Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב להחליף לאופנוע, המלצות והצעות?

<<TIBURON>>
שימו לב! השרשור הזה בן 7198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

לאחר שלושה חודשי שירות קשים בצבא (אני משרת בתל השומר..), שמתי לב שהחזקת רכב אינה משתלמת ואפשרית, מכיוון שלסוע בבוקר עם הרכב ולהתקע בפקקים או בדרך חזרה להתקע בהם זו לא דרך...

ובכדי לסוע איתו בערב ושישי שבת ולשלם עליו ביטוח וכו' זה אינו משתלם, מכיוון שבשעות אלו יש לי את הרכב של ההורים.

לכן לאחר מחשבות מרובות החלטתי למכור את הרכב ולקנות אופנוע(זה תמיד היה חלום מסוים אצלי...)

אז ככה אין לי שום נסיון על אופנוע, גם לא על 50 סמ"ק...

אז מה אתם מציאים לי???

תקציב: בסביבות ה-60K, כולל בתוכו אופנוע, ציוד מגן, ביטוח וכול מה שצריך מסביב...

העדפה לספורטיבי... ואם אפשר מושך ת'עיין (בכל זאת אני אמור למצוא מתאימה ליונדאי קופה... :oops: רק בתחום הדו גלגלי...)

האמת שלא מזמן ראיתי בפוקוס דוקטי יפיפה בצבא אדום בסביבות ה-400 סמ"ק, מה אתם אומרים, שווה משהו???

בתודה מראש אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

לאחר שלושה חודשי שירות קשים בצבא (אני משרת בתל השומר..), שמתי לב שהחזקת רכב אינה משתלמת ואפשרית, מכיוון שלסוע בבוקר עם הרכב ולהתקע בפקקים או בדרך חזרה להתקע בהם זו לא דרך...

ובכדי לסוע איתו בערב ושישי שבת ולשלם עליו ביטוח וכו' זה אינו משתלם, מכיוון שבשעות אלו יש לי את הרכב של ההורים.

לכן לאחר מחשבות מרובות החלטתי למכור את הרכב ולקנות אופנוע(זה תמיד היה חלום מסוים אצלי...)

אז מה אתם מציאים לי???

העדפה לספורטיבי... ואם אפשר מושך ת'עיין (בכל זאת אני אמור למצוא מתאימה ליונדאי קופה... :oops: רק בתחום הדו גלגלי...)

האמת שלא מזמן ראיתי בפוקוס דוקטי יפיפה בצבא אדום בסביבות ה-400 סמ"ק, מה אתם אומרים, שווה משהו???

בתודה מראש אופיר

:evil:

מסכן, ליבי יוצא אליך :twisted:

אם אתה רוצה לעשות מנוי לחיים לתל השומר (ואני לא מדבר על הבסיס הצבאי ששם), אז בהחלט, לך על אופנוע ספורטיבי, שמושך את העין וגם חזק כמובן, במיוחד כשאין לך שום ניסיון, אפילו לא על חמישים סמ"ק...

:idea: תחשוב על זה קצת.

"when u don't know where ur going, any road will take u there"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'שמע, אני ביקשתי הצעה, אתה יכול לתת לי ואני אודה לך מאוד על כך... או לבחור להתעלם...

אני לא ילד קטן שלא יודע לחשוב ושעושה שטויות, אומנם אני רק בתחילת השירות אבל אני בן 21, אני עתודאי...

וזה שיהיה לי "אופנוע ספורט חזק" (בסה"כ אנחנו מדברים עד 500 סמ"ק, כמה כבר ספורטיבי וחזק הוא יהיה)... לא אומר שאני ישר יעלה עליו ויסע עליו על מנת להשתולל איתו...

ושוב פעם בשביל זה הקצבתי סכום די גדול, לא רק על מנת לקנות אופנוע, אלא גם על מנת לקנות ציוד מגן, ולא מדובר רק על קסדה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסים להתאים את האופנוע לרוכב

לפי התיאור שלך אתה:

ג'ובניק צפונבון ופוזיונר, בלי ניסיון על דו"ג אבל רוצה משהו ספורטיבי ?

ב-60k לדעתי האופציה הטובה ביותר בשבילך היא:

הקטנוע החדש של ג'ילרה הנקסוס 500 - בצבע אדום כמובן - עיצוב איטלקי חביבי במיוחד לצפון

יהיה לך מקום מתחת למושב לפאוץ' עם הארנק, ארוחת עשר, הפלפון, טופסי פטורים וכל מה שג'ובניקים סוחבים.

יהיה לך מקום גדול במושב האחורי לפקידה אחרת שתיקח כל יום הביתה

והכי חשוב בשביל הפוזה המחיר קנייה שלו עם הלימוד רכיבה ביטוח וכו' משאירים לך בערך 10k לציוד !!!!

הביגוד חשוב לפוזה הרבה יותר מהכלי בסביבה הפנימית של תל-השומר, בסכום הזה תוכל לקנות כמה קסדות וכמה מעילים כדי שיהיו לך כמה שילובי צבעים להתאים לאופנוע או למצב הרוח וכו'''''''

עלה והצלח ולתפארת מדינת ישראל

מתי יוצא למכירה האופנוע של קנידה ???

מה ז'תומרת מי זה קנידה ??

הילד-מנהיג של חבורת אופנוענים חוליגנים

בסרט האנימה של כל הזמנים - אקירה

למכירה פנתאון 150 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסים להתאים את האופנוע לרוכב

לפי התיאור שלך אתה:

ג'ובניק צפונבון ופוזיונר, בלי ניסיון על דו"ג אבל רוצה משהו ספורטיבי ?

ב-60k לדעתי האופציה הטובה ביותר בשבילך היא:

הקטנוע החדש של ג'ילרה הנקסוס 500 - בצבע אדום כמובן - עיצוב איטלקי חביבי במיוחד לצפון

יהיה לך מקום מתחת למושב לפאוץ' עם הארנק, ארוחת עשר, הפלפון, טופסי פטורים וכל מה שג'ובניקים סוחבים.

יהיה לך מקום גדול במושב האחורי לפקידה אחרת שתיקח כל יום הביתה

והכי חשוב בשביל הפוזה המחיר קנייה שלו עם הלימוד רכיבה ביטוח וכו' משאירים לך בערך 10k לציוד !!!!

הביגוד חשוב לפוזה הרבה יותר מהכלי בסביבה הפנימית של תל-השומר, בסכום הזה תוכל לקנות כמה קסדות וכמה מעילים כדי שיהיו לך כמה שילובי צבעים להתאים לאופנוע או למצב הרוח וכו'''''''

עלה והצלח ולתפארת מדינת ישראל

אני מעדיף אופנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסר עליך לקנות אופנוע !! בטח ובטח שלא ספורטיבי כשאין לך ניסיון על דו"ג

למתחיל: קטנוע או דו"ש , אני לא הייתי מתחיל משום דבר אחר אבל זה רק אני, ולא כזה קרבי כולה הייתי בחיל הנדסה - המתפוצצים

ומה אני יעשה אם תקנה ? (מה זה דוקאטי 400 בכלל ? )

לא אבוא להלוויה שלך ! חרם !

למכירה פנתאון 150 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב...

קודם כל, אם אתה תוהה, הנקסוס נתן לי את ההרגשה הכי קרבית, יותר מכל אופנוע עד 500, למעט RGV250 שעליו לא נסעתי.

בכל מקרה, הוא יאכל לך את הכסף כאילו היה עובד נמל. 50K קניה, 5K מקיף, 400 טיפול קטן, 2300 גדול, דלק, צמיגים, רפידות וכו וכו'.

אבל אתה בכל מקרה לא רוצה אחד כזה.

מה זה משאיר לנו?

את ה-500 הרגילים. קל להתחיל איתם, קל לעשות שטויות ("כולה" GS עדיין מגיע ל-170)

אבל הם לא נוראים.

GS500 חדש עולה לא מעט וכבר אי אפשר לתת לו את התואר "אופנוע זול".

בתקציבך אתה יכול למצוא 2001-2003 במצב מצויין (לא חסרים כאלו) ומכיוון שהם לא משנת תרפ"פו, תוכל לבטח אותם ביטוח מקיף.

כמו כן ישאר לך כסף למיגון מלא ועוד הוצאות וטיפולים הרבה אחרי.

עוד דבר - תוציא את המילה "ספורטיבי" מהלקסיקון ל-3 חודשים הראשונים שלך על אופנוע.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

אז מה אתם מציאים לי???

בתודה מראש אופיר

הדוקאטי ההוא קיבל תואר של "זבל של אופנוע גם כשהיה חדש" אם אני זוכר נכונה.

אז בוא נרד מהעניין שלו כבר מעכשיו.

במקום לעמוד בפקקים, אתה תעמוד תחת הבית או בצד הדרך מנסה להבין למה פתאום הוא נכבה ולא רוצה להניע.

בקשר לאופנוע.

אם אתה מוגבל ל500 או לא זה יכול לעזור אם היית מספר.

בקשר למקדם פוזה.

יש את הGS500F החדש.

יפייפה לדעתי.

קודם תרכוש ציוד.

העניין לא זול כלל.

קסדה באיזור ה2000 ש"ח, מעיל כנ"ל ואולי אפילו עוד בשביל מעיל קיץ, כפפות טובות באיזור ה400-700 ש"ח והמלצה אישית למגפי רכיבה טובות, ולא, לפני שאתה שואל, לא!

מגפי צבא שוות לתחת ומספקות הגנה מחורבנת ביותר למול פגיעה של עצמים קשים או פגיעה ראשונית באספלט שיכולה לשבור לך את הקרסול בשניה. (זה היה לא מוכן מראש. כל הזכויות שמורות לDR EVIL)

קח בחשבון שלאחר כל הרכישות והביטוח כמובן, אתה נשאר עם כמה?

45000 (הגזמתי עם עלות הציוד אבל תתפלא לדעת שאופנוענים נוטים לקנות מעבר ועוד כל מיני דברים לפעמים), אז אתה תוכל לקנות הרבה מאוד כלי רכב מעניינים מאוד.

הנקסוס הוא בפירוש לא קטנוע במובן התנ"כי של המילה.

תעשה עליו נסיעת מבחן לפני שאתה מחליט.

גם אגב, סופרמוטו יתן לך פוזה מעולה ואפילו אולי תוכל ללמוד לרכב כמו בן אדם.

איזה DRZ חביב שיתן לך גם את הג'אנטים של השטח ותוכל להתפרע איתו גם בחולות מדי פעם.

עדיין הנסיעה עליו תהיה בטוחה לרוכב מתחיל בשל הכידון הרחב, גובה המושב המאפשר לך להביט מעבר למכוניות ובכלל הרזרבות שהאופנוע מספק לך בפניות ובבלימות.

אה כן, והרבה יותר ספורטיבי מכל GPZ/GS/ER ושאר חרטה שתוכל לקנות.

מהירות סופית אולי לא, אבל פניות... :twisted:

וזהו.

GPZ מציג פוזה עם פיירינג, אבל שוב לטעמי הGS עדיף.

הCB החדש פשוט יקר מדי.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את "הסיווג" של כל ה-500 הידועים : gs,er,gpz,cb כאופנועי מתחילים.

לבנאדם שמתחיל לרכב אין שום סיבה לעלות על הכלים האלה

הם לא סוגרים 250 על השעון אבל הם יחסית מהירים, תנוחות הרכיבה נוראיות - לגב ולמפרקי הידיים, המבט על הכביש נמוך מדי, עם קופסא קטנה מאחורה נראים כמו יצור שנחת מהחלל, לא נוחים בי-כלל לתמרון בין מכוניות, בכביש המהיר בכל מקרה חסרי פיירינג.

נכון, אחרי כמה חודשי רכיבה הרוכב ייתרגל לחסרונות אבל למה ?

קח קטנוע או דו"ש שייקחו אותך ממקום למקום בשיא הנוחות של כורסא נוסעת או תנוחת רכיבה שמשקיפה מלמעלה על הכביש, נוחים יותר לתמרון בתוך העיר, מחוץ לעיר נותנים לך את המהירות שאתה צריך עם מיגון רוח חלקי, מקום איכסון רב לציוד ונוחות הרכבה בקטנוע בלי כאבי גב ומפרקים מיותרים, שוב בלי מהירות מיותרת שלא נחוצה בי-כלל לרוכב מתחיל.

ופוזה זה מה שחשוב ???

צפונבון מחוצף שחי בבועה !! הכביש הוא אזור הרג

אבל אני מסכים הפוזה חשובה - כמו שאמרתי ל99% מהבחורות אופנוע וקטנוע ולא משנה איזה הכל אותו דבר(אלא אם זה יופי בולט כמו איטלקי אדום) - רוב הפוזה היא בקסדה היפה שיש לך ביד והולכת איתך לכל מקום ובמעיל הממוגן שעושה לך כתפיים של שור בר מסתער

חייל סדר הופעתך

הכלי גם ככה קשור בחוץ כל היום

למכירה פנתאון 150 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני אכן מוגבל ל-500, למי ששאל..

והנקסוס, מה זה, ישנה אפשרות לתמונה(חיפשתי את כל הדגמים שהזכרתם רק את זה לא מצאתי...)

ונ.ב.

הוא לא יהיה קשור בחוץ אלא בפנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחשבים לאופנועי מתחילים בארץ - כי אין הרבה אלטרנטיבות חדשות לאופנועי כביש בנפח הנ"ל ( אני מדבר על אופנועים שנראים כמו אופנועים ולא טוסטוסים וכאלו ) .

למעשה מדובר בקבוצה נהדרת של אופנועים - יפים חזקים אמינים ומושכים עיצובית פחות או יותר בעלי ביצועים דומים ( יש יותר מהירים ויש יותר יציבים , יש יותר זולים ויש יותר אמינים ) .

יש לך כסף לאופנוע חדש - גש לסוכנויות תבקש נסיעת מבחן , תשאל חברים שהיה להם כזה , תרגיש תמשש תסתכל בנתונים טכניים וככה תחליט !!!!

לכל אחד מאיתנו היה " אופנוע מתחילים " אחר , וכל אחד יגיד ששלו היה הכי טוב / מהיר / אמין ויפה ( ככה זה גם ה#@ין שלי הכי ארוך ) .

תקנה לך משהו ואז תבוא לספר לנו ונלמד אותך איך לטפל / לתקן / לשפר וללמוד לשרוד על הכביש !!!

בהצלחה

מי שלא רוכב , יותר טוב שלא ידבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חראם לקנות אופנוע ראשון בכל כך הרבה כסף?

כשקניתי את שלי - די בכיף יכולתי לקנות 01 או 02 אפילו, אם היתי מוצא, אבל למה? לא חראם? כל הנפילות הקטנות { בשטח ובחניה [לאמשנה] }.

ואולי בכלל פתאום לא יתאים לך כל הסיפור?

ובענין הבטיחותי - לדעתי רוכב מתחיל צריך אופנוע סלחן, כזה שלא יפרפר את עצמו לדעת אם תתן יותר מדי גז בסיבוב/כביש חלק, כזה שלא ירים אותך לווילי אם תתן יותר מדי גז מעמידה, כזה שלא יסגור מהלך על כל בור שלא הית אמור להיכנס אליו במרקם העדין הנקרא "דרך".

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמתי שיצאתי די מבולבל מכל העניין...

והאמת שגם לא דיברתי או ציניתי שהאופנוע חייב להיות חדש...

אפילו עדיף שלא יהיה כזה.. כמו שמשהו אמר עיניין הנפילות, אני בטוח שבתור מתחיל יהיו לי הרבה כאלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתרים של עופר-אבניר, מוטו והונדה שם תראה את כל הדגמים החדשים אם כן תחליט לקנות חדש ולחסוך כאבי ראש של חלקים מתקלקלים.

אם אתה לא רוצה חדש כנס לאתרי מכירות של יד-שנייה עם תמונות שם תוכל לראות את הכלים.

נקסוס הוא קטנוע של ג'ילרה , יש רק חדש , אם תסתכל בתמונות הפרסומיות כשנשענת עליו כוסית איטלקייה למראה כנראה תעשה את הטעות המתבקשת: תידלק בתת מודע על הבחורה ותעשה העברה ממנה לקטנוע - מסוכן לכיס.

ויש עוד מגוון קטנועים אף אחד לא עם מחצית הפוזה של הנקסוס אפילו לא הטימקס.

אם אתה בכל זאת רוצה אופנוע, אני כמתחיל הייתי בודק את ה- kle של קוואסאקי שייתן לך רכיבה נוחה בעיר ומחוץ לעיר

למכירה פנתאון 150 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...