Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרינפלד מוטורס - מוסך מורשה פיאט, דייהטסו ולנד-רובר בראשון לציון - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך גרינפלנד מוטורס - מוסך מורשה פיאט, לנדרובר ודייהטסו בראשון לציון.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

גרינפלד מוטורס - מוסך פיאט בראשון

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז כאן יש לי מה להגיד.

אני מטפל כבר המון שנים במוסך גרינפלד, שלפני זה נקרא סתם מוטורס.

המוסך הזה הוא מוסך מורשה כמעט לכל דבר שזז ולכן ההרגשה היא יותר של מוסך כללי מאשר מוסך מורשה - לא שאכפת לי - אני לא צריך חדר המתנה מפואר - אני מסתדר גם בלי. אבל המחירים כשל מוסך מורשה.

שהייתה לי רובר נכנסתי לאגף רובר פעם אחת והרגשתי די מאוכזב- אבל זאת היסטוריה ישנה וגם ככה החלק ההוא של המוסך כבר לא עובד, אז לא משנה.

היום הדייהטסו מטופלת שמה מאז שהיא הייתה חדשה, האמת, באיזשהו שלב הרגשתי שזה לא זה, אז עברתי למרכזי.

חזרתי לגרינפלד - כי הבנתי כבר שכל הרשת מוסכים המורשים של דייהטסו מתנהלת פחות או יותר באותו אופן וזה קרוב לי יותר לבית.

למה אני עדיין מטפל במוסך מורשה? זאת שאלה טובה, הרכב לא שלי ויש כאן מניעים היסטוריים כאלו ואחרים.

בכל מקרה, בסה"כ היחס שמה בסדר, התאכזבתי כמה פעמים לדוגמא: הם משתמשים המון בחלקים תחליפיים ואין להם חלקים מקוריים של דייהטסו - לדוגמא אמרו לי שצריך להחליף את הבלמים - מכיוון שלא מזמן החלפתי ומהר מאוד הם החלידו והתחילו להרעיש ביקשתי לשים מקורי - המבט שלהם היה פחות או יותר ככה - :shock: ואמרו שאין להם וצריך לבדוק וכו' וכו' - בקיצור בשום שמנו תחליפיים, לא זוכר למה.

גם החלקים - לדוגמא השמן הוא של סונול - לא השמן הכי איכותי בשוק - אבל זה כנראה מה שטלקאר אמרו להם להשתמש. ככה שהתלונה לא ספציפית למוסך הזה.

כמו שאמרתי סה"כ הוגנים, מחתימים אותך שאתה מכניס את הרכב לזה שהרכב מבוטח וכו' לצורך נסיעות מבחן - שזאת חוצפה, גם אם הרכב מבוטח בזמן נסיעת מבחן אם אתם עושים תאונה תתבעו את הביטוח שלכם לא את שלי.

אם אתם חייבים מוסך מורשה דייהטסו ואתם בראשון - לפי דעתי אין מניעה להכנס.

אם אתם יכולים ללכת למוסך כללי במקום - לדעתי לא תטעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...