Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyota Avensis VS Opel Insignia

BigMan
שימו לב! השרשור הזה בן 4402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב, בשעה טובה אני מגיע לפה לקבל המלצה.

נתחיל נא,

אבי היקר החליט (בעזרתי :lol:) שהגיע הזמן להתקדם מהקרולה 2001 שלו לאיזה רכב עדכני מכובד.

עכשיו הסיגמנט הניבחר הוא רכב משפחתי גדול \ מנהלים (מחיר של 150-200אלף+-)

אפשרויות (אני חושב שאין טעם לרשום חברה ברור לכולם לפי הדגם :oops:):

6, B4, מאליבו, אוונסיס, 508, C5

אינסיגניה, מונדאו, פאסאט, סופרב, I40

עכשיו הרבה ירדו מהפרק ולכן נתמקד בעיקריות שזה: טויוטה אוונסיס מול אופל אינסיגניה (ראה כותרת :wink:)

עשינו מספר נסיעות מבחן על הרכבים ויש דעות רבות ומגובנות אבל אשמח לקבל עוד דעות מאנשי הפורום היקר שלנו.

רשמים שלי ושל אבי-

טויוטה אוונסיס:

רכב נאה (דעתינו) ומכובד, מנוע נחמד ומצליח לעשות את העבודה (חסר לי יותר כוח אבל...) מרחב פנים מעולה (זה המקום לציין שאבי 1.88 שוקל 150 ואני 1.85 שוקל 140 אנשים גדולים כן...:oops:) ועדין ישבנו נהדר גם מקדימה וגם מאחורה וחשוב לציין בכוונה ישבתי מאחוריו כאשר הוא על ההגה ויושב טוב ואני מאוחרה ועדין ישבתי מעולה.

בנוסף אני מאוד מרוצה ממסך המגע שמגיע "בילט אין" ולא "יד ישראלית" בדבר אשר כולל GPS BT מערכת רמקולים והגדרות הרכב וכמובן מצלמת רוורס (גם כן מקורי ולא ישראלי) אשר רואים בה לפי דעתי HD ואני לא צוחק רואים מעולה.

לסיכום אני יחסית מאוד מרוצה אבל כן אשמח לעוד קצת כוח.

אופל אינסיגניה:

רכב מאוד מרשים וישר רואים שמדובר על רכב גרמני (הרכב היחיד של אופל אשר מורכב באמת בגרמניה), מנוע נעים מאוד בסל"ד נמוך וכמובן בלחיצה חזקה הוא מזכיר שיש טורבו (220 מול 154 של אוונסיס) מרחב פנים גם מעולה אבל כאשר אבי ישב על ההגה במצב נוח ואני מאחוריו הרגשתי פחות מקום מאשר באוונסיס.

בנסיעה הרכב מרגיש יותר טוב מאשר באוונסיס, הרגשה של רכב "שיושב על הכביש" מוצק לא יודע להסביר את זה הרגשה כזו.

בנוסף מאוד לא אהבתי את מסך המגע אשר ב3שניות רואים שזה מסך מורכב בארץ (בולט לעין כמו פיל בפיאט 500:lol:) המסך קטן בהרבה מול המסך המקורי שלא מיובא לארץ (בבדיקה שעשיתי מול חבר שבגרמניה).

אבל כן אני יוכל להגיד שהוא כולל לפחות את הדברים GPS BT שליטה על מערכת והגדרות הרכב.

מצלמת רוורס מ-ז-ע-ז-ע-ת. לא יודע האם הבעיה ברכב המבחן אבל במספר בדיקות תמיד אותה איכות של מצלמת ביטחון של 2שקל או משהו (לפחות רואים צבעוני.) כמובן ההפתעה לא גדולה, המצלמה מורכבת בארץ...

לסיכום: רכב מרשים מנוע מעולה מרחב פנים נאה.

אז יאאלה אנשים לשפוך דעות בחופשי (אפשר גם לשפוך קולה אבל לא דלק... הדלק יקר מידי :shock:.)

**מצטער מראש על טעיות כתיב או סימני פיסוק חסרים או עודפים** :oops:

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לענות. אני בדיעה שמאחר ואתה יושב רוב הזמן בתוך הרכב, צריך לאהוב את סביבת הנהג. מצד שני, אם יש הרבה נסיעות לירושלים (נניח) אז הכוח חשוב. בסופו של דבר, הביזיון של האבזור שמרכיב כאן היבואן של אופל כדי לחסוך עליך ולהרוויח עוד קצת, די מבאס. אבל המנוע... נו, ההחלטה רק שלך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינסגניה רכב מאוד מאוד מרשים עם מנוע חזק מאוד, בתמחור די נמוך, בשביל להציע את רכב כזה במחיר כזה חייבים לחסוך.

החסרון העיקרי של האינסגניה הוא צריכת דלק גבוהה אולי הגבוהה בקטגוריה, לעומת האוונסיס שהיא החסכונית בקטגוריה. בשאר הדברים כמו שאמרת הרכב מרגיש מאוד חזק ומסיבי, ובגרסת 5 דל" עם פנים בהיר גם נראה מעולה מבפנים ומבחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מבחינת מרחב וכוח ישנן 2 מתמודדות חזקות ומובילות שמציגות חיסכון בדלק,ביצועים,אבזור.

סקודה סופרב VS פורד מונדיאו.

לדעתי שווה בדיקה.

אמנם הגיר מרובוטי של VAG סובל מביקורות שליליות מבחינת אמינות אך כיום ניתן לרכוש סופרב עם גיר אוטו' פלנטרי קלאסי,ובשילוב המנוע המוצלח מפיק ביצועים נאים וזמינות כוח יחד עם חיסכון ,אבזור ומרחב.

המונדיאו מגיעה אף חזקה יותר דגם בעל 203 כ''ס וטיטניום עם 240 כ''ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין דבר אחד חשוב - שים לב שאתה קונה מכונית, לא מצלמת רוורס.

שתיהן טובות, אני הייתי בוחר באופל. מישהו אחר אולי היה בוחר באוונסיס כי חשובה לו יותר הסחירות ושמירת הערך. בחר מה שמתאים לך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב, בשעה טובה אני מגיע לפה לקבל המלצה.

נתחיל נא,

אבי היקר החליט (בעזרתי :lol:) שהגיע הזמן להתקדם מהקרולה 2001 שלו לאיזה רכב עדכני מכובד.

עכשיו הסיגמנט הניבחר הוא רכב משפחתי גדול \ מנהלים (מחיר של 150-200אלף+-)

אפשרויות (אני חושב שאין טעם לרשום חברה ברור לכולם לפי הדגם :oops:):

6, B4, מאליבו, אוונסיס, 508, C5

אינסיגניה, מונדאו, פאסאט, סופרב, I40

עכשיו הרבה ירדו מהפרק ולכן נתמקד בעיקריות שזה: טויוטה אוונסיס מול אופל אינסיגניה (ראה כותרת :wink:)

עשינו מספר נסיעות מבחן על הרכבים ויש דעות רבות ומגובנות אבל אשמח לקבל עוד דעות מאנשי הפורום היקר שלנו.

רשמים שלי ושל אבי-

טויוטה אוונסיס:

רכב נאה (דעתינו) ומכובד, מנוע נחמד ומצליח לעשות את העבודה (חסר לי יותר כוח אבל...) מרחב פנים מעולה (זה המקום לציין שאבי 1.88 שוקל 150 ואני 1.85 שוקל 140 אנשים גדולים כן...:oops:) ועדין ישבנו נהדר גם מקדימה וגם מאחורה וחשוב לציין בכוונה ישבתי מאחוריו כאשר הוא על ההגה ויושב טוב ואני מאוחרה ועדין ישבתי מעולה.

בנוסף אני מאוד מרוצה ממסך המגע שמגיע "בילט אין" ולא "יד ישראלית" בדבר אשר כולל GPS BT מערכת רמקולים והגדרות הרכב וכמובן מצלמת רוורס (גם כן מקורי ולא ישראלי) אשר רואים בה לפי דעתי HD ואני לא צוחק רואים מעולה.

לסיכום אני יחסית מאוד מרוצה אבל כן אשמח לעוד קצת כוח.

אופל אינסיגניה:

רכב מאוד מרשים וישר רואים שמדובר על רכב גרמני (הרכב היחיד של אופל אשר מורכב באמת בגרמניה), מנוע נעים מאוד בסל"ד נמוך וכמובן בלחיצה חזקה הוא מזכיר שיש טורבו (220 מול 154 של אוונסיס) מרחב פנים גם מעולה אבל כאשר אבי ישב על ההגה במצב נוח ואני מאחוריו הרגשתי פחות מקום מאשר באוונסיס.

בנסיעה הרכב מרגיש יותר טוב מאשר באוונסיס, הרגשה של רכב "שיושב על הכביש" מוצק לא יודע להסביר את זה הרגשה כזו.

בנוסף מאוד לא אהבתי את מסך המגע אשר ב3שניות רואים שזה מסך מורכב בארץ (בולט לעין כמו פיל בפיאט 500:lol:) המסך קטן בהרבה מול המסך המקורי שלא מיובא לארץ (בבדיקה שעשיתי מול חבר שבגרמניה).

אבל כן אני יוכל להגיד שהוא כולל לפחות את הדברים GPS BT שליטה על מערכת והגדרות הרכב.

מצלמת רוורס מ-ז-ע-ז-ע-ת. לא יודע האם הבעיה ברכב המבחן אבל במספר בדיקות תמיד אותה איכות של מצלמת ביטחון של 2שקל או משהו (לפחות רואים צבעוני.) כמובן ההפתעה לא גדולה, המצלמה מורכבת בארץ...

לסיכום: רכב מרשים מנוע מעולה מרחב פנים נאה.

אז יאאלה אנשים לשפוך דעות בחופשי (אפשר גם לשפוך קולה אבל לא דלק... הדלק יקר מידי :shock:.)

**מצטער מראש על טעיות כתיב או סימני פיסוק חסרים או עודפים** :oops:

חבל רק שלא התייחסת לדברים החשובים באמת.

האינסיגניה נותנת לך בערך 7 שניות מ0 למאה - זה נכון, אבל היא גם אוכלת כפול דלק כמעט מהאוונסיס.

לטויוטה יש מוסכים ושירות נהדר, אופל? לא יודע...

סחירות - אוונסיס בטוח תגבר כאן על האופל עם כל ה220 סוסים שלה ועם כל ההדר הגרמני שיש לה - ויש לה, לא מעט. הרכב מטמטם בעיניי כולל פנים וחוץ.

מצלמת רוורס זה גימיק - אפשר להסתדר גם בלי בקלות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל ממשהו שלא קשור במוטוריקה

קחו את עצמכם בידיים בקשר למשקל !!

ואומר זאת אחד שהשיל כ 30 ק"ג ממשקלו . כדאי!!

אז גם הטויוטה לא תהיה עצלנית מדי, והמרחב באופל יגדל לפתע.

שתי מכוניות שונות באופיין ולכן זה מה שאמור לקבוע לכם, מה אתם אוהבים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל מונדאו אקובוסט - אני הייתי בוחר בה.

לפני שנה כשהייתי במצבך, שקלתי בין האינסיגניה, הסופרב ומונדאו טיטניום.

את האינסיכניאה הורדתי מייד. המרווח הפנימי בעיקר מאחור לא נראה לי. כמו כן, כל הדיבורים על פשיטת רגל של אופל לא מוסיפים בטחון. ובנוסף, היא מגיעה ערומה ועל כל תוספת לוקחים עוד כסף, מה שלא נכון לגבי הסופרב והמונדיאו.

לגבי השתיים שנשארו - ההתלבטות לא הייתה קלה. המראה היה בעד המונדיאו . כך גם האחריות (3 שנים לעומת שנתיים) והמנוע. המרווח מעט יותר לטובת הסופרב- מאחור.

הפיצרים בסופרב (חניה לבד) - נחמד אבל אני אוהב להחנות לבד. לגבי שאר התוספות - די דומה בין השתיים

בסופו של דבר בחרתי בלב שלם במונדיאו ואני נהנה ממנה מאוד כבר שנה.

מרווחת\ מנוע חזק אבל עדיין לא בזבזנית כמו האינסיגניה. תא המטען ענק (אני מעדיף 5 דלתות) וכל המשפחה נכנסת בקלות - 3 מבוגרים, מתבגר וילד (אמנם אף אחד מאיתנו לא שוקל 150 ק"ג...

לגבי האוונסיס- לא יודע. היא נראת טוב. השוק שלה נראה לי טוב אבל לא נהגתי בה ולכן דעתי לא סגורה עליה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש כבר 3 שנים אוונסיס (הדגם שמוכרים עכישו הוא מתיחת פנים לדגם שבבעלותו) אז אוכל לחוות עליה דעה די טובה:

מנוע - מספיק חזק. לא קוטל קנים, אבל האצות ביניים לא רעות, ותגובות טובות.

צריכת דלק - מעולה. בנסיעה רגועה עושה 1 ל 13 בערך.

מרחב פנימי - טוב מלפנים. מאחור לא מתאים ל 3 מבוגרים. איכשהוא משהו במבנה המושב לא הסתדר להם והוא נוח רק לשניים.

התנהגות - ההיגוי סביר +. הפידבק מההגה לא רע בכלל, והאוטו מתנהג טוב מהצפוי לרכב בגודלו. לא רכב ספורטיבי, אבל בהחלט רכב נעים ומהנה לנהיגה.

סחירות - עדיין לא מכרנו, אבל כנראה שיהיה טוב.

לא מכיר את האופל, אז קשה להשוות. כן כמו שאמרו לפני נראים לי שני רכבים שונים לגמרי.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר המליצו כאן על סופרב - אני רוצה להצטרף להמלצה, כמו שזה נראה לי בטווח המחירים שצויינו כאן זה הרכב הכי מפנק ונוח וגם כמעט הכי זריז למעט האינסיגניה.

הפורד גם כן מעולה ומרווחת אבל הטעם שלי - אם אני הייתי צריך לבחור כאן, הסופרב היתה זוכה בכל הפשרות בין האוונסיס לאינסיגניה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, דבר ראשון תודה על התשובות.

ונתחיל להגיב אשתדל לעשות ציטוט רק לטקסט שאני מגיב עליו לדיון ענייני. ^^

קשה לענות. אני בדיעה שמאחר ואתה יושב רוב הזמן בתוך הרכב, צריך לאהוב את סביבת הנהג. הביזיון של האבזור שמרכיב כאן היבואן של אופל כדי לחסוך עליך ולהרוויח עוד קצת, די מבאס.

סביבת הנהג של האוונסיס דעתי נאה ואני כן מרוצה ממנה (גם אבי כמובן), וגם אני ממש מאוכזב מיבואן אופל על מה שהוא מביא.

האינסגניה רכב מאוד מאוד מרשים עם מנוע חזק מאוד, בתמחור די נמוך, בשביל להציע את רכב כזה במחיר כזה חייבים לחסוך.

החסרון העיקרי של האינסגניה הוא צריכת דלק גבוהה אולי הגבוהה בקטגוריה, לעומת האוונסיס שהיא החסכונית בקטגוריה.

מסכים הרכב מרשים והמנוע באמת מרגיש חזק התימכור לא ממש נמוך 179 ועל זה צריך את כל התוספות שבסופו של דבר על הכביש זה 195 אלף.. לא כזה זול מול האוונסיס מחיר סופי על הכביש כולל הכל (כל מה שיש להם לתת בתוספות) 166אלף.

צריכת דלק באמת ניראה הגיוני יש אולי נתון אמיתי ולא מה שכתוב בפירסום ? :lol:

דווקא מבחינת מרחב וכוח ישנן 2 מתמודדות חזקות ומובילות שמציגות חיסכון בדלק,ביצועים,אבזור.

סקודה סופרב VS פורד מונדיאו.לדעתי שווה בדיקה.

סקודה בעיה אבי שלי (וגם אני לא אשקר) פחות מחבב את המוצר "עם כבר גרמני אז גרמני" או משהו כזה ... :oops:

מונדאו, מחיר סופי כלל כל התוספות הגיע ל196 (כמו האופל) מדובר על ה240כ"ס ולא מסכימים לתת מתנה\הנחה אחת לרפואה. ובמחיר הזה צריך להיות בטוח AKA כמו האופל לבדוק לבדוק לבדוק :-D

שים לב שאתה קונה מכונית, לא מצלמת רוורס.

שתיהן טובות, אני הייתי בוחר באופל. מישהו אחר אולי היה בוחר באוונסיס כי חשובה לו יותר הסחירות ושמירת הערך.

מסכים אני קונה ("אני קונה = אבא קונה") רכב ולא מצלמה אבל במחיר הזה אתה רוצה להיות בטוח שאתה קונה משהו טוב ולא

רכב של 69אלף שקל (ואני לא מזלזל חלילה כן... אני אני אמור דעה בלבד).

קבלתי את הדעה בהחלט צריך שההורים יחליטו מה החשיבות לסחירות ושמירת ערך הורי לא קונים רכב כל שלוש שנים או משהו אז אולי פחות חשוב להם נבדוק את הנושא.

מצלמת רוורס זה גימיק - אפשר להסתדר גם בלי בקלות.

במידה ואני מסכם את ההודעה שלך אתה אמור אוונסיס בלי לחושב 8) ?

ובקשר לציטוט מסכים אבל עדין זה תוספת נחמדה לחניה :wink:

אתחיל ממשהו שלא קשור במוטוריקה, קחו את עצמכם בידיים בקשר למשקל !!

ואומר זאת אחד שהשיל כ 30 ק"ג ממשקלו . כדאי!!

חחח זה היה יפה הצלחתה להצחיק אותי ידידי ואני מסכים איתך צריך להרזות אבל למי יש כוח :-(

אם כבר המליצו כאן על סופרב - אני רוצה להצטרף להמלצה, כמו שזה נראה לי בטווח המחירים שצויינו כאן זה הרכב הכי מפנק ונוח וגם כמעט הכי זריז למעט האינסיגניה.

אז אתה אמור סופרב, לא הראשון ובטוח לא האחרון נו שוין (טעות כתיב בטוח -.-) ננסה לעשות איזה נסיעות מבחן על אף כמו

שאמרתי גם אבי וגם אני פחות אוהבים את החברה "גרמני זה גרמני וכו..."

כבעל מונדאו אקובוסט - אני הייתי בוחר בה.

לגבי האוונסיס- לא יודע. היא נראת טוב. השוק שלה נראה לי טוב אבל לא נהגתי בה ולכן דעתי לא סגורה עליה.

בהצלחה

א. תודה.

ב. מדובר על מנוע 204 או 240 החזק יותר (כולל גג שמש וכו...) ?

אשמח כמובן לעוד תגובות בנושא. תודה.

**שוב מצטער מראש על טעיות כתיב במידה ויש.**

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד המונדאו, גם הדגם הבסיסי הוא תמורה טבוה למחיר ויחידת הכוח נשמעת מבטיחה על הנייר.

בנוסף הפסאט מוצעת במחירי מבצע בחודש הקרוב עם הנחה של 10,000 שקלים אז כדאי לכם לבדוק.

כמו שאמרתי לדעתי המונדאו היא החבילה הכי טובה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את שני הרכבים אבל חייב לומר שלקחת את עליות ירושלים או כל כביש אחר בארץ כמדד לרכישת רכב זה כל כך שנות השמונים. אז, לאבא שלי היה סובארו 1300 וכשהיינו חמישה באוטו, האוטו היה עולה עליות קשות בהילוך נמוך מאוד ובאיטיות רבה. אוונסיס עם 150+ כוחות סוס לא רואה אף עליה בארץ ממטר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעליי

אני נוהג באוונסיס 2006 - הרכב באמת, עוקר הרים. המנוע של הרכב הזה פשוט לא מתאמץ בשום שיפוע שאני מכיר בארץ.

ועושה את זה תוך כדי צריכת דלק שפויה וגם חייב לציין רכב מאוד מאוד נוח.

וכן - יצא לי לנהוג גם ברכבים כמו אינפיניטי, G5, אאודי A6 עם מנוע 4.2 ליטר (בארה"ב) - האוונסיס מספיק חזקה בכדי לספק את הסחורה בלי להזיע. יחד עם זאת זה רכב עם התנהגות כביש לוקה בחסר, הגה לא מתקשר במיוחד וכן - למי שמחפש התנהגות ותגובות מרכב טובות - הרכב מ-ש-ע-מ-ם.

בשלי אפשר לבטל בקרת אחיזה, עדיין ההגה מת - לא מומלץ :-P

------------------------ כמה הערות

לגבי "גרמני זה גרמני" וכל השטויות האלה - הסופרב מתאפיינת באותו המנוע כמו המתחרות הגרמניות שלה והיא לא נופלת מהן, אולי אפילו יש לה כמה יתרונות כמו:

במחיר שאתה משלם עליה היום חבילת בסיס אתה מקבל אבזור נהדר.

זה הרכב היחיד שהוא גם סדאן 4 דלתות - וגם 5 דלתות -> גימיק מדהים, הרבה יותר ממצלמת רוורס.

יש לה תא מטען אחד ההזויים שיצא לי לראות מבחינת גודל ואם זה לא מספיק נוח לך ואתה רוצה להגיע בגישה ישירה לקצה שלו בלי להתכופף - אתה פשוט פותח את דלת תא המטען בתצורת חמש דלתות ואז היא עולה יחד עם השמשה האחורית וזה פשוט - מאאאגניב :-D

איך אתה משווה דבר כזה למצלמת רוורס בכלל?

ורק שתדע מצלמת רוורס עולה כמה מאות שקלים ואם אתה צריך מתקינים טובים (לא חאפרים) אני בא מעולם הסטריאו לרכב ואני יכול להפנות אותך לאנשים סופר מקצועיים שעושים עבודה מדהימה. עוד יש כמה כאלה בארץ.

אם אתה ממש רוצה לדעת - אני הזמנתי לאוונסיס שלי מצלמת רוורס ישנה ב7 דולר כולל משלוח - רואים מספיק טוב גם בלילה בכדי לקחת רוורס ויש לה אפילו מד מרחק. בגלל זה אתה שוקל להעדיף רכב אחד על פני השני??? אתה צוחק נכון?

הדלק עולה היום כבר על גבול ה8 שקלים - אתה בטוח שאתה רוצה להוציא 180 אלף על עוד 70 סוסים כשהאוונסיס מספיק חזקה גם ככה? זו נקודה חשובה מאוד למחשבה.

אם אבא נוסע קילומטרז' נמוך - אין שום סיבה לא להתפנק אבל אם הוא מרביץ איזה 25KKM בשנה - זה כבר כואב ולמעלה מ30KKM - אווץ'

נתוני אמת אתה יכול לבדוק בקילומטר לליטר בקיצור:

insignia does 8.97

avensis does:11.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...