Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש אודיו דרום, יום שישי 16.3.12 בפאוור סנטר צומת עד הלום אשדוד

שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ביום שישי הקרוב, בתאריך 16.3.12 יערך מפגש אודיו דרום בפאואר סנטר "עד הלום" (ליד אשדוד).

המפגש יתחיל בשעה 13:00, נא לדייק, אחרת אין מספיק זמן למפגש,המפגש פתוח לכולם, בין אם אתם חברי פורום או לא, בין אם יש לך מערכת או לא, רק להביא מצב-רוח טוב

המפגש יהיה ללא על האש- אך יהיה כיבוד קל- שתיה, עוגיות, חטיפים- מה שתביאו.

במקום יש אופציה למקום מקורה, כך שאין מה לחשוש מגשם.

מאוחר יותר אפרסם דרכי הגעה.

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מגיע ונביא עוד כמה שטויות :)

ואני אשמח אם מישהו יביא איתו מחשב נייד לצורכי שיתוף מוזיקה :)

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים לפי דעתי אנחנו צריכים למצוא מקום חדש למפגשים, פעם שעברה היה לא נעים הסתובבנו הרבה וכמעט מכל מקום העיפו אותנו.

יש לי אלטרנטיבה עם זה מעניין אותכם, ביבנה יש מקום עם המון חניה יש אפשרות גם למקום מוצל והוא רחוק מהעיר עצמה ככה שלא אמורה להיות בעיה עם רעש לשכונות מגורים, אם זה מעניין אותכם אני יעלה מפה של האזור.

שחכתי לציין זה מקורב מאוד לכביש 4 ממש בכניסה אז יש גישה לכולם :)

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיבנה זה קצת רחוק לדרומיים שמגיעים מב"ש ונתיבות, מה שכן- אם לא יהיה גשום- לא אמורה להיות בעיה, לאף אחד לא מפריע שאנחנו למטה.

בקשר למצב הביטחוני- במידה והירי ימשיך, אנחנו נתעדכן כאן בקשר לקיום המפגש.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה כזה בעייתי אחרי הכל יבנה לא כל כך רחוקה מאשדוד כ10 דקות נסיעה, בכל אופן הצעתי את זה כרעיון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...