Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות פליקס - מוסך מורשה פולקסואגן אאודי סיאט סקודה ורנו-ניסאן - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מרכז שירות פליקס - מוסך מורשה פולקסואגן אאודי סיאט סקודה בתל אביב.

ומרכז שירות פליקס מוטורס - מוסך מורשה רנו ניסאן בתל אביב.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות

מרכז שירות פליקס - מוסך מורשה פולקסואגן אאודי סיאט סקודה במרכז

מרכז שירות פליקס מוטורס - מוסך מורשה רנו ניסאן במרכז

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום חברים

אז ככה חייגתי לפליקס דיברתי עם רפי אכן נתן לי מקט של החלק שאני מחפש ואכן המחיר הינו 510 שח לפני מעיימ

אז לקחתי את המקט ובדקתי בקישור שמרק נתן והפתעה הכיסו הוא עגול לא מרובע

אז שוב חייגתי לפליקס הפעם ענה לי סיימון הסברתי לו שרפי טעה ונתן לי מקט אחר לאחר קצת בירורים

סימון נתן לי את המקט הנכון ואכן החלק עולה 92 שח לפני מעמ (מקט 1k6807441b9b9)

מחר בבוקר אזמין את החלק מפליקס לפי המקט

אז תודה למרק10 ולפליקס על העזרה.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הכנסתי את הרכב למרכז שירות פליקס למרות "פרצופי" הסוכן.

אני חייב לציין כבר בתחילה, שבשירות יוצא מן הכלל כזה כבר מזמן לא נתקלתי בארצנו הקטנטונת.

אתחיל בכך שניראות המקום משדרת סביבה של עסק רציני ומסודר, השירות עצמו כאמור, היה אדיב וסבלני ואיכפתי.

את הפגישה עם השמאי תיאמתי לשם במחלקת הפחחות. יועץ השירות נפגש איתי מספר דקות קודם לכן בכדי להבין ולאמוד את הנזק.

ייצוג דרישתי לכיסוי והכרה בכל הנזק עד לפרטים הקטנים נעשה בצורה מושלמת ללא וויכוחים/הסדרים וקומבינות עם השמאי.

פליקס עובדים רק עם חלקים מקוריים (יתרון נוסף מבחינתי), הוזמנו חלקים מקוריים נושאי מדבקות ברקוד יצור גרמני ובלגי והוצגו לי טרם העבודה.

הוזמנתי להכניס את הרכב רק אחרי הגעת החלקים למוסך עצמו (הרכב במצב נסיעה ונחסכה העמידה המיותרת במוסך ללא שימוש).

מכיוון שפליקס אינו מוסך הסדר של חברת הביטוח בה אני מבוטח נאלצתי לוותר על רכב חלופי מהביטוח, אלא שהמוסך כחלק משירות אותו הוא נותן במקרים אלו צייד אותי מיידית בפולו חדשה כרכב חלופי.

לאחר כ-10 דקות שהכנסתי את הרכב למוסך החלו לעבוד עליו, בתוך 48 שעות כבר הוזמנתי לבוא ולקבל את הרכב המוכן.

איכות התיקון עונה גם על צפיות של פדנט כמוני (השימוש בחלק מקורי מסתבר עושה את שלו מול פעולות של יישור, מילוי ושיוף).

התקשורת לאורך כל זמן התיקון הפתיעה אותי לא פחות כאחד שרגיל "לרדוף" אחרי בעלי המקצוע ונותני השירות, למעשה לא יצא לי ליזום שיחת עדכון אחת, תמיד היה זה מנהל השירות שהקדים אותי.

בסופו של יום, נשאר לי רק להמליץ מאוד על המוסך הזה לטיפול פחחות. כמובן שאוותר על כל הטיפולים העתידיים במוסכי צ'מפיון אחרי מה שנכתב עליהם כאן בפורום כדבר שבשגרה. ללא ספק את הטיפולי השגרה העתידים אבצע רק בפליקס.

לספקנים שבין הקוראים, אציין שאין לי מניות בפליקס, אבל לא אתנגד להכניסם לתיק ההשקעות שלי בהיותו מקום שירות מבטיח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לאחר חווית שירות מעולה שחוויתי במחלקת הפחחות של מוסך פליקס (על הלבטים לאיזה מוסך לפנות, ההמלצות שביקשתי והחוויה החיובית שעברתי כבר כתבתי בעבר כאן), מצאתי לנכון לכתוב גם על המוסך עצמו במסגרת טיפול רגיל ולא בעקבות משבר תיקון.

לצורך טיפול ראשון חזרתי למוסך פליקס, לאחר הזמנת תור לטיפול באישון לילה באתר המוסך יצרו איתי קשר בשעות הבוקר לתיאום הטיפול.

רמת שירות/אדיבות כבר אמרתי?... נקבע התור עפ"י השעה והיום הנוחים לי ללא הצעות מצד המוסך (בעבר, לא רגיל לשירות כזה).

ערב לפני הטיפול נשלח אלי מסרון לנייד המעדכן על עבודות ברח' יצחק שדה שמתקיימות בעת הזו וחלופה להגעה למיקום המוסך (בעבר, לא רגיל לשירות כזה).

בעת ההגעה, מיד פנו אלי והרכב נקלט לשירות, נשאלתי על בקשות מיוחדות אם ישנם מצידי...

חדר ההמתנה במוסך מציע שתייה חמה, שתייה קלה, רשת אלחוטית ו... מגוון גלידות... (מוזר אך חביב) הכל ללא עלות (בעבר, לא רגיל לשירות כזה). בזמן ההמתנה מצאתי, אם כי לא הייתי זקוק, שקיים שירות הסעות בתדירות מדהימה למיקום עפ"י בקשת הלקוח (כמדומני גם ללא עלות).

כמובן שאין כל איסור לצפות על הטיפול ברכב ולעמוד לידו (דבר שלי אישית חשוב מאוד) ניתן גם להתמקם במשרד מנהל השירות הצופה אל מתחם הטיפול לאלו הדואגים לענייני הבטיחות האישית.

הטיפול הראשון ניתן לי כהטבה חינם ע"י מנהל אולם התצוגה של צ'מפיון הרצליה במעמד הרכישה, אך הוא אינו צייד אותי בשובר כמקובל (לא מפתיע!), במקום זאת הוא רשם וחתם על טופס ההזמנה כי ההטבה תנתן.

למרות אי-המצאות השובר הרשמי של צ'מפיון ולאחר חצי שאלה חצי בקשה לשמחתי הנהלת המוסך כיבדה את ההטבה בלי פרצופים של "עושים טובה" לאנושות כפי שבד"כ קורה (עפ"י הסטורית הקריאה שלי בפורום).

טיפול ראשון הוא קצר וכבר לאחר שעה (קלה) שוחררתי בדרכי ליום עבודה כמעט ללא איחור.

לפני המסירה הרכב בפליקס עובר שטיפה עליה ויתרתי באופן אישי, שטיפה אני לא נותן לאף אדם לעשות מלבדי. יחד עם זאת, בטיפול עצמו תא המנוע והמכלולים עוברים ניקוי יסודי והמראה קרוב ליום בו לקחתי את הרכב מהיבואן.

לסיכום, אין כל ספק שמצאתי את המוסך אותו אאמץ לכל טיפול או תקלה ועליו גם אמליץ.

ואם אתם שואלים על מה ולמה כל ההתלהבות הכמעט מוגזמת שלי, מספיק שתקראו כאן בפורום מה נכתב על מוסכי צ'מפיון ובעצם על הרשת כולה ברמת האיכות והשירות אותם הם (לא) מציעים ואולי יש ביניכם כאלו שיבינו.

גילוי נאות: נקיון המוסך, נקיון המכונאים, הלבוש המסודר והאדיבות של מנהלי השירות "קונים" אותי עוד לפני התוצאה עצמה, לעניין זה התרגלתי בשל חיי הממושכים בארץ אירופאית מסויימת ששם אין כמעט בעיות עם השירות והאיכות שהלקוח מקבל ביום-יום. פה בארצנו זאת "מעטפת שירות" נדירה בדר"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מילה טובה למוסך פליקס -

לפני שעה בערך יצאתי מהמוסך לאחר שביצעתי טיפול שנתי ראשון לפולקסווגן פולו.

אתמול (יום קודם) התקשרתי למוסך וביקשתי לתאם מועד לטיפול. הפקידה אמרה לי שהם עמוסים כל הבוקר ותיאמה לי תור לשעה 16:00. הגעתי למוסך בשעה 15:55, תוך פחות מדקה כבר קיבל אותי נציג שירות וכיוון אותי לליפט פנוי. הסברתי לנציג השירות בדיוק מה אני רוצה (טיפול קטן, בלי תוספים ובלי מי וישרים למיניהם) ועברתי להמתין בחדר ההמתנה.אחרי פחות משעה וחצי הרכב חזר מהטיפול, נקי ומצוחצח ובלי תוספים בדיוק כמו שביקשתי.

בקיצור - קיבלתי שירות מהיר אך מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן.

מרכז שירות פליקס, פתוח בימי חמישי בשבוע עד השעה 22:00 (הגעה בתאום מראש) !

הרכב מקבל טיפול כולל שטיפה חיצונית חינם ובעליו יכולים לנסוע ברכב עם נהג שלנו לאזורי הבילוי בתל אביב.

ניתן להוציא את הרכב מהמוסך בכל שעה בלילה (!) בתאום חצי שעה מראש דרך מוקד חרום שלנו הפועל 24X7 במס' 6522*

בברכה,

אבי וייזל, סמנכ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום,

ברשותי פולו 1.4 ידנית בת 10 חודשים.

אני מאוד מרוצה מהרכב, מלבד רעשי בלימה צורמים שהופיעו לפני מספר חודשים.

הרכב ביקר במוסך המרכזי, סמוך לסוכנות שממנו הוא ניקנה בילה שם יום שלם על מנת לטפל בבעיה והתשובה שניתנה לי היא :"אתה מאוד עדין עם הבלמים, לכן ישנם חלקי מתכת בתוך הדיסקיות הקדמיות שעוד לא נשחקו"

למרות שציינתי בפניהם שהרעש מגיע מהתופים האחוריים, הם היו בטוחים בעמדתם.

שלחתי הודעה ל"פליקס" דרך הפורום עם פירוט התקלה. לא עברו 10 דקות וקיבלתי טלפון משלומי מנהל המוסך, אשר קבע לי תור להיום בבוקר וביקש ממני לפגוש בשעה שנקבעה.

שלומי, למרות היותו מאוד מבוקש בקרב הלקוחות ואנשי המוסך, פינה עבורי ועבור הרכב כמעט שעתיים שלמות, יצא איתי לנסיעת מבחן, תיקן את הרכב שלי אישית ויצא איתי לנסיעה מבחן חוזרת על מנת לבדוק שהבעיה נפתרה.

שמחתי לגלות שלמרות שהבעיה מינורית ולמרות שיש לי "רק" פולו ולא רכב יוקרה נחשק, שזכיתי ליחס V.I.P שכזה.

אין ספק שאחזור למוסך הזה.

תודה רבה למוסך פליקס ת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עוד מילה טובה על פליקס:

אתמול בשעה 15:00 שבק המצבר ברכב, כאשר הוא אצל אשתי והיא חונה ברח' אחד העם בת"א. ניידת שרות של START הגיעה והציעה לה מצבר בכ- 550 ש"ח, אך המצבר היה רק "כמעט" מתאים מבחינת אמפר (יכול להיות שהרכב היה עובד תקין גם עם חמישה אמפר פחות, אין לי מושג). הטכנאי של START הציע שאשתי תיסע אחריו עד לאזור גשר מעריב, שם יציע לה מצבר אחר ב- 700 ש"ח.

הרמתי טלפון לפליקס, שם הציעו שאגיע אליהם והם יבדקו אם זה באמת המצבר או שיש זליגת מתח. טכנאי START טען שהם יחייבו אותי ב- 1000 ש"ח על אותו מצבר שהוא מציע לי ב- 700.

הרכב הגיע אליהם בארבע, בדקו וגילו שזה אכן רק המצבר, שהטעינה תקינה ושאין זליגת מתח. במקום להחליף מייד - הציעו שאשאיר את הרכב אצלהם, כדי שהם יוכלו לנסות ולהשיג לי מצבר ללא עלות, אע"פ שחלפה תקופת האחריות הרשמית ואנו בתוך השנה השלישית של "אחריות רצון טוב", וגם לשטוף אותו כי הוא שוב אפור במקום כחול ;-) [זה תרגום שלי ל"למה אתה לא שוטף אותו?"]

היום הודיעו לי שהכל מוכן ושהמצבר הוחלף ע"ח החברה. קיבלתי את הרכב כמובן שטוף, גם מבפנים (ביקשתי שלא יפרקו כסאות בטיחות ואכן לא פירקו), ואפילו "עבדו" קצת על איזו שריטה בגג.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר,

אני מודה לך על הערכתך את השרות הטוב שקיבלת.

אם יזדמן לך לעבור דרכנו, אשמח לארח אותך. הקפה עלי!

אבי וייזל, סמנכ"ל פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לאחר חוויה מרשימה בטיפול האחרון שביצעתי, להלן כמה מילים טובות על מוסך פליקס בת"א.

בשבוע שעבר העברתי את הרכב טיפול שני גדול. עפ"י הוראות היצרן מאחר ולא עברתי את המרחק התבססתי על טווח זמן של שנה.

מאחר ואני לא סובל מזמן פנוי בשגרת העבודה היום-יומית שלי השארתי פרטי התקשרות דרך הסמארטפון באתר המוסך, לא עברו כשעתיים ונציג המוסך התקשר עימי וקבענו תור.

בערב שלפני זכיתי לקבל צילצול תזכורת מפקידה נחמדה, למרות שמבחינתי היה זה מיותר בעולם בו היומנים האלקטרוניים מנהלים אותנו.

ב-07:15 ביום הטיפול כבר הייתי במוסך והופתעתי למצא שיש מי שיקלוט את הרכב בשעה זו.

בזמן הקליטה הטפסים כבר היו מוכנים (פרט לקלומטראז' המדויק שנרשם על המקום) מנהל העבודה עבר איתי מראש באדיבות על מהות העבודה הצפוייה להתבצע ועלותה וכן פירוט החלקים שיוחלפו ועלותם - על החלקים התרשמתי כי תג המחיר סביר ואף סביר ביותר (אוסיף ואכתוב על כך בהמשך ההודעה)

יש לציין שביקשתי להמנע מהוספת תוסף לדלק, דבר שאני נוהג להקפיד לבצע בשגרה. גם שטיפה שהינה חלק משירות שהמוסך נותן חינם בחרתי לוותר כדי לקצר שהייה ולהגיע לעבודה מהר ככל הניתן.

לשאלתי על זמן הטיפול הצפוי נענתי בהערכה של שעתיים.

בנתיים צופה פנים הרכב בנייר במשטח רגלי הנהג, ניילון עוטף על מושב הנהג, עיטוף ניילון נצמד על עור ההגה ועור על ידית ההילוכים (מעולם לא הייתי עד לכך במוסך ארצישראלי :shock: )

בזמן ההמתנה (יש שירות הסעות חינמי שניתן לת"א רבתי-בחרתי לוותר) יצרו איתי קשר כדי לשאול אותי אם אני מעוניין בצביעת מכחול אומנותית על שריטה מסויימת בפגוש האחורי שחכמה מצטיינת השאירה לי כחותמת נוכחותה לפני כחצי שנה. הסכמתי והובהר לי כי זה על חשבון המוסך (!!!!!) :-)

הטיפול הסתיים מוקדם מההערכה ב-08:45 כבר הייתי ישוב ברכב בדרכי לעבודה (גילוי נאות: לא היה צורך בטיפול מעצורים מיוחד).

ועכשיו לשורה התחתונה - העלויות.

כל רכיב שהוחלף הוצג לי ובמקביל הוצגה אריזתו המקורית (ובר-קוד), דבר זה אפשר לי למצא את מחירו באיי-ביי Online

ההפתעה האמיתית - הופתעתי לגלות שמסנן תא הנוסעים של המזגן ומסנן השמן (מ ק ו ר י י ם) משתווים במחירם לאפשרויות שמוצעות ב- eBay ממוכרים אמינים כולל דמי המשלוח!!!!

עוד הערה: התאפשר לי לשהות בזמן הטיפול ליד הרכב ולצפות ללא סירוב של אנשי המוסך, צידי הרכב בחלק תא המנוע כוסו ב"חצאיות" מיוחדות למניעת, כנראה, שריטות וכמובן ליכלוך - אהבתי!!

בכלל יש לומר שמשטח העבודה במוסך נקי ומסודר מאוד בהשוואה למוסכי יבואן קודמים בהם ביקרתי בעבר עם רכבים מחברות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DaveM,

אני מודה לך על הערכתך את השרות הטוב שקיבלת.

ניפגש בטיפול השנתי הבא ו... אל תשכח לעלות למשרדי, האספרסו עלי!

אבי וייזל, סמנכ"ל פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב,

אני כותב את התגובה הזאת פעם שניה, אחרי שבפעם הראשונה הזיזו אותה, נתנו לה כותרת מטעה וכאשר ניסיתי להסביר, נעלו.

על מנת שאף אחד לא יוכל להגיד שלא ברור אם יש פה ביקורת חיובית או שלילית או בכלל, אבהיר - זאת ביקורת, והיא שלילית.

הכנסתי את הרכב שלי (איביזה 2010 DSG) לפליקס לביצוע הקמפיין להחלפת מחשב גיר. יועץ השירות שקיבל אותי, שהיה מאוד נחמד בהתחלה, הפך לקורקטי וחסר סבלנות כשראה שהרכב לא טופל כל חייו במוסכי הרשת.

התלוננתי על רעידות בהאצות ובהחלפות הילוכים. היועץ אמר כי הוא לא יעשה באוטו דבר מעבר לקמפיין. כאשר שאלתי בנוגע לאחריות המורחבת לגיר, נעניתי (לאחר בירור שעשה) כי בסיאט האחריות המורחבת מותנית בטיפולים במוסכי הרשת ולכן אני לא זכאי לה.

האמירה הזו היא פשוט לא נכונה.

איך אני יודע שהיא לא נכונה? אני יודע את זה בגלל ששלושה שבועות לאחר מכן, המוסך המרכזי של צ'מפיון החליף את מצמדים ברכב במסגרת האחריות.

בנוסף לזה, לאחר שנאמר לי בפליקס כי האוטו שלי לא זכאי לאחריות המורחבת, בקשתי בכל זאת שיבדקו את הרעידות הואיל והן כאן וצריך לטפל בהם, בין אם באחריות ובין אם לא. כשהתקשרו אלי כמה שעות מאוחר יותר והודיעו שהאוטו מוכן, שאלתי לגבי הרעידות וקבלתי תשובה שבדקו ולא מצאו רעידות, כלומר - אין רעידות.

אלה כנראה "אין רעידות" רציניות במיוחד, אם שלושה שבועות לאחר מכן המוסך המרכזי, שלא ידוע בנדיבות יתרה, מחליף בגללן מצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום חברים יקרים,

ממליץ לא להתקרב למוסך פליקס בתל אביב ובמיוחד ליועץ שרות רפי איטח.

הסיפור שלי קצת ארוך, אך אנסה לקצר. יש בבעלותי פולקסוואגן ג'טה 2012, עם אחריות יצרן על גיר למשך כ-5 שנים על ידי היבואן. הרכב נרכש על ידי באוקטובר 2015, וכבר בדצמבר התחילו לצוץ בעיות של גיר! הגיר הקפיץ הילוכים והרכב סבל מבעית רעידות חזקות עקב אי התקינות של הגיר. כשפניתי למסוך פליקס קיבל אותי יועץ שרות בשם רפי איטח, שעשה הכל אבל ממש הכל שאני לא אטפל בבעיית הגיר אצלם במוסך, לא ברור לי מדוע (אולי לא שווה להם לטפל ברכבים עם אחריות). בכל מקרה כשהוא בדק את הרכב טען שהקילומטראז' שנרשם בטיפול הקודם במוסך יבואן אחר "שחר מוטורס" בחולון גבוה ממה שמופיע כיום, ועקב כך אינו יכול לטפל בי. טען שאני צריך לנסוע למוסך שבו עשו את טעות הרישום, וכך אכן עשיתי. במוסך שביצעו את טעות הרישום טענו שזה שטויות ושבפליקס מנסים להתנער ממני. מנהל המוסך נתן לי את מספר הנייד האישי שלו. כשחזרתי לפליקס אותו רפי דיבר עם מנהל המוסך אך זה לא היה מוכן לקבל אותי. רק אחרי שדיברתי עם צ'מפיון מוטורס, בפליקס הסכימו לקבל את הרכב. כששאלתי מתי אפשר להכניס את הרכב טען בפניי רפי שרק עוד שבוע (מעניין אם הייתי משלם והרכב לא היה באחריות, הוא היה גם אומר לי שבוע?).

לאחר שבוע הגעתי לפליקס ועשינו נסיעת מבחן טען הבוחן שאכן יש בעיה. כעבור יומיים שהרכב במוסך מתקשר אליי היועץ רפי איטח, וטוען שהם עשו בדיקות מקיפות ואין בעיה בגיר אלה פלאגים. אמרתי לו שלא יחליף דבר ואני יאסוף את הרכב תוך שעה ויחליך פלאגים במקום אחר, וכך סיימנו את השיחה. לא עובר שתי דקות ושוב פעם רפי איטח על הקו, זה לא הפלאגים, זה קורוזיה בכוהל הוא מסביר (פתאום כוהל אעלק). אמרתי לו שלא יעשה דבר עד שאני מגיע. כמובן שכאשר אני מגיע הכוהל מפורק והמוסכניק טוען שהרכב לא יכול לנסוע. טוב מה עושים? צריך להחליף! שואל את רפי כמה זה יעלה והוא עונה "שמע, אני עכשיו הוצאתי את הכוהל על חשבון היבואן, מה שתשלם זה החלפת הפלאגים והכבלים 1580 ש"ח " יש לי ברירה? אז שילמתי כי הרכב לא נייד. כש"טיפלו בבעיה" ועשיתי נסיעת מבחן הרגשתי שבעיית הרעידות מהגיר עדיין קיימת אבל בקטנה. חזרתי מייד למוסך והסברתי להם את זה, אך הם טענו שזה בסדר ועם הרעידות יתגברו אז שאני יחזור, גם היבואן נתן לי את הטלפון הישיר של שלומי מנהל העבודה בפליקס, כי לא הייתי מרוצה שהבעיה לא נפתרה.

לא עובר חודש ועוד פעם אותם רעידות אגריסיביות וקפיצות במהלך החלפת הילוכים. יום אחרי שהרכב במוסך, מתקרש אליי עוד פעם רפי וטוען שהם לא מצאו שום בעיה ואני יכול לאסוף אותו. המצחיק הוא שבנסיעת בוחן השנייה, אמר לי הבוחן שבחיים לא נתקל בדבר כזה ושיש בעיה עם הגיר. חברים הרעידות היו ברמה שעוד רגע הרכב מתפרק על הכביש, אז איך לעזאזל אין בעיה? כמו כן מוזר שבפעם הראשונה שהגעתי למוסך ידעו למצוא בעיה בכוהל ולתפור אותי ב1580 ש"ח ובפעם השנייה להגיד לי שהכל תקין, כשאני מגיע בדיוק עם אותה הבעיה. זה מה שנקרא עבודה בעיניים וחזירות!!!

בזכות חבר מקושר שמכיר כמה אנשים טובים, הכניס אותי למוסך סיידון בהוד השרון. שם החליפו לרכב קלאצ'ים ואיפסו את מחשב הגיר וסידרו את הבעיה, מה שכן זה לקח כמה ימים טובים. אותו החבר סיפר לי שבכניסה הראשונה שלי לפליקס הם גם החליפו לרכב קלאצ'ים ולכן בשביל שיבואן ייאשר לסיידון להחליף קלאצ'ים בזמן כל כך קצר, צריך לעשות בירור. אין לי איך לאמת את זה, אך קשה לי להאמין שחבר שלי יספר לי סיפורים כאלה סתם. מה שעשו בפליקס זה פשוט בושהההה, הרי הם ידעו שהבעיה בגיר והחליפו קלאצ'ים, אבל מה לא יעקצו את הלקוח בכמה לירות? אז מצאו בעיה בכוהל. באמת שניסיתי לתמצת, אבל החוויה שעברתי בפליקס היא מתחת לכל ביקורת. ממליץ לכל אחד להתרחק מהמקום הארור הזה. גם תקבלו שירות גרוע וגם יעשקו אותכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...