Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב להחליף לאופנוע, המלצות והצעות?

<<TIBURON>>
שימו לב! השרשור הזה בן 7208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופנוע כמו GS ואחיו, אמרו לך שלא כדאי למתחילים לקנות אותו, והם צודקים. ההיגוי דורש מיומנות מסויימת, שאני בטוח שלא יהיה לך אחרי 15 שיעורים על אופנוע כדי לעבור טסט.

אתה גם רוצה פוזה, אם אתה כבר מדבר על פוזה אז אני חושש שתרצה לפעמים גם מעט פוזה על הכביש, וכמתחיל מאוד לא מומלץ (ואפילו למנוסים) .

דבר נוסף, אם אין לך כסף מיותר אני ממליץ בחום לא ללכת על אופנוע, כי אופנוע זה תמיד יותר הוצאות. אני חושב שקודם כדאי לך ללמוד מהפורום או מכל מקום אחר, קצת על אופנועים, בעיות נפוצות, מה צריך לבדוק לפני שקונים אופנוע משומש, ואיך לנהוג בכביש עם אופנוע, ואח"כ תחשוב על לקנות אופנוע.

וסתם בשביל שתדע, התנוחת ישיבה על GS , ER וכל ה500 האחרים לא כזו נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתה הבחור שחבר שלו שהוא לא כל כך חבר באמת סיפר שהוא סגר 180 עם gs ואתה לא האמנת כי זה לא נראה לך הגיוני כי ה-gs לא נראה אופנוע של מהירויות ?

ההודעה הנ"ל שלך בשרשור שפתחת קודם זכתה בתואר "ההודעה האינפנטילית" לשנת 2004 בקרוב יודיעו לך במה זכית

:lol:

מתי יוצא למכירה האופנוע של קנידה ???

מה ז'תומרת מי זה קנידה ??

הילד-מנהיג של חבורת אופנוענים חוליגנים

בסרט האנימה של כל הזמנים - אקירה

למכירה פנתאון 150 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשובה לך הפוזה לא הייתי הולך על XT שהוא אחת הבחירות היותר טובות להתחלה, בשביל הפוזה הייתי הולך על GS עם פיירינג ומשקיע בצביעה איכותית בתקציב שעומד לרשותך אתה יכול להרשות לעצמך.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע כמו GS ואחיו, אמרו לך שלא כדאי למתחילים לקנות אותו, והם צודקים. ההיגוי דורש מיומנות מסויימת, שאני בטוח שלא יהיה לך אחרי 15 שיעורים על אופנוע כדי לעבור טסט.

אתה גם רוצה פוזה, אם אתה כבר מדבר על פוזה אז אני חושש שתרצה לפעמים גם מעט פוזה על הכביש, וכמתחיל מאוד לא מומלץ (ואפילו למנוסים) .

דבר נוסף, אם אין לך כסף מיותר אני ממליץ בחום לא ללכת על אופנוע, כי אופנוע זה תמיד יותר הוצאות. אני חושב שקודם כדאי לך ללמוד מהפורום או מכל מקום אחר, קצת על אופנועים, בעיות נפוצות, מה צריך לבדוק לפני שקונים אופנוע משומש, ואיך לנהוג בכביש עם אופנוע, ואח"כ תחשוב על לקנות אופנוע.

וסתם בשביל שתדע, התנוחת ישיבה על GS , ER וכל ה500 האחרים לא כזו נוחה.

רק שתהיה בעניינים שפוזה על הכביש לא מומלצת לאף אחד!!!

ואין קשר בין פוזה כזו לאחרת...

וכסף מיותר להוצאות שוטפות לא אמרתי שאין, זה ברור שקיים, לא חשבתי שאני קונה אופנוע ציוד וזהו...

פשוט הקצבתי 60K לאופנוע וציוד, בלי קשר להוצעות שוטפות...

בכל אופן אני אסתכל קצת במבחר אופנועי ה-500 שקימים בשוק, וכשאני אראה משהו שנדלקתי עליו אני אשאל לגביו, כי משום מה לפי השרשור הזה כל אופנוע מתאים לי, השאלה את מי אני שואל...

אז כנראה אני ילך לפי מראה... ולידע כללי, מה זה פיירינג?

זה החלק שמורכב אחרי הגלגל הקידמי בתחתי האופנוע ככיסוי למנוע, או משהו בסגנון?!?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתה הבחור שחבר שלו שהוא לא כל כך חבר באמת סיפר שהוא סגר 180 עם gs ואתה לא האמנת כי זה לא נראה לך הגיוני כי ה-gs לא נראה אופנוע של מהירויות ?

ההודעה הנ"ל שלך בשרשור שפתחת קודם זכתה בתואר "ההודעה האינפנטילית" לשנת 2004 בקרוב יודיעו לך במה זכית

:lol:

ההערות שלך לא מטרידות אותי יותר מדי. אבל 180 קמ"ש היה נראה לי קצת מהיר מדי בשביל הGS , בשבילי מהירות גבוה זה 150- תמשיך כמה שאתה רוצה.

חוץ מזה, אם כך אתה מעיר לכל בנאדם שאולי לא הסביר את עצמו נכון, אז כנראה שהרבה חברים אין לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפלסטיקה ומיגון הרוח שסביב האופנוע , גם החלק שעל המנוע שמתחת ומאחורי הגלגל הקדמי.....

הכי טוב כמו שאמרתי קודם כנס לאתר של עופר אבניר וסתכל באולם תצוגה של סוזוקי על דגם gs500 ו- gs500f ההבדל היחידי בין שני הדגמים הוא שבשני יש פיירינג.

למה צריך פיירינג זו כבר שאלה אחרת גמרי שלא היתה מטרידה אותך אם היית יורד מ"ספורטיבי"

מתי יוצא למכירה האופנוע של קנידה ???

מה ז'תומרת מי זה קנידה ??

הילד-מנהיג של חבורת אופנוענים חוליגנים

בסרט האנימה של כל הזמנים - אקירה

למכירה פנתאון 150 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן אני אסתכל קצת במבחר אופנועי ה-500 שקימים בשוק, וכשאני אראה משהו שנדלקתי עליו אני אשאל לגביו, כי משום מה לפי השרשור הזה כל אופנוע מתאים לי, השאלה את מי אני שואל...

סיכמת בצורה הכי טובה את המצב של הפורום, ובכלל כל פורום שתעלה את השאלה הזאת. ולכן אני יהיה אובייקטיבי ויתן לך לקרוא את הכתבה הזאת של גנג'ו: http://www.fullgaz.co.il/podium/jango-4.html

כדאי שתשים לב למסקנות בסוף:

."כדי לזהות את הנטייה שלך אתה חייב לעמוד בקריטריונים הרשומים מטה:

2)ניסיון רכיבה העולה לפחות על חודשיים וחצי ראשונים על GS500..."

נכון שזה מבטל את היותי אובייקטיבי :lol: אבל זה לדעתי ההתחלה הכי טובה ו"בטוחה" שיכולהל להיות לנהג דו"ג מתחיל

אני יוותר לגמרי על האובייקטיביות וימליץ לך על הגילרה נקסוס שעלה פה מפי אחד הגולשים, 500 סמ"ק עם תנוחת ישיבה ספורטיבית וגם התנהגות זהה ככה הבנתי לפי הכתבות, ובכלל עם מעיל אדום וקסדה מתאימה הוא נראה פגז!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לגובניק המפונק ובעל הממון!!!!!

יש לי חבר שמוכר אופנוע במיוחד בשבילך . . .

XJ400 הידוע בכינוי דיוורז'ן400 של ימהה אופנוע יפיפהומתאים בדיוק לצרכים שלך . .

נוחות ,מראה ,עבירות בפקקים מחיר ( בשבילך אפשר לארגן "רק" ב35K :screwy: )

בשאר הכסף תקנה ציוד מיגון ולא לשכוח קורס רכיבה . . . . !!!!!!!!!

bike.jpg

אני נוסע מהר מדי בשביל לאכול בריא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק KLE!סתאאם. תעשה סיבוב על כל אחד ואז תדע מה מתאים לך.

אל תפסול אופנועים כמו XT ודומיו. תתפלא כמה הנאה אפשר להפיק מהם.

בכלל, ברוך הבא .

"מעולם לא נתתי לבי"ס להפריע להשכלתי" גם אני לא הפרעתי לי...

למכירה- KLE500 95 במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...