Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי קנייה מאיביי גרמניה - בית מצערת לפולקסווגן פולו שנת 2000

Anitzan
שימו לב! השרשור הזה בן 4428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות בית מצערת חדשה לפולו שלי (שנת 2000).

לאחר שהייתי במוסך רון (חבר בפורום) גילה תקלה בבית מצערת (בית המצערת לאחר ניקוי ככה שהוא תקול)

השאלה שלי האם כדאי להזמין בית מצערת חדשה מגרמניה בעלות של 750 שקל בערך.

ebay.de/itm/Drosselklappe-Drosselklappensteuereinheit-NEU-VW-Polo-6N-1-0-1-6-Bj-95-97-/260909565147?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AVW%7CModel%3APolo%7CPlatform%3A6N1&hash=item3cbf6c04db#ht_1500wt_1110

זה הקישור (תוסיפו WWW לפני הכתובת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלק משמעותית יותר זול מבארץ ובדקת שהמוכר אמין והחלק תקין ומתאים 100 אחוז הייתי אומר לך על זה.

אם החלק לא יותר זול מ 300 ש"ח מבארץ אני אומר קנה בארץ.

בקנייה מחו"ל אתה מסתכן בחוסר התאמה/ חלק לא תקין ואז אין לך למי לפנות.

אתה מסתכן בתפיסה של החלק ע"י משרד התחבורה ואתה לא רוצה לדעת לאיזה סרט אתה נכנס מה גם שהחסכון בעלות יתקזז במלואו וייתכן שתשלם יותר יקר.

נסה למצוא מפירוק בארץ או שתתיעץ עם רון הוא יודע לתת מחירים ששווה לקנות בארץ.

שים לב: המוכר לא שולח לארץ! ייתכן שתצליח לשכנע אותו אבל המשלוח יהיה יקר.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון - one stop shop , ההפרש לא יהיה משמעותי להערכתי אם תקנה ותרכיב אצל רון .

וכמו כול ת'רד שקשור אליו , הלוואי והייתה לי ואגית בשביל לטפל אצלו !

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...