Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חדש/יד שניה בעד 100K (סופר מיני/מיני/האצ'בק)

Or_s
שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבתי פה כבר מס' נושאים, בעבר מאוד רציתי את ה-A1 החדשה (בדגם היותר מאובזר), לצערי בסוכנות לא מתגמשים ואין לי רצון להשקיע 140 וצפונה על רכב חדש בגילי הצעיר (22).

הגעתי להחלטה ש100K הם די והותר לרכישת רכב, אפשר לחרוג, אבל עדיף שלא.

הדרישות שלי -

• חסכונית בדלק
  • צעירה / חצופה
  • אחריות יצרן בתוקף לשנה+
  • עלויות טיפולים סבירות
  • אוטו' (למרות שאני מתחיל לבחון כבר מעבר לידני :roll:)
  • סחירות טובה בעתיד

בחנתי אתמול את היאריס החדשה, די משעממת למען האמת, לא ממש התחברתי למראה החיצוני והפנימי אבל הנהיגה בה מהנה.

בחנתי גם את הקיה פיאקנטו, היא זולה משמעותית משאר המתחרות שלה, חדשה, בצבעים מסויימים היא יכולה גם להיות חמודה, ואני שוקל ללכת על חסכון בגדול אבל מנגד אני מפחד שאצטער על הרכישה (ביד-2 יש לא מעט אנשים שמוכרים את הזכות לקבל את הרכב ו/או מוכרים את הרכב עם 2-3K ק"מ, וכנראה שיש סיבה).

הייתי גם בפיאט ובחנתי את ה-500 השונות, הן מעל התקציב שלי ולדעתי אין סיבה לשלם את המחירים שדורשים עליהן, מותג חמוד ותו לא, תיבה רובוטית שלא אוהבת לשתף פעולה בדגם האוטו', מה שכן - חסכונית, קטנה ומדליקה, ה-black edition ממש יפייפיה, שוב, לצערי לא קיימת באוטו', מה שכן, שוק היד-2 גם שוקק ואפשר להשיג משהו נחמד ב20K פחות ממה שנמכר בחברה, מישהו מכיר מחלות של הרכב שצריך להזהר מהן?

סיאט איביזה - אפשר לקנות חדשה באיזור ה-100K, הבעיה שטחנו את הרכב עם המבצע של ה-70K ואני לא רואה איך זה לא יפגע בטירוף במחירון של כל הסגמנט, במיוחד שהשוק מוצף, בנוסף ב-100K מדובר ברכב ממש לא מפנק, אם מישהו יכול להעיד אחרת, אני פתוח לכל רעיון.

פולו החדשה - אני פחות מתחבר ל-4 דלתות, וגם אם כן, הגענו בסוכנות לבערך 120K עם מערכת משופרת ו-114 ללא, לא מרגיש שיש סיבה לשלם על הפולו מחיר כזה (אולי זה רק אני), ה-special edition ממש יפה, לצערי אין אותה בגרסא אוטו'.

אני קצת במבוי סתום, אשמח לקבל הצעות, ייעוץ או כל דבר אחר.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי איזו מיטו בת שנה? או פולו tsi בת שנה?

אני כנראה אוכל למצוא פולו שתכנס לתקציב, העניין שלרובן תהיה גג חצי שנה-שנה אחריות לכל היותר, רובן לא מאובזרות ואלו שכן דורשים מחירים גבוהים יחסית, עניין האחריות יותר מטריד אותי כשמדובר בוואגיות.

מיטו אוטו' אני יכול למצוא רק בשנתון 2010 והמחיר שדורשים סובב את ה-110K-120K, שזה די מצחיק בהתחשב בעובדה שחדשה עולה 140~ (לא מאובזרת), העניין המבאס הוא שוב עניין האחריות והעובדה שהרכב מגיע ערום לחלוטין מבפנים, ממש פשוט יחסית לרכב במחיר כזה.

אולי אני אנסה את מזלי ויש מישהו שקצת לחוץ, מיטו מאוד מעניינת ואני ממש מתחבר אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו ביד-2 שטוען שיש לו דרך לקבל הנחה על הפולו TSI, לטענתו אפשר לקבל אותה מהחברה ב-107-108 (במקום 114-115) אם עושים הכל דרכו (נשמע מאוד מאוד חשוד).

מה דעתכם? הרכב נרשם על שמי, יד 1, פרטי, כולל צבע מטאלי לבחירתי, חדש לגמרי מהחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו ביד-2 שטוען שיש לו דרך לקבל הנחה על הפולו TSI, לטענתו אפשר לקבל אותה מהחברה ב-107-108 (במקום 114-115) אם עושים הכל דרכו (נשמע מאוד מאוד חשוד).

מה דעתכם? הרכב נרשם על שמי, יד 1, פרטי, כולל צבע מטאלי לבחירתי, חדש לגמרי מהחברה.

מתי קיבלת את הצעת המחיר של הפולו? יש החודש מגוון הנחות מיוחדות בפולקסווגן.

אתה יכול גם לנסות בסוכנות משנה כמו "פליקס", אחותי רכשה שמה פאסאט וקיבלה הנחה של עוד 5K ממה שהציעו לה בצ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי קיבלת את הצעת המחיר של הפולו? יש החודש מגוון הנחות מיוחדות בפולקסווגן.

אתה יכול גם לנסות בסוכנות משנה כמו "פליקס", אחותי רכשה שמה פאסאט וקיבלה הנחה של עוד 5K ממה שהציעו לה בצ'מפיון.

קיבלתי את ההצעה בשבוע שעבר, זה כולל הנחה נוספת של 4K, האמת שמחיפוש על הבחור בגוגל נראה שהוא סוחר של כל דבר, בטלפון הוא טען שהוא סוחר רכב, אמר שנעשה זכרון דברים קטן ושהכל "מתבצע דרכו", מסוכן, אבל יכול להיות שזה יחסוך לי לא מעט כסף, הוא מדבר על 4-5K הנחה נוספים + צבע מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...