Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד ח"כ נתפס שהוא "ממהר" הפעם זה להלוויה

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שהמלחמה בתאונות הדרכים אינה צריכה להעשות ע"ג המהירות.

תגובתו:"אני מודה שנסעתי במהירות מופרזת...אני מחוייב למלחמה בתאונות הדרכים"

תגובתו שאינה מקשרת את שני חלקי המשפט לכדי תחביר לוגי,אלא מבצע הפרדה בינם נותן אולי אור בקצה המנהרה(או שאני פשוט הוזה).

במידה וקראתי נכון את המפה,סוף-סוף יש לנו צדיק בסדום(כנסת-ישראל).

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתו שאינה מקשרת את שני חלקי המשפט לכדי תחביר לוגי,אלא מבצע הפרדה בינם נותן אולי אור בקצה המנהרה(או שאני פשוט הוזה).

לדעתי לא, הוא יחטוף את העונש, ח"כ אחד לא יוכל לשנות כלום (במיוחד לא אחד ממפלגת מיעוט ערבי)

מלבד זאת זוכרים את הסיפור של סגן שר התחבורה (אם אני לא טועה), לפני כשנה?

נהגו נתפס על 150 קמ"ש כשהסגן יושב ברכב? זה השפיע משהו?

לא ממש

צריך לשנות את כל גישת המערכת, כולל הפוליטית והמבצעת, כדי שנתחיל לראות אור בקצה המנהרה (עולה לי בראש המנהרה במונקו פתאום, רק ששלנו הרבה יותר ארוכה :cry: )

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ישתנה כאן כלום, מספיק לראות ולקרוא את התגובות על תפיסתו של הח"כ

, ולהבין עד כמה המשפט "מהירות הורגת" מושרש בתוך נהגי ישראל...

כינויים כמו רוצח, בגללך יש תאונות ועוד שלל ברכות מעידים על זה שהמשטרה

והממשלה הצליחו! הם הצליחו לשכנע את האזרחים שהמהירות אכן הורגת, והיא היא הגורם לכל צרותינו ומכאובינו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תראו תפסו את ברכה (חבר ועדת החקירה הפרלמנטרית לתאונות הדרכים) ב-140קמ"ש, תפסו את יחזקאל (סגן שר התחבורה) על 151קמ"ש, ועכשיו נשאר לתפוס את השר עצמו.. הבעיה היא שהוא מהיר מדי לשוטרים שלנו :hihi::lol::biglaugh::roflmao:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור בקצה המנהרה ? של הרכבת שבאה ממול בטח :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...