Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס, הונדה ג'אז היברידית, לנצ'יה אפסילון או סוזוקי סויפט?

lirsun
שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

גם אני הייתי בסרט הזה. בסוף החלטתי על יאריס. כבר הזמנתי, אספקה רק עוד חודש חודשיים. הסיבה לבחירה: חסכונית. גיר רציף

מאובזרת מאוד, אמינות מוכחת. באפסילון מנוע חדיש אבל לא מוכר, נראה לי סיכון. הסוויפט קצת מסורסת עם המנוע החדש, ועל היברידית לא רציתי ללכת לעת עתה. מקווה שעזרתי שמשהו.

מה אתם רוצים מהברקסים האומללים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פער המחיר בין הג׳אז לשאר לא היה כל כך גדול הייתי ממליץ עליה.

האפסילון לא ממש בתחרות מולן חוץ מבחסכון, היא קטנה יותר וצפופה ומבחינת סחירות ושמירת ערך עתידה לוט בערפל.

נשארת עם יאריס, לדעתי כרגע הבחירה הטובה ביותר מבין האופציות האלה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של אפסילון אני יכול רק להמליץ עליו.

עבר אצלי קצת יותר מ6000 ק"מ.

הרכב נוסע יום יום ירושלים הרצליה. תצרוכת דלק של 1:19.5 בממוצע.

אמינות מושלמת בינתיים.

הדבר ממנו חששתי, קרקושי מרכב ורעשים לא קיים.

הרכב דורש התרגלות עקב הפעולה המוזרה של המנוע בעל שני הצילינדרים ולאחר מכן הוא מאוד מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרוכת דלק מצויינת. אתה יכול לפרט בבקשה מה הכוונה שצריך להתרגל למנוע ? במה הפעולה שלא שונה מאשר מנוע 4 צילינדרים למשל ? גיר רגיל או אוטומטי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרוכת דלק מצויינת. אתה יכול לפרט בבקשה מה הכוונה שצריך להתרגל למנוע ? במה הפעולה שלא שונה מאשר מנוע 4 צילינדרים למשל ? גיר רגיל או אוטומטי ?

משום מה החליטו להביא את האפסילון עם המנוע החדש אך ורק עם הגיר הרובוטי. הדגם הבסיסי, מנוע 1.2 סטנדרטי, מגיע עם גיר ידני וגם במבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להודות שהיאריס על הנייר מציעה חבילה מצויינת ובמחיר יחסית אטרקטיבי, אבל תקרא עליה קצת באינטרנט שכן המבחנים לא מחמיאים לה...

ראיתי אותה בתצוגה ומבחינת הגימור הפנימי היא נחמדה למרות שהכל מאוד מאוד פלסטיקי ואני שואל את עצמי - לא הגיע הזמן שיצרניות הרכבים היפניים והקוריאניים יתחילו להשתמש בחומרים יותר נעימים ואיכותיים?

דבר נוסף, היאריס החדשה ממש ממש גדולה וזה עוד משהו שאני לא מבין, למה כל דור של מכוניות בעולם תמיד גדול יותר מהדור הקודם. זו מכונית סופר מיני והיא כמעט בגודל של האוריס הקודמת. יש כאלו שזה דווקא עדיף להם אבל מכונית קטנה היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכריז ש"המבחנים לא מחמיאים לה".

אם באמת קוראים את מרבית המבחנים שביצעו בישראל ליאריס אפשר לראות שמדובר ברכב טוב, בסיסי, בטיחותי אמין ומאובזר אבל פשוט לא מיוחד או מרגש מבחינת חדוות הנהיגה.

אגב, מנהיגה קצרצרה ביאריס החדשה - אני מהמר שהיא תחזור להיות להיט שוק הסופר-מיני. בדיוק בגלל היותה סופר-מיני בסיסית ולא מרגשת.

כמו שעמישראל אוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על האפסילון.

חסכונית, יחודית ונותנת מקום מאוד נעים לשהות בו. תא הנוסעים מרגיש מאוד יוקרתי ומפנק.

המנוע מוזר בהתחלה כמו שכתבו מעלי כי יש לו צליל שונה ממרובעי הצילינדרים, בטורים נמוכים דומה למכסחת דשא ובטורים גבוהים מזכיר אופנוע. זה חריג ומציק בדקות הראשונות אבל נעלם בחוית הנסיעה ברכב תוך זמן קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכריז ש"המבחנים לא מחמיאים לה".

אם באמת קוראים את מרבית המבחנים שביצעו בישראל ליאריס אפשר לראות שמדובר ברכב טוב, בסיסי, בטיחותי אמין ומאובזר אבל פשוט לא מיוחד או מרגש מבחינת חדוות הנהיגה.

אגב, מנהיגה קצרצרה ביאריס החדשה - אני מהמר שהיא תחזור להיות להיט שוק הסופר-מיני. בדיוק בגלל היותה סופר-מיני בסיסית ולא מרגשת.

כמו שעמישראל אוהב.

הרכב אולי בסיסי אבל המחיר - 103K לא כולל צבע מיטלי, ממש לא בסיסי ברמת המחירים של קטיגורית הסופר-מיני היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים פה יותר מדי על "חדוות נהיגה" ו "ריגושים" . כאחד שהיה בצעירותו בקטע הזה. שיניתי את דעתי. במדינה הקטנה שלנו עם הגבלת המהירות ריגושים יעלו כסף. גם דוחות מהירות וגם צריכת דלק. היום את הריגושים אני מעדיף לקבל בנהיגת שטח, ועל הכביש לקבל מקסימום נוחות וחיסכון. ההיגיון גבר על הרגש, לכן בחרתי יאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צליל אחר לגמרי ממה שרגילים במנועים עם ארבעה צילינדרים.

בנוסף, איזון. במנוע ארבעה צילינדרים הבוכנות מאזנות את עצמן, במנוע עם 2 צילינדרים יש איזון מלאכותי וההרגשה גם כאן שונה ממנועי ארבע צילינדרים.

שני הדברים האלה נותנים הרגשה קצת מוזרה בהתחלה.

הגיר הוא אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה החליטו להביא את האפסילון עם המנוע החדש אך ורק עם הגיר הרובוטי. הדגם הבסיסי, מנוע 1.2 סטנדרטי, מגיע עם גיר ידני וגם במבצע.

רק בשביל לסבר את האוזן,

האפסילון טורבו מגיעה שבוע הבא לארץ גם עם גירסה ידנית.

מחירה 5K פחות מהגירסה הרובוטית.

בהצלחה,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של קצת מעל חצי שנה עם ג'אז היברידית:

המחיר הוא אמנם קצת יותר, אבל הרכב מעולה!

1. מאוד חסכוני (גם תלוי נהיגה), אבל בנהיגה רגועה מספרים כמו 1:17-18 הם רגילים בהחלט עם מזגן.

2. ניצול פנימי מדהים - מרחב פנימי ענק יחסית לרכב כ"כ קומפקטי מבחינה חיצונית

3. מאוד אינטואיטיבי (הנדסת אנוש מעולה) - כל כפתור נמצא בדיוק איפה ש-->אתה

4. למי שחשוב - קבוצת זיהום 2

5. איזה כיף זה לעמוד ברמזור ללא הגירגור של המנוע... :)

המחיר קצת יותר, השאלה אם זה מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...