Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליטה במערכת שמע מההגה - האם ניתן לרכוש שלט למערכת קיימת?

שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

השאלה בכותרת, להמחשה אני מצרף תמונה של שלט שהייתי רוצה שיהיה לי.

ברכב ישנו רדיו דיסק של סוני די ישן, אך עובד טוב.

האם קיים שלט כזה אוניברסלי?

IMG_0277.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט שאתה העלית הוא אוניברסלי, שלט לומד.

אני השתמשתי, עדיין משתמש בעצם, בדיוק באחד הזה במסגרת פרוייקט הcarpc שעשיתי ברכב שלי וגם בקודמו.

אני לקחתי שלט מולטימדיה למערכת הפעלה חלונות והעתקתי ממנו פקודות לשלט האוניברסלי ואז לימדתי את תכנת המולטימדיה מה לעשות עם הערכים שכל כפתור פולט.

אם לרדיו דיסק הישן שלך היה במקור שלט ויש לך אותו עדיין, אתה כנראה תוכל ללמד את השלט האוניברסלי שלך ולהשתמש בו.

אם לא, כנראה שאין לך את האפשרות.

וגם אם במקרה השלט שלך לא עובד בתדר 38 קילו זה כנראה גם לא יעבוד.

תנסה לחפש את חוברת ההוראות של הרדיודיסק שלך ותראה אם היה לו שלט, לסוני אפשר למצוא שלטים שלהם באיביי לפעמים ובדרך כלל סוני עובדים בסטנדרטים שלהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני רכשתי את הרכב, כבר לא היה את השלט שהיה למערכת הזאת פעם.

אבל לפי החוברת של הרדיו דיסק, כן היה שלט (מצ"ב תמונות).

אני לא מחפש שלט בסיגנון המקורי, אלה שלט שיושב על גלגל ההגה.

האם ישנו משהו כזה שלא דורש תכנות מסובך, כי אני מפחד שזה יהיה קשה בשבילי.

Picture-002-170.jpg

Picture-003-289.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה כאן היא שאין לך את השלט המקורי.

כי שלט מהסוג שאתה העלית זה שלט לומד - אין בו כל תוכן, לכן אתה לא יכול לנסות איתו קומבינציות ולקוות שאחת תעבוד אלא אתה צריך מראש ללמד אותו.

אם היית מוצא מישהו עם שלט כזה ולומד ממנו את השלט זה דבר אחד אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה.

--------- אפשרות נוספת היא לקונות שלט אוניברסלי שיכול לשלוט על מוצרים של סוני ולקוות שהוא יפגע ברצפים שמפעילים את הHU שלך ואז ללמוד ממנו.

ההשקעה הכספית עלולה להיות בגודל של HU חדש.

אני עדיין הייתי מחפש באיביי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...