Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי יהיה הסוף עם נהגים שמתפרצים לנתיב בלי להסתכל במראות? - כמעט תאונה

TOMY7
שימו לב! השרשור הזה בן 4424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני ממש אחרי העקיפה בנתיב השמאלי ופתאום בלי שום סימן מתפרץ רכב ממש לנתיב שלי.

למזלו ולמזלי הצלחתי לברוח ממש מ"מ ספורים ממנו.

להלן התיעוד:

http://youtu.be/q84ZqEgKkDA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אם הצפיה לא עובדת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני ממש אחרי העקיפה בנתיב השמאלי ופתאום בלי שום סימן מתפרץ רכב ממש לנתיב שלי.

למזלו ולמזלי הצלחתי לברוח ממש מ"מ ספורים ממנו.

פיייי איך אני שונא את האנשים האלה... צריך להרביץ להם!!

התחמקת יפה, אבל אם היה בנתיב הימיני רכב אני לא רוצה לתאר מה היה קורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לא נעים, מסוג המצבים ש..מזל שהכביש היה ריק באותו רגע.

אבל מסקרנות, באמת מה קורה מבחינת ביטוח ואשמה כשיש בימין רכב, מה אז?

משמאל אתה מתחמק, עולה על הימין ובסוף בטח המניאק שגרם לכל הבלאגן יוצא ללא פגע....

מי אשם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שתהיה אכיפה על הכביש ויתחילו להתעסק בעבירות מסוג זה ולא בזה שאנשים נוסעים 5 קמ"ש יותר מהמותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחמקת יפה, אבל אם היה בנתיב הימיני רכב אני לא רוצה לתאר מה היה קורה...

זה לא שאלה של "אם." כל נהג שרוצה לשמור על עצמו צריך לבדוק מראות באופן תדיר בנהיגה (כ-8 עד 10 פעמים בדקה זה בגדר הסביר) ולנסות לשמור שטח פנוי לפחות לצד אחד, בין אם זה על ידי שמירת הימין כך שהשול יהיה פתוח לנו, או על ידי שינויים תכופים וקלים במהירות כדי לשמור רווח פנוי לפחות בצד אחד ולפחות ברוחב של נתיב אחד.

חשוב לא פחות - הכרת מיקומם של השטחים המתים של הנהגים ברכבים האחרים (גם משאיות) והימנעות משהיה ממושכת בתוכם.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד : נסעת במהירות גבוהה מהמותר בעיר . יכולת לחזור לנתיב הימני הרבה לפני ולא לעבור בצמוד לטור .

האזנת לרדיו חיפה שזאת העברה החמורה ביותר בסרטון :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה שיושבת בתוך האוטו ומצלמת את הנהיגה במקרה ויקרה משהו, שיהיה מה להראות למשטרה או להפך נגד המשטרה בבית המשפט.

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אתמול קרתה כמעט תאונה עם נהג טנדר שהתפרץ מחניה במקביל למדרכה לנתיב שלי.

בלימה היסטרית תוך בריחה לנתיב הנגדי הפנוי, ושאגות על עיסוקה העתיק של אימו הספיקו להרגיע את עצבי הרופפים.

אבל השאלה האם אפשר מבחינה חוקית לתבוע נהג כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מקרה כזה לא קורה לך לפחות פעמיים ביום, כנראה שאנחנו לא חיים באותה המדינה :).

הנהג בסרטון לפחות טרח לאותת, כנראה שזה גם משהו בימינו.

אחרי שהתיק שלי עם הלפטופ עף לדשבורד פעם אחת, בגלל נהגים כאלו, אני עכשיו חוגר אותו כמו נוסע מן המניין :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי כיף כשאתה על דו"ג

טור מכוניות זו סכנה בפוטנציה - להאט ולפנות לנתיב הימיני אם אפשר (לא לשכוח בפנייה לאותת ולהביט במראה לוו דוקא בסדר הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה המצב שלך טוב.

אצלי מקרה דומה, אני באתי מ80 מטר לפני פניה ימינה (מצד שמאל שלי, 2 נתיבים להמשיך ישר ועוד אחד שמאלה), עמד בדואי (זיהיתי אותו) בנתיב להמשיך ישר הימני ביותר, באיזה שהוא רגע, בלי לאותת בלי כלום הוא החליט לקחת את הנתיב שלי לפניה ימינה (לא הסתכל במראה), אני הייתי על 60 קמ"ש (בערך), איך שראיתי אותו נתתי פול-ברקס בכל הכוח (אין ABS), החלקתי עד אליו (אין לאן לברוח), פגעתי בו בערך ב15-20 קמש, העפתי אותו כמה ס"מ, לא קרה כלום (נהגתי בקוואליר), הוא ברח, פתחתי מרדף של 2 דקות, ראיתי שהוא מטורף וחבל לי על הדלק (גם לקוואליר האחיזה לא משהו), אז ויתרתי, ראיתי שלא קרה לי כלום, אמרתי תודה לה' (שהעמיד אותי במבחן), ונסעתי עם שוק קטן ליעד.

ראיתי אותו כמה שבועות אחר כך, אני בנאדם ששוכח מהר מאוד ולא נוטר טינה, גם אם זה היה יהודי (רוב הסיכויים שיהודי לא יקרא לחמולה), לא הייתי יורד וצועק עליו.

אנשים צריכים להסתכל במראה!

המראה מצילה חיים! (אני מסתכל הרבה יותר מבן אדם ממוצע על המראה).

נראה באמת שנסעת מהר, אבל אני מרבה לנהוג ככה, אז אני לא מעיר. (במקרים כמו שלך שהנתיב הימני פנוי, אני גם נוסע באמצע הכביש, אלה אם יש מישהו מאחוריי שיש חשש שאני יעכב\יפריע לו, ושיקפוץ מי שחושב שאני לא בסדר, אני שומר על החיים שלי.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קורה לא מעט.

יש כיכרות של 2 נתיבים והנהג בימני מחליט פשוט שכל הכיכר שייכת לו, אז הוא חותך באמצע לתוך הנתיב השמאלי וחוזר לימני. מה הוא לא יעשה כדי לא לעשות את הסיבוב של הכיכר.

היום זה קרה עם נהג קצת פחות הגיוני, נסעתי עם חבר, הוא חתך אותנו בכיכר, וכשצפרנו לו הוא החליט לסמן לנו "סעו סעו".

EX : Chevrolet epica X 2009 2.5L

Toyota avensis 2016 1.8L

suzuki celerio 2017 1L

יש כאלה שחיים את הרגע, אני חי את הסל"ד 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה הרבה פעמים שלוקחים פניה לא נכונה, גם לי זה קורה.

רק חבל שנהגים מחליטים להתפרץ מבלי לבדוק אם הכביש פנוי.

אני תמיד ידליק איתות וינסה להשתלב בעדינות...מקסימום לא יילך, אז ניקח את הפניה הלא נכונה ונעשה פרסה באפשרות הראשונה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קורה לא מעט.

יש כיכרות של 2 נתיבים והנהג בימני מחליט פשוט שכל הכיכר שייכת לו, אז הוא חותך באמצע לתוך הנתיב השמאלי וחוזר לימני. מה הוא לא יעשה כדי לא לעשות את הסיבוב של הכיכר.

היום זה קרה עם נהג קצת פחות הגיוני, נסעתי עם חבר, הוא חתך אותנו בכיכר, וכשצפרנו לו הוא החליט לסמן לנו "סעו סעו".

היום קרה לי,

מצד ימין שלי עובר ערבי (אין מה לעשות, זה לא גזענות, הם פשוט חושבים שהם נוהגים בכפרים שלהם ועל הכביש החוקים קצת אחרים, אין מה לעשות), וחותך אותי, צפרתי לו שלא יסטה עוד ויכנס בי,

אחר כך הסתכל עליי ביציאה מהכיכר ועשה לי סימן שיענו אני צודק וכאילו סליחה... גם משהו...

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...