היה בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור לא רצה בכלל רכב עם יותר מ 5 מקומות, כדי שלא יהיה גדול מדי, ואתה מציע לו מפלצות...

לעניין הפיקאסו - הכי חסכוני זה טורבו דיזל.

דגם מוצלח מאוד טורבו בנזין עם 140 כ"ס.

חלק מהדגמים עם מנוע 2000 סמ"ק שונים ברמת האבזור.

בנסיעה של 20 אלף ק"מ הייתי בוחר ברכב הכי שמור, ולא משנה מה הדגם, רק במידה ואתה הולך על גיר רובוטי, תעשה נסיעת מבחן. אם הגיר הרובוטי לא ימצא חן בעינייך, תחפש אוטומטית 2 ליטר.

http://zgi.co.il/ltrade-minisite/?M2CID=393

כמובן שטורבו דיזל הוא הכי חסכוני, אבל לדעתי הוא כמעט לא קיים בשוק הליסינג ויש רק/בעיקר מוניות כאלה.

אין דגם 2000 סמ"ק 143 כ"ס טורבו, אלא רק 1.6 ליטר טורבו עם 156 כ"ס שנכנס לשיווק באפריל 2009 והחליף את מנוע ה-2000.

כמו-כן די נדיר הדגם עם תיבה אוטומטית (AL4) רגילה ומיושנת שצורכת יותר דלק וסוחבת פחות, ואפשר להתרגל לגיר הרובוטי די בקלות.

(רוב הנהגים. ה"קפיצה" הקטנה קיימת רק/בעיקר במעבר מהילוך ראשון לשני, ואם מורידים קצת את הרגל מהגז אז היא לא רצינית)

כדאי לחפש ולהשקיע ברמת גימור pack שיש לה בקרת אקלים עם תעלות מיזוג מאחור ושמשה קדמית חוסמת קרינת שמש.

(ואולי עוד כמה הבדלים קטנים כמו משענות יד קדמיות ומוטות לגגון על הגג, שזהו סימן ההיכר החיצוני הבולט לגימור pack)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...