Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי 2009 i30 סטיישן או מאזדה 3 2009 או הונדה סיוויק 2008?

קז94050
שימו לב! השרשור הזה בן 4430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

מקבל רכב ליסינג, מתלבט על:

יונדאי 2009 סטיישן i30 או מאזדה 3 2009 או הונדה סיוויק 2008?

יש לי 3 ילדים קטנים והכי חשוב לי מבחינת סידרי עדיפויות: חיסכון בדלק וגודל באגאז', כמובן גם אמינות. מתלבט בקשר ליונדאי כי היא קוריאנית והערך שלה לא נשמר כמו מזדה.....

תוד מראש, יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מקבל את הרכב מה אכפת לך הירידת ערך שלו?הצריכת דלק שלו?

אם חשוב לך מרווח קח את היונדאי.

אם בביצועים טובים מהממוצע את מעוניין לך על הסיויק.

אם בא לך מאזדה קח מאזדה(לדעתי היא הנחותה מבין השלוש)

לילה טוב ובהצלחה!

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, למשפחה שלך ולדרישת הבגאז' רק יונדאי מתאימה.

אל תחשוב שהיום מזדה 3 סחירה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מקבל רכב ליסינג משומש או רוכש רכב משומש מחברת ליסינג?

לדעתי לדרישות שלך הכי מתאימה היונדאי, בנסיעה רגועה אפשר להוציא ממנה צריכת דלק לא רעה בכלל, האוטו שלי מגיע ל-12.5 ולפעמים גם 13 ק"מ לליטר.

להונדה ולמאזדה תאי מטען קטנים יותר ובמאזדה גם הגישה לא ממש נוחה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלבטות צריכה להיות בין סיביק לI30, ה3 לא מעניינת ולא משהו.

I30 יש להוריי, רכב מצוין, הנפילת ערך שלו לא כמו שאתה חושב, ול3 אין שמירת ערך כמו שאתה חושב, הI30 נחטפת גם מליסינג והשכרה, וה3 - בקושי, השוק מוצף וכבר אנשים התחילו להבין שזה סתם אוטו של העדר.

אני באופן אישי יכול להקרא משוחד, אבל נהגתי על 3 ועל I30 וגם נסעתי על סיביק,

אני חושב שהI30 מציעה תמורה טובה, יש לה בטיחות טובה מאוד (5 כוכבים במבחני הריסוק עם הגנה טובה על נוסעים), יש לה תא מטען סופר שימושי וענק, צריכת הדלק שאפשר להוציא ממנה בסביבות 1:14-1:15 משולב, שזה מעולה לרכב 1.6 אוטומטי, התחזוקה לא יקרה, רכב אמין, מאובזר היטב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאוד מאוד אופטימי עם נתוני צריכת הדלק, לדעתי המקסימום זה 13.5 ק"מ לליטר אם אתה נהג ממש ממש רגוע שנוסע כמעט רק בבין עירוני וב-80 קמ"ש.

האבזור בדגם הבסיסי אמנם לא רע אבל חסרים דברים שמרגיז בלעדיהם כמו משענת יד לנהג וקצת צבע בקבינה המאוד שחורה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30 יש להוריי, רכב מצוין, הנפילת ערך שלו לא כמו שאתה חושב, ול3 אין שמירת ערך כמו שאתה חושב, הI30 נחטפת גם מליסינג והשכרה, וה3 - בקושי, השוק מוצף וכבר אנשים התחילו להבין שזה סתם אוטו של העדר.

אני חושב שהI30 מציעה תמורה טובה, יש לה בטיחות טובה מאוד (5 כוכבים במבחני הריסוק עם הגנה טובה על נוסעים), יש לה תא מטען סופר שימושי וענק, צריכת הדלק שאפשר להוציא ממנה בסביבות 1:14-1:15 משולב, שזה מעולה לרכב 1.6 אוטומטי, התחזוקה לא יקרה, רכב אמין, מאובזר היטב.

צריכת הדלק של הi30 וה3 זהה, ואם אתה חושב שתקבל 1-15 משולב מi30, אתה חי בסרט.

מבדיקה שלי היא וה3 מקבלות 1-10 בעיר, ומחוץ לעיר 1-12.

בקשר לעדר - אם אתה קורא ל3 מכונית של עדר, אז מה הi30? השוק לא מוצף בה? אותה קל למכור? כי היא לא נמכרת יותר מה3 בשוק הפרטי, ושלא תטעה בגלל שיונדאי במקום הראשון עכשיו, ליונדאי פשוט יותר קל כרגע לדחוף לליסינג מכוניות במחירים הרבה יותר טובים ממאזדה או טויוטה, ובעיקר מהונדה שהיא המכונית הכי טובה מהרשימה הזאת אבל נמכרת במחירים הזויים.

אני אגב לא התחברתי לנהיגה בi30, משהו בהגה שלה מאד מוזר לי והפניות איתה לא יציבות לי כמו ב3.

אז אני אישית מעדיף סיויק/3/קורולה/פוקוס על פניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאוד מאוד אופטימי עם נתוני צריכת הדלק, לדעתי המקסימום זה 13.5 ק"מ לליטר אם אתה נהג ממש ממש רגוע שנוסע כמעט רק בבין עירוני וב-80 קמ"ש.

האבזור בדגם הבסיסי אמנם לא רע אבל חסרים דברים שמרגיז בלעדיהם כמו משענת יד לנהג וקצת צבע בקבינה המאוד שחורה הזאת.

לא אופטימי, זאת הצריכה שאבא שלי מוציא בזמן האחרון,

הוא נוסע 200 ק"מ בעיר, 200 ק"מ מחוץ לעיר (בכביש 6, אוכל יותר כמובן) והגיע לצריכה הנ"ל. אין לי שום אינטרס לשקר לך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הזוי מאוד להוציא 1:15 ביונדאי I30. צריכת דלק כזאת מקבלים אנשים שקנו מכונית מיני ידנית חדשה (ספארק לדוג'). צריכת הדלק של הI30 לא רחוקה משל המאזדה 3, למעשה היא כמעט זהה, 1:10-1:11 משולב. מה שכן ביונדאי I30 CW אתה מקבל תמורה הולמת למחיר אם כי האוטו משעמם למדי. גם לנהיגה וגם למראה. ד"א הI30 לא כל כך נחטפת כמו שאתה אומר, והסיפור שלה יהיה דומה לשל המאזדה 3, השוק יהיה מוצף ויהיה יותר היצע מביקוש.

המאזדה 3 היא המכונית ה"ספורטיבית" למרות שהיא לא המהירה ביותר, התנהגות הכביש טובה מאוד וצפויה, אבל היא הכי פחות חסכונית בהשוואה לשתיים האחרות, עדיין לא בצורה שהיא צריכה להתבייש בעצמה. לטעמי היא מהנה לנהיגה, איכותית ונותנת הרגשה של מכונית יותר חדישה מהיונדאי בתא הנוסעים ובעיצוב. החסרונות שלה הן בעיקר שימושיות ושילוב המנוע-גיר שמרגיש מיושן, במיוחד ליד המכוניות המשפחתיות מה"דור החדש".

את ההונדה אני לא מכיר לעומק אז אני לא אטעה אותך ותנסה לשמוע עליה חוות דעת ממישהו שמכיר אותה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:10-1:11 משולב?

למה?

האוטו עבר הרצה מסודרת, זה לא רכב ליסינג שפתחו לו את התחת,

זה רכב שנהגנו עליו כמו שצריך ועשינו לו פתיחת מנוע מסודרת ונכונה ושומרים עליו ונוהגים רגוע,

אבי בדק בתדלוקים האחרונים והגענו ל1:14 משולב.

אם היית אומר 1:11 בעיר הייתי אומר לך שזה הגיוני.

i20 עושה משולב 1:16.6 לפי מבחן של ממון (ידיעות אחרונות), אז I30CW שכבדה יותר ועם מנוע 1.6 הגיוני שתעשה צריכה משולבת של 1:14.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...