Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש באוויס! - "קוויקי", השכרות ערב, ומבחן דרכים על שברולט סוניק

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריכים לנסוע לאירוע, לצאת לדייט או לעשות סידורים? "קוויקי" - השכרת רכב לשעות הערב (16:00 עד 09:00 ביום למחרת),

הסוף לטובות מחברים!

לפרטים נוספים, מוקד שירות לקוחות - 03.6170000

ומבחן דרכים חדש, על המחליפה המשודרגת של שברולט אוואו, האם יש סיבה להתרגש?

חג פורים שמח

Avis ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם אני נשמע קצת אנטי, אבל ה "קוויקי" החדש ממש לא נשמע לי משתלם.

אפשר היום לשכור רכב ל-24 בפחות מ-100 ש"ח, אז מה היתרון של רכב לערב ב-120 ש"ח?

פורצה יובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דל פיירו,

קוויקי זהו שירות לעכברי העיר, שקובעים תוכניות במשך היום ונסגרים על עצמם לקראת הערב..

זהו שירות שנותן מענה טוב יותר מחברת השכרה שמשכירה כלי רכב לפי שעה (ואז אתה נתון בלחץ של זמן, והמונה "דופק").

הערך המוסף של שירות "קוויקי", הוא לשכור רכב לזמן קצר, ולמטרה ספציפית: בסוף יום עבודה בא לך לנסוע עם חברים לבילוי מחוץ לעיר, במידה וקבעת דייט/פגישה ואתה רוצה לאסוף את הדייט שלך (עם רכב נאה), או שהטרמפ לחתונה התבטל לך בדקה ה90 - קוויקי נותן לך מענה וגמישות בשעות השכרת רכב,

(לא 08:00 עד 08:00 כנהוג ברוב חברות ההשכרה). איסוף הרכב מתבצע ב16:00 עם אפשרות עד לשעה 18:00, שעת סגירת הסניף, והחזרה למחרת בבוקר.

אתה לא צריך למהר להחזיר את הרכב, ויש לך 150 ק"מ, מע"מ וכיסויים ביטוחיים הכלולים ב-120 ש"ח.

פורים שמח

ענת

אוויס

סליחה אם אני נשמע קצת אנטי, אבל ה "קוויקי" החדש ממש לא נשמע לי משתלם.

אפשר היום לשכור רכב ל-24 בפחות מ-100 ש"ח, אז מה היתרון של רכב לערב ב-120 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...