Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג במרכז שירות פליקס!

שימו לב! השרשור הזה בן 4406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברצוני להביא לידיעתכם אודות שירות דיטיילינג מתמחה לרכב אאודי, פולקסווגן, סיאט וסקודה במרכז שירות פליקס.

השירות מנוהל על ידי מר שאול גולן, מומחה מקצוען עם ניסיון רב שנים בתחום.

מרכיבי השירות כוללים ניקוי יסודי של פנים הרכב בכל סוגי הריפוד, ניקוי והברקה חיצוניים עם מיטב החומרים המקצועיים בתחום.

גם התמחות בניקוי והברקת פנסי פוליפרופילן דהויים. הכל עם האחריות, האיכות והשירות הנודע של פליקס!

מחירים מיוחדים למבקשים להכין רכב למכירה!

התקשרו בטלפון 6522 * וקבעו פגישה עם מר שאול גולן לבדיקת מצב הרכב וקבלת הצעת מחיר.

בברכה,

אבי וייזל, סמנכ"ל

קבוצת פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני מבקש להבהיר, שאף כי מר שאול גולן וצוות הדיטיילינג מתמחים ברכב אאודי, פולקסוגן, סיאט וסקודה, אנו נשמח להעניק את שירות הדיטיילינג שלנו לכל רכב לרבות שירות ניקוי והברקת פנסי פוליפרופילן. תהליך שהינו מהיר עם תוצאות מצויינות.

בברכה,

אבי וייזל, סמנכ"ל

קבוצת פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסדר גודל של המחירים?

ונניח אני רוצה רק חיצוני ללא פנימי?

שלום חברים. הייתי בחו"ל ולא היה מי שישרת את ההודעות כאן.

1. אנו מקימים אתר חדש!

2. ניתן לבצע דיטיילינג חיצוני בלבד, פנימי בלבד, או שניהם יחדיו, אפילו רק פנסים. מה שתרצו!

3. אי אפשר לצטט מחירים כי כל עלות עבודה מוערכת על פי מידת הזיעה וכמות החומרים שצריך להשקיע בה.

כל טוב,

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אי אפשר לצטט מחירים כי כל עלות עבודה מוערכת על פי מידת הזיעה וכמות החומרים שצריך להשקיע בה.

קבע פגישה עם מנהל הדיטיילינג שלנו, שאול גולן. טל 0577662070 ומסור לו שאני הפניתי אותך.

אבי וייזל, סמנכ"ל

קבוצת פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...